Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť

Konektivita

 

Budúcnosť za volantom

Konektivita vozidla je pre nás všetko, čo súvisí s internetovým pripojením alebo prepojením s mobilnými zariadeniami vo vozidlách Volkswagen. Podľa modelu vozidla, ktorý riadite, môžete mať k dispozícii systém We Connect, Car-Net, We Connect Go, App Connect alebo ich kombináciu. Vďaka týmto systémom môžete byť vždy v kontakte so svojím vozidlom a môžete využívať najrôznejšie funkcie, ktoré Vám ešte viac spríjemnia jazdu vozidlom Volkswagen.

We Connect

Nová generácia mobilných online služieb. Vo všetkých vozidlách s prípravou na We Connect1 ako Golf, Passat, T-Roc Cabrio a mnoho ďalších aktuálnych nových vozidiel spoločnosti Volkswagen od modelového roku 2021 môžu byť na objednávku online. Pretože vďaka nainštalovanej eSIM karte bude váš Volkswagen od začiatku online.

We Connect pre vaše vozidlo ID.

We Connect pre vaše ID. vás pripojí k vášmu vozidlu. Vďaka trvalo nainštalovanej eSIM karte je vaše ID. od začiatku kompatibilné s internetom a ponúka vám zábavu, online dopravné informácie, vzdialené funkcie a mnoho ďalšieho. 

Car-Net

Vďaka systému Car-Net dôjdete do cieľa rýchlejšie a jednoduchšie. Dopravné informácie v reálnom čase alebo prehľad aktuálnych cien čerpacích staníc vo vašom okolí, automatické hlásenie nehôd, volania pre prípad poruchy vozidla a online zabezpečovací systém proti krádeži. Zistite viac o ponuke balíčkov "Guide & Inform" a "Security & Service". Zaregistrujte svoje vozidlo do siete Car-Net a posuňte tak svoje cestovanie na vyššiu úroveň.

Systém je dostupný pre vybrané vozidlá Volkswagen vyrobené od roku 2015.

We Connect Go

Vďaka We Connect Go máte na svojom telefóne všetky dôležité informácie o vašom vozidle, servisných informáciách alebo spotrebe paliva. Systém optimalizuje váš štýl jazdy pomocou individuálnych analýz a vodičských výziev. Okrem toho môžete ľahko zobraziť polohu vášho zaparkovaného vozidla alebo automaticky zaznamenávať vaše cesty do digitálne knihy jázd. We Connect Go funguje u väčšiny modelov Volkswagen vyrobených od roku 2008. Jednoducho pripojte "DataPlug", stiahnite aplikáciu a aktivujte svoj We Connect Go.

App-Connect

Rozšírte svoj kokpit - App Connect vám zobrazí vybrané aplikácie smartfónu na dotykovej obrazovke vášho informačného systému vozidla: Apple CarPlay™, Android Auto™ od spoločnosti Google™ a MirrorLink® - všetky tri inovatívne technológie sú vám k dispozícii a poskytujú dodatočné užitočné a zaujímavé funkcie.

Aktualizácia máp

Map Updates

Vyhľadajte aktualizácie navigačných máp pre vaše vozidlo Volkswagen. Na týchto stránkach nájdete aktualizácie pre vami preferovaný región, model vozidla a systém infotainmentu (portál v anglickom jazyku).

Prehľad služieb a funkcií systémov konektivity Volkswagen

WeConnect Car-Net „Security & Service" Car-Net „Guide & Inform“ We Connect Go App Connect
Prepojenie vozidla s mobilnou aplikáciou
Online navigácia
Plánovanie termínu servisu
Automatické núdzové volanie
Manuálne núdzové volanie
Kniha jázd, spotreba, náklady na pohonné hmoty
Základné údaje o jazde a spotrebe
Aktuálne ceny paliva na čerpacích staniciach
Zrkadlenie mobilného telefónu pomocou služieb Apple CarPlay™, Android Auto™ alebo MirrorLink®
Integrovaná eSIM
Mobilný kľúč

Overenie kompatibility vozidla

Časová os má iba informatívny charakter a pre správnu funkčnosť služieb je potrebné overiť kompatibilitu konkrétneho vozidla, popr. jeho stupeň výbavy.

Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen