Nový Passat Variant. Taký suverénny ako vy.

Keď úspech nadobúda podobu.

Najkrajšie na úspechu je mať dosiahnuté konečne pred očami. Alebo sa do neho jednoducho posadiť. S novým modelom Passat Variant môžete oboje, pretože vás presvedčí tak exteriérom, ako aj interiérom. To isté si mysleli aj žurnalisti ocenenia "Car of the Year" a "iF-Gold", ktorí zvolili nový Passat Variant za víťaza v roku 2015.

Taký suverénny ako vy.

Suverenita je výsledkom vlastných silných stránok. A schopnosti prejaviť ich aj navonok. Na novom modeli Passat Variant preto okamžite vidieť, aký je pokrokový. K najnápadnejším znakom patria výrazne tvarované LED svetlomety dodávané na želanie a sériové zadné LED svetlá, ale aj bočná dynamická línia. Eleganciu umocňuje dlhý rázvor a krátke previsy karosérie.

Galéria

Passat Variant z rôznych perspektív.

Passat Variant z rôznych perspektív.

Infotainment

Rádio a navigácia

Je príjemné, môcť si sám vybrať kopilota.

Vo vašom vozidle určujete vy, aká hudba sa bude počúvať. Preto máte na výber dve rádiá: s vhodnými reproduktormi, technikou, ktorá sa jednoducho ovláda a rôznymi možnosťami pripojenia externých zdrojov. Alebo sa môžete rozhodnúť pre navigačný systém, ktorý splní všetky vaše multimediálne želania.

Car-Net Guide & Inform

Jazdíte s pripojením na internet.

Internet môže byť užitočný v mnohých oblastiach života, dokonca aj v aute. S aktuálnymi údajmi budete mať prehľad o tom, čo sa deje v premávke. Vašu trasu si tak môžete dopredu naplánovať alebo zmeniť. Online služby "Car-Net Guide & Inform" dodávané na želanie vám vedia ponúknuť oveľa viac.

DYNAUDIO Confidence

Nebudete veriť vlastným ušiam.

Skvelý zvuk na želanie dodávaného zvukového systému DYNAUDIO Confidence si užijú aj vaši spolucestujúci. Pretože vďaka presnému vyladeniu dvanástich reproduktorov zažijete špičkovú dokonalosť zvuku v celom interiéri.

Volkswagen Media Control

Vy riadite auto, vaši spolucestujúci hudbu.

Volkswagen Media Control umožní ovládať infotainment systém aj vaším spolucestujúcim: jednoducho a pohodlne pomocou tabletu.

Asistenčné systémy

Príprava pre mobilný telefón

S oboma rukami na volante telefonujete bezpečnejšie.

Ak chcete, zostaňte aj počas jazdy dostupný na telefóne. S prípravou pre mobilný telefón "Comfort" a "Premium" dodávanou na želanie budete mať obe ruky voľné a dopravu pod kontrolou.

Traffic Jam Assist

Komfortná jazda v dopravnej zápche.

Podporuje vodiča pri jazde v dopravnej zápche, vďaka čomu predchádza dopravným nehodám. Na želanie dodávaný asistent pre jazdu v dopravnej zápche "Traffic Jam Assist".

Priestorový kamerový systém "Area View"

Štyri kamery vám ukážu, čo sa deje okolo vás.

Bolo by príjemné, keby ste pri vyparkovaní vozidla mali jediným pohľadom prehľad o okolí vozidla? Presne toto vám ponúka priestorový kamerový systém "Area View" dodávaný na želanie.

Emergency Assist

Zastaví vozidlo, keď už vy nemôžete. 

Na želanie dodávaný systém Emergency Assist dokáže v kritickom zdravotnom stave vodiča varovať pasažierov a ostatných účastníkov cestnej premávky a kontrolovane zastaviť vozidlo.

Trailer Assist

Uľahčuje manévrovanie s prívesom.

Vaše auto môže prevziať riadenie vozidla pri manévrovaní s prívesom. Asistent manipulácie s prívesom "Trailer Assist" vás pri tom odbremení.

ACC & Front Assist

Aj v hustej premávke môžete jazdiť uvoľnene.

Aj vy si niekedy želáte asistenčný systém, ktorý bude sledovať vozidla pred vami namiesto vás? S na želanie dodávaným automatickým distančným radarom ACC a systémom sledovania okolia "Front Assist" vrátane funkcie City Break, ktoré sú súčasťou balíka môžete jazdiť uvoľnene.

Efektívnosť

Motory

Profitujete z vysokej hnacej sily pri nízkej spotrebe paliva.

Jazdíte radi a veľa a chceli by ste mať čo najnižšiu spotrebu paliva? Naše naftové motory TDI a benzínové motory sú optimalizované tak, aby boli čo najúspornejšie a spĺňali emisnú normu Euro 6.

 

Multikolízna brzda

Nehoda by nemala spôsobiť následné kolízie.

Sériovo dodávaná multikolízna brzda zabezpečuje to, aby sa po kolízii nestalo už nič nebezpečné. Systém je tu preto, aby po kolízii nedošlo k ďalším nehodám alebo sa zmiernili následky prípadných následných kolízií resp. aby vozidlo nedostalo šmyk.

Proaktívny bezpečnostný systém

V kritickej situácii automaticky pripraví vozidlo na náraz.

Aktivuje sa, keď je situácia kritická: Proaktívny bezpečnostný systém vykoná bezpečnostné opatrenia, keď vám vo vašom modeli Passat hrozí, že sa nehode nevyhnete.

Komfort

Komfort jazdy

Špičkový komfort, vďaka ktorému si jazdu užijete.

Rôzne faktory prispievajú k tomu, aby ste sa pri jazde cítili príjemne, napríklad perfektná teplota a istota, že máte všetky dôležité informácie priamo vo vašom výhľade.

Head-up displej

S ním máte o všetkom prehľad.

Na želanie dodávaný head-up displej zobrazuje dôležité informácie ako dopravné značky a pokyny navigácie v bezprostrednom zornom poli vodiča priamo pred čelným sklom.

Easy Open

Pomáha, keď nemáte ani jednu ruku voľnú.

Túto funkciu budete milovať, hlavne vtedy, keď nebudete mať ani jednu ruku voľnú: Vďaka na želanie dodávanému bezdotykovému otváraniu veka batožinového priestoru "Easy Open" otvoríte batožinový priestor jednoduchým pohybom nohy.

Active Info Display

Vidíte len tie informácie, ktoré chcete vidieť.

Prostredníctvom niekoľkých informačných profilov vám na želanie dodávaný inovatívny združený prístroj Active Info Display ponúka presné informácie, ktoré sú prehľadne zobrazené a môžete si ich kedykoľvek pozrieť.

Klimatizácia "Climatronic"

Zabezpečte si klímu, ktorá vám vyhovuje pri jazde.

Príliš teplo, príliš chladno alebo niečo medzitým? Nastaviť správnu teplotu, môže byť pri viacerých cestujúcich veľmi komplikované. S 3-zónovou klimatizáciou "Climatronic" budú večné diskusie minulosťou. Pri výbave Highline je súčasťou sériovej výbavy.

Kožená výbava

Stavte na nadčasovú eleganciu.

Na želanie dodávaná kožená výbava dodá interiéru prémiový vzhľad a exkluzívny pocit na dotyk. Už pri nastupovaní vás privíta charakteristická vôňa kože. Vďaka nej zažijete jedinečný pocit exkluzívnej výbavy pri každej jazde.

Sedadlo ergoComfort

Keď vám záleží na vašej chrbtici.

Integrovaná masážna funkcia na želanie dodávaného sedadla ergoComfort vám zabezpečí maximálny komfort sedenia. Pomocou funkcie vyhrievania sedadla môžete sedadlo vodiča príjemne temperovať a súčasne uvoľniť vašu chrbticu.

R-Line

R-Line "Exteriér"

Dizajn poráža hektickosť.

Zadný spojler a zadný nárazník v dizajne modelov "R" zvýrazňuje športový vzhľad nového modelu Passat Variant s výbavou R-Line "Exteriér". Rovnako nápadný je čierny lesklý difúzor a lichobežníkové koncovky výfuku.

R-Line "Interiér"

Nadšenie sa dá regulovať.

Nový Passat Variant vás bude fascinovať aj potom, ako nastúpite. Vďaka výbave R-Line "Interiér".

Fakty & Ceny

Ďalšie kroky

Apple music

Volkswagen a Apple Music - intenzívny zážitok z hudby počas jazdy.

Start Video

Balík služieb Car-Net "Guide & Inform"

Balík služieb Car-Net "Guide & Inform" posiela najaktuálnejšie informácie o dopravnej situácii, počasí, čerpacích staniciach či dostupných parkovacích miestach priamo do vášho vozidla.

Start Video
Start Video

Balík služieb Car-Net "Security & Service"

Balík služieb Car-Net "Security & Service" ponúka prístup k správe o stave vozidla. Ak prišiel čas na servisnú prehliadku, služba Car-Net "Security & Service" pošle všetky dôležité údaje servisnému partnerovi.

Start Video