Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť

Nabíjať môžete jednoducho všade – s We Charge

We Charge je inteligentná služba, vďaka ktorej môžete pohodlne nabíjať váš model ID. doma a v celej Európe na viac ako 500 000 nabíjacích miestach.

We Charge je inteligentná služba, vďaka ktorej môžete pohodlne nabíjať váš model ID. doma a v celej Európe na viac ako 500 000 nabíjacích miestach.

Nabíjať môžete jednoducho všade – s We Charge

We Charge je inteligentná služba, vďaka ktorej môžete pohodlne nabíjať váš model ID. doma a v celej Európe na viac ako 500 000 nabíjacích miestach.

Jednoduché nabíjanie na cestách

Elektromobilita by mala byť jednoduchá a zábavná. Napokon, všade by ste mali prísť bez stresu. Stačí si zapnúť aplikáciu We Connect ID. a skontrolovať polohu najbližšej nabíjacej stanice - a hneď môžete nabíjať a prostredníctvom účtu používateľa Volkswagen zbierať cenové výhody. 

 • vyhľadávanie a používanie tisícov verejných nabíjacích miest
 • nabíjanie v Európe len s jednou kartou
 • vyhľadanie správnej tarify We Charge podľa vašich požiadaviek
 • exkluzívne ceny v sieti rýchlonabíjacích staníc IONITY

Ako stvorené pre vás:
naše tarify We Charge

S tarifami We Charge získate pri kúpe vozidla Volkswagen ID. už od začiatku prístup k jednej z najväčších a najrýchlejšie sa rozvíjajúcich nabíjacích sietí v Európe. S We Charge Go a We Charge Plus si môžete vybrať aj z dvoch ďalších nabíjacích taríf1, ktoré sú prispôsobené vašim individuálnym potrebám nabíjania.

Začiatok vám uľahčíme aj tým, že vám pomôžeme nastaviť váš účet používateľa Volkswagen a vašej We Connect ID. App, ako aj s použitím aplikácie a nabíjacej karty.

We Charge Free

Platíte len to, čo nabijete

 • AC: 0,50 € /kWh 
 • DC: 0,78 €/kWh
 • IONITY: 0,79 €/kWh
 • základný poplatok (mesiac): 0 €
 • doba platnosti zmluvy: 3 mesiace
 • možnosť Plug & Charge

 

Poplatok za blokovanie:
AC: 0,05 €/min. od 240 min.
(prerušené medzi 21:00 - 09:00 h)
DC: 0,15 €/min. od 90 min.

We Charge Go

Na príležitostné nabíjanie na cestách

 • AC: 0,40 € /kWh 
 • DC: 0,72 €/kWh
 • IONITY: 0,79 €/kWh
 • základný poplatok (mesiac): 3,99 €
 • doba platnosti zmluvy: 3 mesiace
 • možnosť Plug & Charge

 

Poplatok za blokovanie:
AC: 0,05 €/min. od 240 min.
(prerušené medzi 21:00 - 09:00 h)
DC: 0,15 €/min. od 90 min.

We Charge Plus

Pre ľudí, ktorí nabíjajú často a na dlhé trate

 • AC: 0,35 € /kWh 
 • DC: 0,68 €/kWh
 • IONITY: 0,50 €/kWh
 • základný poplatok (mesiac): 12,99 €
 • doba platnosti zmluvy: 3 mesiace
 • možnosť Plug & Charge

 

Poplatok za blokovanie:
AC: 0,05 €/min. od 240 min.
(prerušené medzi 21:00 - 09:00 h)
DC: 0,15 €/min. od 90 min.

Všetky ceny sú vrátane DPH (20%).

 

Inteligentní pomocníci pre váš každodenný život:
We Charge aplikácie na cesty

We Charge v aplikácii We Connect ID.

Funkcie We Charge sú integrované do aplikácie We Connect ID. V aplikácii si môžete jednoducho vyhľadať verejné nabíjacie stanice a skontrolovať ich dostupnosť v reálnom čase. Všetky vaše procesy nabíjania si môžete kedykoľvek pozrieť, aby ste mali úplný prehľad o nákladoch. Dokonca aj na administráciu vašich taríf a nabíjacej karty stačí jedno ťuknutie prstom. Znie to dobre, však? Kliknutím sem si stiahnete aplikáciu a naše pokyny na registráciu. Prípadne naskenujte kód QR a stiahnite si aplikáciu priamo do smartfónu.

Do obchodu App Store

Do obchodu Play Store

We Charge In-Car App

Jednoducho vyštartovať a nechať sa navigovať priamo k ďalšej nabíjacej stanici? Žiadny problém. Pretože aplikácia We Charge sa dá jednoducho prepojiť s navigačným systémom prostredníctvom aktualizácie over-the-air. To vám umožní filtrovať nabíjacie stanice v zobrazení We Charge podľa výkonu a dostupnosti a priamo spustiť navádzanie do cieľa bez opustenia navigačnej aplikácie. Takto budete mať vyhľadávač nabíjacích staníc vždy na palube. 

Najprv si stiahnite aplikáciu a potom nabíjajte elektrickú energiu

1

1. Stiahnutie We Connect ID. App

Nainštalujte si We Connect ID. App pre iOS alebo Android do vášho smartfónu.

Do obchodu App Store

Do obchodu Play Store 

2

2. Vytvorenie účtu používateľa Volkswagen

Prihláste sa s vaším Volkswagen ID a vytvorte si účet používateľa Volkswagen.

Bezplatné vytvorenie účtu používateľa Volkswagen  

3

3. Výber nabíjacej tarify

Vyberte si nabíjaciu tarifu We Charge, ktorá vyhovuje vášmu každodennému mobilnému životu.  

Pohodlné nabíjanie doma

S vašou ID. nabíjačkou ste pripojení aj doma. Relaxujte, kým sa vaše auto nabíja. Pohodlne sa usaďte a ovládajte svoj Wallbox prostredníctvom aplikácie. Takto máte procesy nabíjania vždy pod kontrolou, môžete spravovať svoj Wallbox a vykonávať mnoho ďalších nastavení. 

ID. Charger: Takto premeníte svoj domov na nabíjaciu stanicu.

Chcete relaxovať doma počas nabíjania auta? Prostredníctvom Wallboxu ID. Charger od spoločnosti Elli vám umožní preniesť moderný koncept nabíjania priamo do vašej domácnosti. Mimoriadne praktické: Sieťové modely ID. Charger Connect a Pro ponúkajú funkcie inteligentnej správy nabíjania, ktoré môžete ovládať, konfigurovať a spravovať na diaľku pomocou služby We Charge.

We Charge vysvetlené vo videu

Často kladené otázky o We Charge

Odkiaľ môžem získať We Charge?

We Charge je integrovaná do aplikácie We Connect ID., ktorá bude dostupná v obchodoch s aplikáciami (Google Play Store alebo Apple App Store) od roku 2020, od uvedenia modelu Volkswagen ID.3 na trh. Ak chcete používať službu We Charge, potrebujete bezplatný účet používateľa Volkswagen, ktorý si môžete vytvoriť registráciou v aplikácii. Okrem toho musíte vyjadriť súhlas so všeobecnými obchodnými podmienkami a predpismi na ochranu osobných údajov We Connect a spoločnosti Volkswagen Group Charging GmbH. Okrem toho sa musíte rozhodnúť pre niektorú tarifu nabíjania a aktivovať si v aplikácii nabíjaciu kartu We Charge, ak chcete následne nabíjať svoje vozidlo na verejných nabíjacích stojanoch prostredníctvom We Charge. Túto kartu dostanete v rámci procesu dodávky vozidla ID.3 alebo si ju môžete jednoducho objednať cez aplikáciu a karta vám bude doručená domov. V prípade otázok sa obráťte na vášho preferovaného servisného partnera.

Čo potrebujem na používanie We Charge?

Ak chcete používať We Charge, potrebujete: 

 • We Connect ID. aplikáciu,
 • nabíjaciu kartu We Charge s platnou tarifou nabíjania  
 • bezplatný účet používateľa Volkswagen
Kde môžem nabíjať s We Charge?

S We Charge môžete nabíjať na tisícoch verejných nabíjacích miest v Európe. We Charge rokuje v tejto súvislosti s poskytovateľmi nabíjacej infraštruktúry, aby vám zabezpečila najlepšie ceny. Zákazníci We Charge získajú zvýhodnený prístup k sieti rýchlonabíjacích staníc IONITY, ktorá sa buduje na európskych diaľniciach a vďaka veľmi krátkej dobe nabíjania umožní pohodlnú jazdu aj na dlhé trate.

Čo stojí nabíjanie na cestách a ako zaplatím za nabíjanie s We Charge?

Náklady na nabíjanie sa vám zobrazia pred každým nabíjaním. Ak používate službu We Charge, raz za mesiac vám pošleme faktúru za nabíjanie. Fakturovaná suma bude uhradená tým spôsobom, ktorý ste si zvolili. Presné ceny sú závislé od našich rokovaní s prevádzkovateľmi nabíjacích staníc. Naším cieľom je dosiahnuť pre našich zákazníkov čo najlepšie podmienky.

Naše ID. modely – oboznámte sa s nimi teraz

Plne elektrické ID.5

Elegantné SUV-Coupé

S novým modelom ID.5 sme vytvorili elektrický crossover, ktorý kombinuje vlastnosti modelov ID. po prvý raz so športovo elegantným dizajnom kupé.

Viac o ID.5

Plne elektrický model ID.5 GTX s pohonom všetkých kolies

Športovosť vo svojej najkrajšej podobe

Dvojmotorový pohon všetkých kolies, atletický dizajn kupé a zrýchlenie, ktoré vám vyrazí dych: Objavte športový elektrický výkon v inšpiratívnej podobe.

Viac o ID.5 GTX

Plne elektrické ID.4

SUV novej generácie

Mestské SUV so skvelým dizajnovým konceptom a polomerom otáčania malého auta: Model ID.4 ukazuje, aká všestranná môže byť elektromobilita.

Viac o ID.4

Plne elektrický model ID.4 GTX s pohonom všetkých kolies

Športovosť sa snúbi s efektivitou

Športový pohon všetkých kolies, progresívne riadenie, športový podvozok: Nový model ID.4 GTX je vytvorený tak, aby prelomil nové hranice.

Viac o ID.4 GTX

Plne elektrické ID.3

Kompaktná zábava z jazdy pre všetkých

Pokrokové potešenie z jazdy sa stretáva s moderným dizajnom a dojazdmi vhodnými na každodenné používanie: To je nové ID.3.

Viac o ID.3

Kontaktujte nás

 

Máte nejaké otázky, nápady alebo spätnú väzbu? Potom nám prosím zavolajte.

Môžete nás kontaktovať na čísle 00800 002 570.

Ak váš telefónny operátor nepodporuje toto bezplatné číslo, volajte na číslo 02 33 325 636. Poplatky sa riadia podľa príslušnej tarify vášho poskytovateľa. Hovory zo zahraničia môžu byť spoplatnené roamingovými poplatkami.

Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen