Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť

Komfort & ochrana

Komfort & ochrana

Komfort & ochrana

Najlepším spoločníkom je sloboda. V myslení, konaní, v pohybe, skrátka v živote. Rozhodnite sa sami, akými prídavnými doplnkami premeníte váš Volkswagen na vašu osobnú komfortnú zónu. Využite slobodu. Koľko a kedy sa vám zachce.

Cestovný a komfortný systém

Praktický, pohodlný a flexibilný: Modulárny cestovný a komfortný systém je všestranne univerzálny a prispieva k upratanému a prehľadnému interiéru vozidla. Okrem toho sú dôležité predmety pre pasažierov na zadných sedadlách pohodlne na dosah. Na základný držiak sa upevňuje napríklad prenosný vešiak na šaty, robustný háčik na tašku, nastaviteľný sklopný stolík s držiakom na pohár, otočný držiak na tablet alebo flexibilne nastaviteľný držiak na kameru GoPro. 

Originálne riešenia pre batožinový priestor

Aj batožinový priestor vášho vozidla prináša mnoho výziev. Flexibilné a inovatívne riešenia, ktoré navyše poskytujú účinnú ochranu proti špine a vlhkosti. Široké portfólio produktov zahŕňa rozmerovo presné rohože, protišmykové vložky, extrémne pevné a odolné vaničky, ochrany nakladacej hrany, sieťky na batožinu alebo rôzne deliace moduly na optimálne predelenie batožinového priestoru. Stačí si len vybrať.

Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen