Zatvoriť menu
Zatvoriť

Pôsobivo rýchly a ekologický

Golf R je silnejší ako kedykoľvek predtým a prezentuje techniku, ktorá sa prudko vyvíja. S výkonom 221 kW (300 k) a krútiacim momentom 400 Nm s dvojitou spojkou DSG spája pravú vášeň pre motoristický šport s dynamickými detailmi výbavy a presvedčivým výkonom.

Výkon

Z pretekárskeho okruhu priamo na cestu: Vďaka stálemu pohonu všetkých kolies 4MOTION a výkonnému motoru TSI s prepĺňaním turbodúchadlom a priamym vstrekovaním zažijete pôsobivé jazdné zážitky. So 7-stupňovou dvojspojkovou prevodovkou DSG akcelerujete účinne a bez straty krútiaceho momentu.

Motor Akoby vytvorený pre motoristický šport

S výkonom 221 kW (300 k), výrazným krútiacim momentom a pozoruhodným zrýchlením prináša Golf R svoj výkon suverénne na cestu.

Adaptívna regulácia podvozka DCC Podvozok podľa vašich predstáv

Tento systém je pre vás zaujímavý bez ohľadu na to, či jazdíte uvoľnene alebo dynamicky. S možnosťou nastavenia voliteľnej adaptívnej regulácie podvozka DCC si podvozok môžete prispôsobiť podľa vášho osobného štýlu jazdy a podmienok povrchu vozovky.

Sport HMI Majte prehľad o výkone

Aký má motor výkon? Aký vysoký je tlak preplňovania? Teraz môžete mať stále prehľad o technike. Systém Sport Human Machine Interface (HMI) vás informuje o výkone vášho modelu Golf R.

Launch Control Optimalizovaný pre krátke, dlhé a pretekárske trasy

Cesta je jeho domovom: Tu je Golf R úplne vo svojom živle. Najlepšie sa však cíti na pretekárskom okruhu.

Dizajn

Golf R charakterizuje exkluzívna výbava v prevedení motoristického športu a čistý dizajn s funkciami špecifickými pre modely R. Pri mnohých detailoch máte okrem toho na výber medzi rôznymi verziami.

Exteriér

Ideálne línie. Aj v dizajne

Golf R skrz na skrz: Výrazný a dynamický charakter dodávajú vozidlu svetlomety s dynamickým natáčaním svetiel do zákrut a športový dizajn nárazníkov.

Viac informácií

Interiér

Výkon, ktorého sa môžete dotknúť

Dizajn interiéru vytvára perfektný dojem pretekárskeho vozidla. Špičkové športové sedadlá, príjemné kožené detaily a Logo R dotvárajú športový vzhľad vnútorného priestoru.

Viac informácií

Disky z ľahkej zliatiny

Každá otáčka kolesa je plná dynamiky

Z dynamického vzhľadu diskov z ľahkých zliatin modelu Golf R budete nadšený bez ohľadu na to, či je vozidlo v pohybe alebo stojí na mieste. Dokonale dotvárajú športový charakter vozidla.

Viac informácií

Varianty výbavy

R
Od 42.970,-

R

300 k
Automatická prevodovka
Benzín
Spotreba: 8,6 l/100km
Emisie CO₂: 195 g/km
  • Palubný počítač "Premium"
  • LED predné svetlomety s automatickým natáčaním do zákruty
  • LED zadné svetlá s dynamickými smerovkami, tmavočervené
  • Top - športové sedadlá vpredu, poťah látka "Race"/Alcantara
  • Dekoratívny obklad "Carbon Touch" na obložení dverí a pred spolujazdcom
  • Športový predný a zadný nárazník, zadný spojler vo farbe karosérie, emblém R nad blatníkmi vpredu
  • Nárazníky a kľučky vo farbe karosérie, kryty vonkajších spätných zrkadiel vo farbe chróm
  • Športový podvozok, zníženie o cca 20 mm
  • Disky z ľahkých zliatin 7,5Jx18 "Cadiz", pneu 225/40 R18
Konfigurovať

Asistenčné systémy

Inteligentné asistenčné systémy prispievajú k väčšiemu pohodliu pri jazde a pomáhajú vám zvládnuť kritické situácie alebo sa im úplne vyhnúť.

Asistenčné systémy

Front Assist a ACC

Späť na prehľad

Aj v hustej premávke budete jazdiť uvoľnene

S na želanie dodávaným automatickým distančným radarom ACC a systémom sledovania okolia "Front Assist" vrátane funkcie City Break a systémom rozpoznania chodcov, ktoré sú súčasťou balíka, môžete jazdiť uvoľnene.

Traffic Jam Assist a emergency assist

Späť na prehľad

Aby ste napredovali, aj keď všetko okolo stojí takmer na mieste

Traffic Jam Assist, dodávaný na želanie, podporuje vodiča pri jazde v dopravnej zápche, vďaka čomu predchádza dopravným nehodám. Na želanie dodávaný systém Emergency Assist dokáže v kritickom zdravotnom stave vodiča varovať pasažierov a ostatných účastníkov cestnej premávky a kontrolovane zastaviť vozidlo.

Blind Spot monitor

Späť na prehľad

Vaše auto vám pomáha pri zmene jazdného pruhu a vyparkovaní

Blind Spot monitor dodávaný na želanie vás v rámci možností daných systémom upozorňuje počas jazdy na vozidlá, ktoré sa nachádzajú v mŕtvom uhle. A funkcia vyparkovania vozidla kontroluje pri vyparkovaní oblasť po bokoch vozidla.

Infotainment

Systémy infotainment v modeli Golf R spĺňajú vysoké štandardy - vrátane sériového dotykového displeja a voliteľného systému ovládania gestami.

Infotainment funkcie

Navigácia

Späť na prehľad

Do cieľa prídete s dobrou náladou

Dve na želanie dodávané navigácie vám ponúkajú širokú škálu inovatívnych funkcií a nenechajú nesplnené žiadne želanie. Vďaka ním získate prvotriedne informácie a správnu trasu do cieľa.

Active Info Display

Späť na prehľad

Vidíte len tie informácie, ktoré chcete vidieť

Prostredníctvom niekoľkých informačných profilov vám na želanie dodávaný inovatívny združený prístroj Active Info Display ponúka presné informácie, ktoré sú prehľadne zobrazené a môžete si ich kedykoľvek pozrieť.

Telefonovanie

Späť na prehľad

Uľahčí vám komunikáciu

Vyrozprávajte sa. Ale nechajte pritom, prosím, obidve ruky na volante. Nový Golf R vám k tomu ponúka dve komfortné rozhrania pre pripojenie mobilného telefónu.