Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť

Batérie dobijete kdekoľvek – so službou We Charge

So službou We Charge nabijete váš elektrický automobil Volkswagen ešte pohodlnejšie. Doma prostredníctvom domácej výkonnej nabíjacej stanice Wallbox a na cestách na viac ako 200 000 verejných nabíjacích staniciach v Európe. Jednoducho s jednou kartou. So všetkým v jednej aplikácii.

 

So službou We Charge nabijete váš elektrický automobil Volkswagen ešte pohodlnejšie. Doma prostredníctvom domácej výkonnej nabíjacej stanice Wallbox a na cestách na viac ako 200 000 verejných nabíjacích staniciach v Európe. Jednoducho s jednou kartou. So všetkým v jednej aplikácii.

Volkswagen – jednoduché nabíjanie

Odteraz sa o mnohé záležitosti nemusíte starať. Služba We Charge vás prostredníctvom We Connect ID. App všade spojí s nabíjacími stanicami a majiteľom Volkswagen ID. ponúka exkluzívne zvýhodnené ceny, už od 0,- EUR mesačne. Informácie o tom, ako vám služba We Charge uľahčuje nabíjanie, nájdete tu a v našej digitálnej príručke.

  • Možnosť vyhľadať a využiť viac ako 200 000 verejných nabíjacích staníc
  • Možnosť nabíjania po celej Európe len s jednou kartou
  • Pre každú požiadavku nájde tú správnu tarifu We Charge
  • Exkluzívne zvýhodnené ceny v sieti rýchlonabíjacích staníc spoločnosti IONITY
  • Komfortné nabíjanie doma s inteligentnými nabíjacími funkciami vašej súkromnej nabíjacej stanice Wallbox

Stiahnuť príručku

Nabíjanie na cestách

We Charge vyhľadá nabíjacie stanice vo vašom okolí, pomôže vám naplánovať trasu a umožní nabíjanie pomocou nabíjacej karty na viac ako 200 000 verejných nabíjacích miestach po celej Európe. Zahŕňa aj rýchlonabíjacie stanice od spoločnosti IONITY umiestnené na najdôležitejších diaľniciach. Vďaka službe We Charge ich môžete jednoducho použiť. Vrátane úplnej kontroly nákladov.

Nabíjanie doma

Služba We Charge vám uľahčí nabíjanie na vašej domácej nabíjacej stanici Wallbox s pripojením na internet, na ID. Charger Connect a ID. Charger Pro. V budúcnosti budete mať nabíjanie pod kontrolou prostredníctvom aplikácie a ovládať ho pomocou smartfónu, zdieľať domácu nabíjaciu stanicu Wallbox s ostatnými alebo využívať výhody inteligentných funkcií, ako je servis na diaľku.

We Charge v aplikácii We Connect ID. App

Funkcie služby We Charge sú integrovanou súčasťou We Connect ID. App. V aplikácii môžete jednoducho vyhľadať a v reálnom čase overiť dostupnosť verejných nabíjacích staníc. Kvôli transparentnosti nákladov si môžete pozrieť aj vaše procesy nabíjania. Prostredníctvom tejto aplikácie môžete spravovať dokonca aj vaše tarify a nabíjaciu kartu. Znie to dobre? Stiahnite si aplikáciu.

Do App Store
Do obchodu Play

Vytvorené ako pre vás: nabíjacie tarify We Charge

Nabíjacie tarify Elli1) We Charge Free (pre všetky vozidlá) We Charge Go (len pre modely ID.)2) We Charge Plus (len pre modely ID.)2)
Základný poplatok 0,- € / mesiac 7,49 € / mesiac alebo 0,- € / mesiac2) 17,49 € / mesiac alebo 9,73 € / mesiac2)
Cena nabíjania IONITY 0,79 € / kWh 0,55 € / kWh 0,30 € / kWh
Cena nabíjania iných poskytovateľov nabíjacích staníc3) individuálna + 0,30 € za proces nabíjania individuálna + 0,- € za proces nabíjania individuálna + 0,- € za proces nabíjania
Zmluvná doba (bez automatického predĺženia) žiadna 12 mesiacov 12 mesiacov
Jednorazový aktivačný poplatok (vrátane bezplatnej nabíjacej karty) 4) 0 € 0 € 0 €

Všetky ceny sú vrátane DPH (20%).

1) Zobrazené nabíjacie tarify a nabíjacia karta sú ponúkané spoločnosťou Volkswagen Group Charging GmbH. Pre uzavretie zmluvy k týmto tarifám potrebujete identifikačné číslo Volkswagen ID (VW-ID) a aplikáciu Volkswagen We Connect ID.. V prípade, že vaše údaje VW ID nechcete poskytnúť spoločnosti Volkswagen Group Charging GmbH (Elli), na adrese www.elli.eco môžete uzavrieť alternatívnu ponuku bez osobitných podmienok požadovaných spoločnosťou Volkswagen. Nabíjacia karta a nabíjacie stanice ID. Charger patria tiež do ponuky spoločnosti Volkswagen Group Charging GmbH.
2) Spoločnosť Volkswagen Group Charging GmbH (Elli) poskytuje kupujúcim rýchlonabíjacích modelov ID. ( v závislosti od výbavy od nabíjacieho výkonu 100 kW) zvýhodnenú tarifu We Charge Go bez mesačného základného poplatku a tarifu We Charge Plus za 9,99 € mesačne na 1 rok. Táto ponuka platí do 30. 6. 2022. Zmluvy o jednotlivých tarifách majú 12 mesačnú viazanosť.
3) Ceny nabíjania mimo siete rýchlonabíjacích staníc IONITY účtuje spoločnosť Volkswagen Group Charging GmbH za každého prevádzkovateľa príslušnej nabíjacej stanice individuálne na základe kWh, relácie, času alebo akejkoľvek kombinácie. Pri niektorých prevádzkovateľoch môžu vzniknúť poplatky za státie. Pred začiatkom každého procesu nabíjania si v aplikácii môžete skontrolovať aktuálne platné ceny nabíjania nabíjacej stanice. Pri nabíjaní v zahraničí sa môže účtovať poplatok za zmenu meny alebo kurzové rozdiely.
4) Jednorazový aktivačný poplatok 9,99 EUR sa neuplatňuje, ak sa zmluva uzavrie do 31. decembra 2020.

Predplatené nabíjanie pre zákazníkov ID. 1ST je podmienené registráciou vozidla a musí byť aktivované. Na zakúpenie tarify We Charge je potrebný používateľský účet Volkswagen a aplikácia We Connect ID. app.

We Charge - platíte len za to, čo ste si dobili

Ak vozidlo nabíjate doma alebo v práci, elektromobil používate často na krátke vzdialenosti a v priemere najazdíte menej ako 1 900 km ročne, štartujete s tarifou We Charge Free: nabíjanie na verejných nabíjacích staniciach bez fixných mesačných nákladov a na rýchlonabíjacích staniciach spoločnosti IONITY v čo najkratšom čase. Jednoduchšie to už nemôže byť.

We Charge Go - pre občasné nabíjanie na cestách

Žijete napríklad v prenájme, vozidlo nabíjate v meste, jazdíte hlavne na krátke vzdialenosti a príležitostne navštevujete rodinu v inom meste? Tarifa We Charge Go je pre vás tou pravou voľbou. Ako majiteľ elektromobilu ID. nabíjate vozidlo bez základných poplatkov na verejných nabíjacích staniciach a v sieti IONITY profitujte zo zvýhodnených cien.

We Charge Plus - pre tých, ktorí nabíjajú často a jazdia na dlhé vzdialenosti

Pre všetkých majiteľov modelov ID., ktorí doma alebo na cestách nabíjajú viac ako 2 400 km ročne, odporúčame tarifu We Charge Plus. Za malý mesačný poplatok môžete na cestách nabíjať za atraktívne zvýhodnené ceny v sieti rýchlonabíjacích staníc nášho prémiového partnera IONITY.

Nabíjacie stanice vo vašom okolí

Potrebujete cestou nabiť svoje vozidlo? Tu je prehľad všetkých nabíjacích staníc vo vašom okolí, ktoré môžete využívať so službou We Charge.

Nájsť nabíjaciu stanicu
(web stránka v nemčine)

Nabíjaciu kartu We Charge si môžete objednať cez aplikáciu

Prajete si použiť službu We Charge? Stiahnite si zadarmo We Connect ID. App. Prihláste sa do aplikácie pomocou svojho osobného ID Volkswagen. Cez aplikáciu si objednajte vašu nabíjaciu kartu spoju s vhodnou tarifou We Charge.

Do App Store
Do obchodu Play

Aj doma s pripojením na internet – s vaším ID. Charger

Počas nabíjania automobilu môžete relaxovať doma: So službou We Charge môžete vašu domácu nabíjaciu stanicu Wallbox s pripojením na internet ľahko ovládať cez aplikáciu na diaľku priamo z pohovky.

ID. Charger: zmení váš domov na nabíjaciu stanicu

Elektromobilita je jednoduchšia, ako si myslíte. S nabíjacou stanicou Wallbox ID. Charger vám ponúkame moderný koncept nabíjania pre váš domov. Mimoriadne praktické je, že vám služba We Charge ponúka inteligentné online služby pre ID. Charger Connect a Pro. Cez aplikáciu tak môžete ID. Charger jednoducho nakonfigurovať, ovládať na diaľku, nahliadnuť do procesov nabíjania a spravovať prístup. Je to pre vás zaujímavé?

Kontaktujte vášho partnera Volkswagen

Často kladené otázky

Kde dostanem službu We Charge?

We Charge je integrovaná do aplikácie We Connect ID. App. V roku 2020 bude od uvedenia Volkswagen ID.3 na trh v ponuke App stores (Google Play Store alebo Apple App Store). Na využívanie služby We Charge potrebujete bezplatné identifikačné číslo Volkswagen ID, ktoré si môžete vytvoriť cez registráciu v aplikácii. Okrem toho musíte súhlasiť so všeobecnými podmienkami a smernicami na ochranu osobných údajov od We Connect a Volkswagen Group Charging GmbH. Aby ste na verejných nabíjacích staniciach mohli nabíjať pomocou služby We Charge, musíte si vybrať nabíjaciu tarifu a v aplikácii aktivovať vašu nabíjaciu kartu We Charge. Nabíjaciu kartu dostanete spolu s vozidlom ID.3 alebo si ju môžete objednať prostredníctvom aplikácie a nechať si ju doručiť domov. V prípade otázok neváhajte a obráťte sa na vášho servisného partnera.

Čo potrebujem na využívanie služby We Charge?

Na využívanie služby We Charge potrebujete:

  • aplikáciu We Connect ID. App
  • nabíjaciu kartu We Charge s platnou nabíjacou tarifou
  • bezplatné identifikačné číslo Volkswagen ID.
Kde môžem nabíjať so službou We Charge?

So službou We Charge môžete nabíjať na viac ako 200 000 verejných nabíjacích staniciach po celej Európe. We Charge vyjednáva s poskytovateľmi nabíjacej infraštruktúry, aby sme vám mohla ponúknuť najlepšiu cenu. Zákazníci We Charge získajú výhodnejší prístup k sieti rýchlonabíjacích staníc IONITY, ktorá sa vybuduje na európskych diaľniciach a vďaka kratšej dobe nabíjania umožňuje jazdy na dlhšie vzdialenosti bez stresu.

Koľko stojí nabíjanie na cestách a ako zaplatím prostredníctvom služby We Charge za moje nabíjanie?

Pred každým nabíjaním sa vám zobrazia náklady za nabíjanie. Ak používate službu We Charge, raz za mesiac vám pošleme vyúčtovanie za vaše nabíjanie. Zaúčtujú sa vaším preferovaným spôsobom platby. Presné ceny závisia od našich rokovaní s prevádzkovateľmi nabíjacích staníc. Cieľom je dohodnúť čo najlepšie podmienky pre našich zákazníkov.

Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen