Zatvoriť menu
Zatvoriť

Pripravený na budúcnosť. Golf

Golf je športovejší, dynamickejší a nápadnejší ako kedykoľvek predtým. Pritom je vďaka najmodernejším asistenčným systémom a infotainmentu vybavený na všetko, čo vám všedný deň prinesie dnes a v budúcnosti.

Volkswagen TESTY - Nový Golf vo svojej životnej forme

Golf je športovejší, dynamickejší a nápadnejší ako kedykoľvek predtým. Pozrite, ako si Golf poradí so svojimi staršími súrodencami v teste automobilových novinárov Alexa Štefucu a Miša Karpáta.

Dizajn

Kvalitná výbava a čistý dizajn charakterizujú každý automobil Volkswagen.Široká ponuka možností individualizácie vám ponúka šancu vytvoriť si váš osobný Golf. Budete prekvapený z akej širokej ponuky máte na výber.

Exteriér Dynamika v súlade s eleganciou

Už na prvý pohľad je jasné, že ide o Golf - a ako pri každej generácii s nápadnejším a sebavedomejším dizajnom. Od nového tvaru svetlometov a nárazníkov cez dynamickú masku chladiča až po zadný difúzor a výrazné zadné LED svetlá.

Interiér Priestor v súlade s komfortom, kvalitou a novými technológiami

To všetko vám ponúka interiér modelu Golf. S jediným cieľom: zaistiť, aby bola každá jazda mimoriadne pohodlná.

Svetlá Jasno budete mať už pri prvom pohľade

Dizajn svetiel modelu Golf je skutočne mimoriadny, dokonca vo viacerých atraktívnych variantoch. Bez ohľadu na to, pre ktorý sa rozhodnete, svetlá vám zabezpečia dobrý výhľad na cestu.

Disky Vytvorená pre vás: ponuka diskov

Ktorá kombinácia diskov a pneumatík sa dokonale hodí k vášmu modelu Golf je čisto vec názoru. Disky z ľahkých zliatin jednoznačne podčiarknu športový charakter modelu Golf.

Varianty výbavy

Golf z rôznych perspektív

Voliteľná výbava R-Line

Podčiarknite sebavedomý vzhľad modelu Golf. S výbavou R-Line dodáte exteriéru ešte väčšiu dávku dynamiky a interiéru športový charakter.

R-Line interiér a exteriér

Prostredníctvom voliteľnej výbavy R-Line môžete Vaše športové ambície prezentovať ešte intenzívnejšie.

Pôsobivý dizajn: Prostredníctvom mnohých detailov výbavy v exteriéri a exkluzívnych materiálov v interiéri dodá výbava R-Line vášmu vozidlu rôzne športové akcenty.

R-Line exteriér

Vo vašom modeli Golf sa ukrýva atlét: voliteľná výbava R-Line exteriér

Výbava R-Line exteriér s výrazným predným nárazníkom, športovým difúzorom, čiernymi lesklými otvormi pre vstup chladiaceho vzduchu a rozšírenými prahmi dverí dodáva modelu Golf výrazný, športový dizajn.

Infotainment

Bez ohľadu na to, či musíte počas jazdy telefonovať, potrebujete mať k dispozícii aktuálne dopravné informácie, chcete sa nechať navigovať k cieľu vašej cesty alebo len chcete počúvať hudbu, vaše vozidlo vám ponúka rôzne možnosti pre pohodlné a jednoduché používanie modernej techniky.

Infotainment funkcie

Rádiá

Späť na prehľad

Keď chcete, môžete ich používať len na počúvanie hudby

Radi počúvate hudbu počas jazdy, pritom však chcete mať vždy aktuálne informácie a nechcete sa vzdať prvotriedneho komfortu? Potom vás určite nadchne ponuka našich rádií.

Navigácia

Späť na prehľad

Do cieľa prídete s dobrou náladou

Dve na želanie dodávané navigácie vám ponúkajú širokú škálu inovatívnych funkcií a nenechajú nesplnené žiadne želanie. Vďaka ním získate prvotriedne informácie a správnu trasu do cieľa.

Car-Net "Guide & Inform"

Späť na prehľad

Aktuálne informácie počas jazdy

So službami Car-Net Guide & Inform nájdete zaujímavé ciele vo vašom okolí, najbližšie parkovacie miesta alebo čerpacie stanice. Okrem toho získate aktuálne dopravné informácie s odporúčaním obchádzky pri dopravných zápchach alebo správy z internetu.

Car-Net "App Connect"

Späť na prehľad

Stopercentná konektivita

Bez ohľadu na to, či musíte počas jazdy telefonovať, potrebujete mať k dispozícii aktuálne dopravné informácie, chcete sa nechať navigovať k cieľu vašej cesty alebo len chcete počúvať hudbu, vaše vozidlo vám ponúka rôzne možnosti pre pohodlné a jednoduché používanie modernej techniky.

Telefonovanie

Späť na prehľad

Uľahčí vám komunikáciu

Vyrozprávajte sa. Ale nechajte pritom, prosím, obidve ruky na volante. Nový Golf vám k tomu ponúka dve komfortné rozhrania pre pripojenie mobilného telefónu.

Asistenčné systémy

Inteligentné asistenčné systémy v modeli Golf prispievajú k väčšiemu pohodliu pri jazde a pomáhajú vám zvládnuť kritické situácie alebo sa im úplne vyhnúť. A aj keď si tieto systémy všimnete len zriedka, je príjemné vedieť, že existujú.

Asistenčné systémy

Front Assist a ACC

Späť na prehľad

Aj v hustej premávke budete jazdiť uvoľnene

Aj vy si niekedy želáte asistenčný systém, ktorý bude sledovať vozidla pred vami namiesto vás? S na želanie dodávaným automatickým distančným radarom ACC a systémom sledovania okolia "Front Assist" vrátane funkcie City Break a systémom rozpoznania chodcov, ktoré sú súčasťou balíka, môžete jazdiť uvoľnene.

Traffic Jam Assist a emergency assist

Späť na prehľad

Aby ste napredovali, aj keď všetko okolo stojí takmer na mieste

Traffic Jam Assist, dodávaný na želanie, podporuje vodiča pri jazde v dopravnej zápche, vďaka čomu predchádza dopravným nehodám. Na želanie dodávaný systém Emergency Assist dokáže v kritickom zdravotnom stave vodiča varovať pasažierov a ostatných účastníkov cestnej premávky a kontrolovane zastaviť vozidlo.

Park Assist

Späť na prehľad

Parkovanie môže byť také jednoduché

Ešte stále sa pri parkovaní spoliehate len na seba? Na želanie dodávaný parkovací asistent "Park Assist" vám ušetrí nekonečné otáčanie volantom a uľahčí hľadanie parkovacieho miesta. Ultrazvukové senzory rozpoznajú, či sa váš Golf vojde na parkovacie miesto.

Blind Spot monitor

Späť na prehľad

Prenechajte vyparkovanie jednoducho vášmu vozidlu

Blind Spot monitor dodávaný na želanie vás v rámci možností daných systémom upozorňuje počas jazdy na vozidlá, ktoré sa nachádzajú v mŕtvom uhle. A funkcia vyparkovania vozidla kontroluje pri cúvaní oblasť po bokoch vozidla.

Technológie

Moderné motory modelu Golf sú charakteristické úspornosťou, ťažnou silou a výkonom. Tá správna kombinácia, ak cestujete radi a veľa, no napriek tomu chcete mať spotrebu pod kontrolou.

Motory

Užívajte si výraznú hnaciu silu pri nízke spotrebe paliva.

Benzínové TSI a naftové TDI motory sú optimalizované na vysokú hnaciu silu pri nízkej spotrebe paliva, vďaka čomu vás úplne nadchnú. Ďalšou alternatívou je pohon TGI BlueMotion, ktorý je rovnako dynamický, no súčasne ekologický, pretože ho poháňa zemný plyn.

Viac informácií

Aktívne vypínanie valcov

Keď sa dva valce vypnú, šetríte palivo

Pri nízkom výkone takmer nepostrehnete, že motor beží len na dva valce. Umožňuje to systém aktívneho vypínania valcov. Prostredníctvom neho môžete výrazne znížiť spotrebu paliva.  

Viac informácií

4MOTION

Zachovajte si optimálnu trakciu

Chcete mať aj na mokrom a nerovnom povrchu vynikajúcu trakciu? S inteligentným pohonom všetkých kolies 4MOTION, dodáva sa na želanie, je to možné takmer všade.

Viac informácií

Výber režimu jazdy

Golf sa prispôsobí vášmu štýlu jazdy

Jazdíte radšej úsporne alebo dynamicky? Alebo vám viac záleží na komforte? S výberom jazdného režimu dodávaného na želanie si jazdné vlastnosti vozidla prispôsobíte podľa vášho štýlu jazdy, charakteru vozovky a dopravnej situácie.

Viac informácií

Komfort

Urobte si pohodlie. Široká ponuka sériovej výbavy, jednoduché ovládanie a veľa komfortných doplnkov prispievajú k tomu, aby ste si s ním užili každý deň.

Keď vám záleží na vašej chrbtici

Sedadlo ergoActive

Na želanie dodávané športové sedadlo ergoActive vám ponúka vysoký komfort sedenia vďaka jeho nastaveniu v štrnástich smeroch. Vďaka tomu si môžete sedadlo nastaviť podľa vašich telesných proporcií a uvoľniť chrbticu. Sedadlo disponuje integrovanou masážnou funkciou a funkciou vyhrievania.

Viac informácií

Pre perfektný zážitok z hudby

DYNAUDIO Excite

Viete si predstaviť to, že hudba vo vašom aute znie lepšie ako z vašej audio sústavy doma? Zvukový systém DYNAUDIO Excite, dodávaný na želanie, je vyladený na akustiku vozidla a prináša zvuk v takej kvalite, akú neočakávate, dokonca ani keď ste zvyknutý na špičkovú úroveň.

Viac informácií

Stavte na nadčasovú eleganciu

Kožená výbava

Užite si pri každej jazde výnimočný pocit exkluzívnej atmosféry. Pretože na želanie získate pre váš Golf výbavu z najjemnejšej kože alebo "ArtVelours", okrem iného s vyhrievaním sedadiel a praktický multifunkčný volant.

 

Viac informácií

Vidíte len tie informácie, ktoré chcete vidieť

Active Info Display

Prostredníctvom niekoľkých informačných profilov vám na želanie dodávaný inovatívny združený prístroj Active Info Display ponúka presné informácie, ktoré sú prehľadne zobrazené a môžete si ich kedykoľvek pozrieť.

Viac informácií

Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen