Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť

ID.4 Pure s výbavou LIMITED v hodnote 5 620 € zadarmo a s bonusom 3 000 €. Už od 43 990 €.

Viac informácií | Cenník | Konfigurátor

ID.4 Pro s výbavou LIMITED v hodnote 8 890 € zadarmo a s bonusom 3 000 €. Už od 45 990 €.

Viac informácií | Cenník | Konfigurátor

Stvorené pre veľké veci

Úplne nový koncept priestoru, ktorý vám ponúka veľa slobody. Elektrický výkon, ktorý inšpiruje. A komfort intuitívneho ovládania, vďaka ktorému je všetko jednoduché. ID.4: silné ako SUV, ekologické ako ID.

Detaily modelu ID.4

Nakonfigurujte si ID.4

Svoje vysnívané vozidlo si môžete nakonfigurovať podľa svojich želaní a potrieb. V prvom kroku si vyberte stupeň vybavenia, lakovanie a disky. V druhom kroku môžete svojmu modelu ID.4 dodať vhodný interiér, dizajnové prvky, asistenčné systémy a príslušenstvo.

Konektivita: Digitálne pripojenie k vášmu ID.

Ponuka konektivity od spoločnosti Volkswagen vám poskytne viac pohodlia a zábavy. Pripojenie vášho ID. k internetu a smartfónu vám pomôže uvoľnene sa dostať do cieľa - len riadiť vozidlo musíte ešte sami.

Zažite ID.4 zblízka

Elektromobilitu si musíte zažiť na vlastnej koži, aby ste získali vlastný dojem z jazdy. Dohodnite si termín skúšobnej jazdy u vášho partnera Volkswagen.

 

Jeho 5 hviezdičiek vám poskytne bezpečnosť

Vaša bezpečnosť na cestách je pre Volkswagen dôležitá. Odráža to aj päťhviezdičkové hodnotenie modelu ID.4 v testoch Euro NCAP. Nové vozidlá sú pritom testované z hľadiska ich bezpečnosti. Testy sú založené na štyroch dôležitých oblastiach: ochrana cestujúcich dospelých, ochrana cestujúcich detí, ochrana zraniteľných účastníkov cestnej premávky a asistenčné systémy vodiča. So svojimi 5 hviezdičkami, teda najvyšším hodnotením*, patrí ID.4 k najbezpečnejším vozidlám vo svojej triede.
\\* Zdroj: Euro NCAP, stav 2021, ďalšie informácie http://www.euroncap.com

Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.