Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť

Zistite, ktoré mobilné služby online máte k dispozícii

Čo je konektivita?

Služby konektivity Volkswagen pripájajú vaše vozidlo k internetu, umožňujú vám väčší komfort a zábavu a môžu vám pomôcť v núdzových situáciách. V prípade poruchy dostanete rýchlu pomoc, dopravné informácie takmer v reálnom čase, lepšiu zábavu vďaka streamingu a internetovému rádiu alebo, ak chcete, pripomenutie najbližšieho servisného intervalu. Prostredníctvom smartfónu môžete sledovať aj mnohé dôležité služby a informácie o svojom vozidle.

Myslite na to, že dostupnosť a podmienky jednotlivých funkcií závisia od zvolenej služby. Tu zistíte, ktoré mobilné online služby sú dostupné vo vašom vozidle Volkswagen:

Overenie dostupnosti

VW Connect a We Connect

Najnovšia generácia mobilných služieb. Vo všetkých vozidlách s prípravou na VW Connect alebo We Connect, ako sú Golf, Passat, Tiguan, ako aj mnohé ďalšie aktuálne nové vozidlá Volkswagen, môžete byť online od samého začiatku, ak si to želáte, vďaka trvalo nainštalovanej e-SIM Karte.

Viac o VW Connect a We Connect

Prihlásiť / Zaregistrovať

VW Connect a We Connect pre vaše ID.

VW Connect a We Connect pre vaše ID. vás spoja Ss vaším vozidlom. Vďaka trvalo nainštalovanej eSIM karte je vaše ID. od začiatku kompatibilné s internetom a ponúka vám zábavu, online dopravné informácie, vzdialené funkcie a mnoho ďalšieho. 

Viac o VW Connect a We Connect pre vaše ID.

Prihlásiť / Zaregistrovať

Car‑Net

Online služby Car-Net vám pomôžu rýchlejšie sa dostať do cieľa a budú vás dobre informovať - vďaka dopravným informáciám v takmer reálnom čase, cenám na čerpacích staniciach alebo zobrazeniu voľných parkovísk. A pomocou smartfónu ako diaľkového ovládania môžete vybrané funkcie pohodlne ovládať aj mimo vozidla.

Viac o Car-Net

Prihlásiť / Zaregistrovať

App Connect 

Rozšírte svoj kokpit - App Connect vám zobrazí vybrané aplikácie smartfónu na dotykovej obrazovke vášho systému Infotainment vo vozidle: Apple CarPlay a Android Auto od spoločnosti Google - obe inovatívne technológie sú vám k dispozícii a poskytujú dodatočné užitočné a zaujímavé funkcie.

Viac o App Connect

Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen