Golf Das Auto.

Len ten, kto pozná ľudí, dokáže skonštruovať auto.

Pri vývoji modelu Golf 7 sme ešte pozornejšie počúvali, presnejšie hľadeli a kládli ešte viac otázok. Našim cieľom bolo pritom jediné: auto, ktoré najlepšie rozumie ľuďom, najjasnejšie odpovedá na otázky o budúcnosti a naďalej dáva meno celej triede.

Galéria

Golf z rôznych perspektív.

Golf z rôznych perspektív.

Infotainment

Dynaudio

Pre perfektný zážitok z hudby.

Viete si predstaviť to, že hudba vo vašom aute znie lepšie ako z vašej audio sústavy doma? Zvukový systém DYNAUDIO Excite dodávaný na želanie je vyladený podľa akustiky vozidla a prináša vám zvuk, ktorý neočakávate, dokonca ani keď ste zvyknutý na špičkovú kvalitu.

Car-Net "Guide & Inform"

Jazdíte s pripojením na internet.

Internet môže byť užitočný v mnohých oblastiach života, dokonca aj v aute. S aktuálnymi údajmi budete mať prehľad o tom, čo sa deje v premávke. Vašu trasu si tak môžete dopredu naplánovať alebo zmeniť. Online služby "Car-Net Guide & Inform" dodávané na želanie vám vedia ponúknuť oveľa viac.

Rádio a navigácia

Je príjemné, môcť si sám vybrať kopilota.

Vo vašom vozidle určujete vy, aká hudba sa bude počúvať. Preto máte na výber dve rádiá: s vhodnými reproduktormi, technikou, ktorá sa jednoducho ovláda a rôznymi možnosťami pripojenia externých zdrojov. Alebo sa môžete rozhodnúť pre navigačný systém, ktorý splní všetky vaše multimediálne želania.

Telefonovanie

S oboma rukami na volante telefonujete bezpečnejšie.

Ak chcete, zostaňte aj počas jazdy dostupný na telefóne. S prípravou pre mobilný telefón "Comfort" a "Premium" dodávanou na želanie budete mať obe ruky voľné a dopravu pod kontrolou.

Asistenčné systémy

ACC & Front Assist

Aj v hustej premávke môžete jazdiť uvoľnene.

Aj vy si niekedy želáte asistenčný systém, ktorý bude sledovať vozidla pred vami namiesto vás? S na želanie dodávaným automatickým distančným radarom ACC a systémom sledovania okolia "Front Assist" vrátane funkcie City Break, ktoré sú súčasťou balíka môžete jazdiť uvoľnene.

Parkovací asistent "Park Assist"

Prenechajte parkovanie vášmu autu.

Parkovací asistent "Park Assist" vás nadchne, aj keď patríte k tým vodičom, ktorí dokážu aj pred publikom svoje vozidlo zaparkovať na najužšie parkovacie miesta s veľkou ľahkosťou. Pretože tento systém rozpozná nielen vhodné parkovacie miesto, ale vie vozidlo aj riadiť.

Výber režimu jazdy

Váš Volkswagen sa prispôsobí vášmu štýlu jazdy.

Jazdíte radšej úsporne alebo dynamicky? Alebo vám záleží viac na komforte? S výberom jazdného režimu dodávaným na želanie si jazdné vlastnosti vozidla prispôsobíte podľa vášho štýlu jazdy, podmienok vozovky a dopravnej situácie.

Blind Spot monitor s funkciou vyparkovania

Vaše auto vám pomáha pri zmene jazdného pruhu a vyparkovaní.

Blind Spot monitor dodávaný na želanie vás v rámci možností daných systémom upozorňuje počas jazdy na vozidlá, ktoré sa nachádzajú v mŕtvom uhle. A funkcia vyparkovania vozidla kontroluje pri vyparkovaní oblasť po bokoch vozidla.

Efektívnosť

TDI

Profitujete z vysokej hnacej sily pri nízkej spotrebe paliva.

Jazdíte radi a veľa a chceli by ste mať čo najnižšiu spotrebu paliva? Naše naftové motory TDI pracujú s modernou technológiou Common rail a sú optimalizované tak, aby boli úsporné.

TSI

Rozhodnite sa pre potešenie z jazdy s rozumom.

Benzínový motor TSI predstavuje perfektnú kombináciu výkonu a úspornosti. Z vysokého krútiaceho momentu profitujete totiž už pri nízkych otáčkach.

4MOTION

Nestraťte priľnavosť k vozovke.

Chcete si užiť vynikajúcu trakciu aj na mokrom a hrboľatom povrchu? Vďaka na želanie dodávanému pohonu všetkých kolies 4MOTION je to možné takmer všade.

Komfort

Ambientné osvetlenie

Takto cítite, že je o vás dobre postarané.

A bolo svetlo, ale prosím individuálne: S dodatočným osvetlením, ktorého intenzitu môžete regulovať, zažijete v interiéri ešte príjemnejšiu atmosféru. A viete sa v ňom lepšie orientovať.

Batožinový priestor

Vaša batožina je uložená bezpečne a komfortne.

Aj batožina by mala dostať patrične veľký priestor. Inteligentné koncepcie uloženia vám preto ponúkajú veľkorysé riešenia pre veľké aj malé kusy batožiny.

Sedadlo ergoActive

Keď vám záleží na vašej chrbtici.

Integrovaná masážna funkcia na želanie dodávaného sedadla ergoActive (pre vodiča) vám zabezpečí vysoký komfort sedenia. Pomocou funkcie vyhrievania sedadla môžete svoje sedadlo príjemne temperovať a súčasne uvoľniť vašu chrbticu.

Klimatizácia "Pure Air Climatronic"

Zabezpečte si klímu, ktorá vám vyhovuje.

Príliš teplo, príliš chladno alebo niečo medzi? Nastaviť správnu teplotu, môže byť pri viacerých cestujúcich veľmi komplikované. S 2-zónovou klimatizáciou "Climatronic" vrátane peľového filtra budú večné diskusie minulosťou.

Kožená výbava

Stavte na nadčasovú eleganciu.

Na želanie dodávaná kožená výbava "Vienna" dodá interiéru prémiový vzhľad. Už pri nastupovaní vás privíta charakteristická vôňa kože. Vďaka nej zažijete jedinečný pocit exkluzívnej výbavy pri každej jazde.

Fakty & Ceny

Ďalšie kroky