Výkon, ktorého sa môžete dotknúť

Hneď, ako sa posadíte do vášho modelu Golf R, naberie váš pulz najvyššie otáčky. Športový charakter a dynamika vozidla sa totiž odzrkadľujú aj v detailoch vnútorného priestoru. Prahové lišty z ušľachtilej ocele a s modrým osvetlením, dekoratívne prvky "Carbon Touch" s ambientným osvetlením a kryty pedálov z ušľachtilej ocele budia dojem, že existuje len jeden smer: vpred. Jeho dynamiku ďalej zvýrazňuje čierny strop a digitálny prístrojový panel Active Info Display so špecifickým dizajnom, ktorý bol vytvorený pre modely R. Celkový športový dojem modelu Golf R umocňuje obrazovka s logom R, ktorý sa zobrazí po naštartovaní vozidla, kožená hlavica radiacej páky s hliníkovým dekórom a sivé dekoratívne prešívanie "Kristallgrau".

Prostredníctvom multifunkčného športového koženého volantu s logom R môžete rýchlo radiť prevodové stupne bez toho, aby ste dali ruky z volantu dole. Jednoducho použijete páčky pre manuálne radenie rýchlostných stupňov.

V modeli Golf R zažijete skutočne športovú jazdu. Súčasťou sériovej výbavy sú špičkové športové sedadlá, ktoré vám zabezpečia pohodlné sedenie a poskytnú spoľahlivé bočné vedenie tela. Nadchnú vás charakteristickým športovým dizajnom a postarajú sa o optimálnu bezpečnosť počas jazdy. Stredná časť predných sedadiel je čalúnená látkou "Race" a zvyšná časť sedadla alcantarou. Na želanie sú tieto športové sedadlá čalúnené kožou. Opierky hlavy a bočné strany vnútorných vankúšov sedadla sú čalúnené látkou v špeciálnom prevedení "Carbon Style". Na chrbtových opierkach je integrované logo R. Stredná časť sedadla sa dodáva vo farebnom prevedení antracitovej a sivej farby "Modern Grey".

Zavrieť
Zatvoriť menu
Zatvoriť