Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť

Právne ustanovenia

Impressum

Právne ustanovenia

 

Ak nie je uvedené inak, všetky uvedené ceny sú nezáväzné, nekartelové orientačné ceny zahrňujúce 20 % DPH*. Vo výnimočných prípadoch sa môže stať, že cenové údaje nie sú aktuálne. V prípade záujmu o bližšie informácie kontaktujte, prosím, svojho predajcu a to najmä ohľadom cenovej kalkulácie, informácií o zmenách v modelových variantoch, v konštrukcii, ako aj ohľadom podrobných technických informácií. Vyhradzujeme si výslovné právo na chyby v cenách a na chyby pri zadávaní údajov. Zobrazené vozidlá môžu byť vybavené doplnkovou výbavou za príplatok, resp. príplatkovou výbavou. Zároveň môžu byť zobrazované detaily príplatkovej výbavy, ktoré sa nedodávajú k niektorým modelovým variantom.

Informácie EÚ o spotrebe paliva a emisií CO 2 emisie v súlade s nariadením (ES) 715/2007: Uvedené hodnoty boli zistené s použitím predpísaných meracích postupov 715/2007 (ES). Údaje sa nevzťahujú na konkrétne vozidlo a nie sú súčasťou ponuky, ale slúžia len na účely porovnania jednotlivých typov vozidiel. Odlišné hodnoty spotreby paliva a emisií CO 2 môžu ovplyvniť hlavne doplnky a príslušenstvo (napríklad širšie pneumatiky, klimatizácia, strešné nosiče a podobne).
Montáž zvoleného príslušenstva nemusí byť pri zvolenom modeli vozidla možná z dôvodu špecifických obmedzení vo výbave a motorizácii. O dostupnosti príslušenstva pre zvolený model a o dodacej lehote sa informujte u Vášho predajcu.
Na príslušenstvo sa vzťahuje 2-ročná záručná lehota.

Obrázky sú ilustračné. Správne zobrazenie farby nemôže byť z dôvodu zobrazovania na rôznych monitoroch zaručené. Zobrazené príslušenstvo môže zobrazovať aj iné príslušenstvo alebo dekoračné materiály použité na účely zhotovenia fotografie.

*Ceny príslušenstva sú odporúčané nezáväzné ceny vrátane 20% DPH, platné až do odvolania. Náklady na eventuálnu montáž a montážny materiál nie sú zahrnuté v cene.

Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen