Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť

Konektivita

 

Budúcnosť za volantom.

Konektivita vozidla je pre nás všetko, čo súvisí s internetovým pripojením alebo prepojením s mobilnými zariadeniami vo vozidlách Volkswagen. Podľa modelu vozidla, ktorý riadite, môžete mať k dispozícii systém We Connect, Car-Net, We Connect Go, App Connect alebo ich kombináciu. Vďaka týmto systémom môžete byť vždy v kontakte so svojím vozidlom a môžete využívať najrôznejšie funkcie, ktoré Vám ešte viac spríjemnia jazdu vozidlom Volkswagen.

We Connect a We Connect Start

We Connect, ktorý vývojovo priamo nadväzuje na službu Car-Net, je najnovším systémom v našej ponuke. Obsahuje funkcie, vďaka ktorým bude vaša cesta ešte bezpečnejšia. Balíček služieb ponúka mobilný prístup k dôležitým funkciám vozidla v kombinácii s väčšou bezpečnosťou a väčším komfortom. Či už ide o plánovanie servisu, automatické oznámenie nehody alebo online upozornenie na krádež vozidla. We Connect podporu môžete využiť v každej situácii a vždy Vám poskytne všetky kľúčové informácie, ktoré potrebujete ohľadom svojej mobility.

Máte niektorý model z rodiny ID.? V tom prípade budete nielen jazdiť na elektrickom vozidle, ale vďaka We Connect Start budete pripojený aj k sieti. Automatický systém tiesňového volania eCall budete mať k dispozícii od začiatku. Vďaka online službám We Connect Start budete mať vo vozidle k dispozícii digitálnych asistentov, ktorí vám budú poskytovať informácie o nabíjaní alebo doprave a budete môcť diaľkovo ovládať vybrané funkcie prostredníctvom smartfónu.

Car-Net

Vďaka systému Car-Net dôjdete do cieľa rýchlejšie a jednoduchšie. Dopravné informácie v reálnom čase alebo prehľad aktuálnych cien čerpacích staníc vo vašom okolí, automatické hlásenie nehôd, volania pre prípad poruchy vozidla a online zabezpečovací systém proti krádeži. Zistite viac o ponuke balíčkov "Guide & Inform" a "Security & Service". Zaregistrujte svoje vozidlo do siete Car-Net a posuňte tak svoje cestovanie na vyššiu úroveň.

Systém je dostupný pre vybrané vozidlá Volkswagen vyrobené od roku 2015.

We Connect Go

Vďaka We Connect Go máte na svojom telefóne všetky dôležité informácie o vašom vozidle, servisných informáciách alebo spotrebe paliva. Systém optimalizuje váš štýl jazdy pomocou individuálnych analýz a vodičských výziev. Okrem toho môžete ľahko zobraziť polohu vášho zaparkovaného vozidla alebo automaticky zaznamenávať vaše cesty do digitálne knihy jázd. We Connect Go funguje u väčšiny modelov Volkswagen vyrobených od roku 2008. Jednoducho pripojte "DataPlug", stiahnite aplikáciu a aktivujte svoj We Connect Go.

App-Connect

App-Connect - to sú tri inovatívne technológie, pomocou ktorých prenesiete aplikácie smartfónu na obrazovku vášho infotainment systému. Infotainment: Apple CarPlay ™, Android Auto ™ spoločnosti Google ™ a MirrorLink®.

Aktualizácia máp

Map Updates

Vyhľadajte aktualizácie navigačných máp pre vaše vozidlo Volkswagen. Na týchto stránkach nájdete aktualizácie pre vami preferovaný región, model vozidla a systém infotainmentu (portál v anglickom jazyku).

Prehľad služieb a funkcií systémov konektivity Volkswagen

WeConnect Car-Net „Security & Service" Car-Net „Guide & Inform“ We Connect Go App Connect
Prepojenie vozidla s mobilnou aplikáciou
Online navigácia
Plánovanie termínu servisu
Automatické núdzové volanie
Manuálne núdzové volanie
Kniha jázd, spotreba, náklady na pohonné hmoty
Základné údaje o jazde a spotrebe
Aktuálne ceny paliva na čerpacích staniciach
Zrkadlenie mobilného telefónu pomocou služieb Apple CarPlay™, Android Auto™ alebo MirrorLink®
Integrovaná eSIM
Mobilný kľúč

Overenie kompatibility vozidla

Časová os má iba informatívny charakter a pre správnu funkčnosť služieb je potrebné overiť kompatibilitu konkrétneho vozidla, popr. jeho stupeň výbavy.

Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen