Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť

Prihlásenie na odoberanie noviniek

Prostredníctvom Volkswagen Noviniek Vás pravidelne jeden krát do mesiaca budeme informovať o atraktívnych ponukách modelov Volkswagen, o akčných balíkoch výbav a originálneho príslušenstva, o servisných akciách, či výhodných možnostiach financovania vozidiel Volkswagen. Okrem toho však budeme pripájať aj zaujímavosti z oblasti automobilových technológií, bezpečnosti, jednoducho všetkého, čo sa týka značky Volkswagen a čo ako správny fanúšik tejto značky musíte vedieť (ďalej len „Newsletter“).

Pre odoberanie Newslettera je potrebné, aby ste vyplnili Vaše kontaktné údaje do formuláru nižšie a pred jeho odoslaním nám udelili súhlas na zasielanie Newslettera a spracúvanie Vami poskytnutých osobných údajov na účely zasielania Newslettera. Váš súhlas môžete kedykoľvek odvolať prostredníctvom kliknutia na políčko "Odhlásenie z noviniek", ktoré nájdete na spodku každého emailu, ktorým Vám zašleme Newsletter.

Na zasielanie Newslettera sa vzťahujú naše podmienky spracúvania osobných údajov , ktoré si prosím pred udelením súhlasu so spracúvaním osobných údajov preštudujte.  

Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen