Golf GTI Konská sila, ktoré naháňa husiu kožu.

Zoznámte sa s tvárou legendy.

Každý Volkswagen je charakteristický exkluzívnou výbavou a čistým dizajnom. Rozmanité možnosti individualizácie vám ponúkajú šancu vytvoriť si váš jedinečný Golf GTI. Budete prekvapení, akú širokú ponuku máte k dispozícii.

Galéria

Golf GTI z rôznych perspektív.

Golf GTI z rôznych perspektív.

Dizajn

Interiér

Objavujte exkluzívny štýl automobilového športu.

Športový, legendárny a spätý s tradíciami: : Vnútorný priestor modelu Golf GTI vás nadchne kvalitnou a špecifickou výbavou GTI od kokpitu cez kárované športové sedadlá až po pedále z ušľachtilej ocele.

Exteriér

Športový, temperamentný, výrazný: Golf GTI.

Golf GTI zostal verný sám sebe aj pri najnovšej generácii. A ako budete vidieť, skromnosť nie je jeho silnou stránkou. Práve naopak, otvorene prezentuje to, čo sa v ňom skrýva.

Svetlá

Jasno budete mať už pri prvom pohľade.

Dizajn svetiel modelu Golf GTI je skutočne výnimočný, dokonca vo viacerých atraktívnych variantoch. Bez ohľadu na to, pre ktorý sa rozhodnete, svetlá vám zabezpečia dobrý výhľad na cestu.

Disky

Sú zárukou závistlivých pohľadov.

Nič nedotvára dizajn športového vozidla z bočného pohľadu viac ako kolesá. Dynamické disky z ľahkých zliatin, ktoré sú v ponuke ako súčasť sériovej a doplnkovej výbavy pôsobivo zvýrazňujú športový charakter modelu Golf GTI a poskytujú pohľad na výrazné červené brzdové strmene.

Infotainment Bez ohľadu na to, či musíte počas jazdy telefonovať, potrebujete mať k dispozícii aktuálne dopravné informácie, chcete sa nechať navigovať k cieľu vašej cesty alebo len chcete počúvať hudbu, vaše vozidlo vám ponúka rôzne možnosti pre pohodlné a jednoduché používanie modernej techniky.

Rádio
Navigácia
Car-Net Guide & Inform
Car-Net App-Connect
Telefonovanie

Keď chcete, môžete ich používať len na počúvanie hudby.

Radi počúvate hudbu počas jazdy, pritom však chcete mať vždy aktuálne informácie a nechcete sa vzdať prvotriedneho komfortu? Potom vás určite nadchne ponuka našich rádií.

Do cieľa prídete s dobrou náladou.

Dve na želanie dodávané navigácie vám ponúkajú širokú škálu inovatívnych funkcií a nenechajú nesplnené žiadne želanie. Vďaka ním získate prvotriedne informácie a správnu trasu do cieľa.

Aktuálne informácie počas jazdy.

So službami Car-Net Guide & Inform nájdete zaujímavé ciele vo vašom okolí, najbližšie parkovacie miesta alebo čerpacie stanice. Okrem toho získate aktuálne dopravné informácie s odporúčaním obchádzky pri dopravných zápchach alebo správy z internetu.

Stopercentná konektivita.

Bez ohľadu na to, či musíte počas jazdy telefonovať, potrebujete mať k dispozícii aktuálne dopravné informácie, chcete sa nechať navigovať k cieľu vašej cesty alebo len chcete počúvať hudbu, vaše vozidlo vám ponúka rôzne možnosti pre pohodlné a jednoduché používanie modernej techniky.

Uľahčí vám komunikáciu.

Vyrozprávajte sa. Ale nechajte pritom, prosím, obidve ruky na volante. Golf GTI vám k tomu ponúka dve komfortné rozhrania pre pripojenie mobilného telefónu.

Efektívnosť

Motor

Tento silný motor vás očarí.

Motor v modeli Golf GTI vám ponúka maximálny výkon 169 kW (230 k), s ktorým dosiahnete maximálnu rýchlosť 250 km/h. Na zrýchlenie z 0 na 100 km/h potrebuje len 6,5 sekundy.

Progresívne riadenie & uzávierka diferenciálu

Prejazd zákrutami bude ešte zábavnejší.

Uzávierka diferenciálu na prednej náprave a progresívne riadenie sa v modeli Golf GTI postarajú o intenzívnejšie potešenie z jazdy v zákrutách. Prispievajú k väčšej dynamike jazdy, lepšej trakcii a priamejšej odozve na pohyby volantu.

Športový podvozok

Zvoľte si športové spojenie medzi autom a cestou.

Tuhý športový podvozok modelu Golf GTI je súčasťou sériovej výbavy a poskytne vám ešte väčšie potešenie z jazdy s perfektným ovládaním vozidla. Mimoriadny komfort si vďaka nemu užijete aj pri dynamickej jazde.

GTI Performance

Užite si ešte väčší výkon s úplnou kontrolou.

Golf GTI Performance vám ponúka extra dávku sily a športového charakteru - s dych berúcim výkonom vám poskytne ešte väčšie potešenie z jazdy.

Asistenčné systémy

ACC & Front Assist

Aj v hustej premávke budete jazdiť uvoľnene.

Aj vy si niekedy želáte asistenčný systém, ktorý bude sledovať vozidla pred vami namiesto vás? S na želanie dodávaným automatickým distančným radarom ACC a systémom sledovania okolia "Front Assist" vrátane funkcie City Break a systémom rozpoznania chodcov, ktoré sú súčasťou balíka, môžete jazdiť uvoľnene.

Parkovací asistent "Park Assist"

Parkovanie môže byť také jednoduché.

Ešte stále sa pri parkovaní spoliehate sami na seba? Na želanie dodávaný parkovací asistent "Park Assist" vám ušetrí nekonečné otáčanie volantom a uľahčí hľadanie parkovacieho miesta. Ultrazvukové senzory rozpoznajú, či sa váš Golf GTI vojde na parkovacie miesto.

Traffic Jam Assist a emergency assist

Aby ste napredovali, aj keď všetko okolo stojí takmer na mieste.

Traffic Jam Assist, dodávaný na želanie, podporuje vodiča pri jazde v dopravnej zápche, vďaka čomu predchádza dopravným nehodám. Na želanie dodávaný systém Emergency Assist dokáže v kritickom zdravotnom stave vodiča varovať pasažierov a ostatných účastníkov cestnej premávky a kontrolovane zastaviť vozidlo.

Dynamická regulácia diaľkových svetiel "Dynamic Light Assist"

Perfektne osvetlená cesta aj napriek vozidlám v opačnom smere.

Nebolo by to pohodlné, keby ste v noci mohli jazdiť nepretržite so zapnutými diaľkovými svetlami? Presne toto vám ponúka na želanie dodávaná dynamická regulácia diaľkových svetiel "Dynamic Light Assist" a súčasne zabezpečuje to, aby ste neoslňovali ostatných účastníkov premávky.

Blind Spot monitor

Golf GTI vám pomáha pri zmene jazdného pruhu a vyparkovaní vozidla.

Blind Spot monitor, dodávaný na želanie, vás v rámci možností daných systémom upozorňuje počas jazdy na vozidlá, ktoré sa nachádzajú v mŕtvom uhle. A funkcia vyparkovania vozidla kontroluje pri cúvaní oblasť po bokoch vozidla.

Komfort

Active Info Display

Vidíte len tie informácie, ktoré chcete vidieť.

Prostredníctvom niekoľkých informačných profilov vám na želanie dodávaný inovatívny združený prístroj Active Info Display ponúka presné informácie, ktoré sú prehľadne zobrazené a môžete si ich kedykoľvek pozrieť.

Komfort sedenia

Športové sedadlá modelu Golf GTI s kultovým charakterom.

Keď kladiete dôraz na výnimočné detaily, potom vás Golf GTI očarí už pri nastupovaní. Pretože pri myšlienke na Golf GTI sa vám hneď objaví legendárne čalúnenie sedadiel s károvaným vzorom. A súčasná generácia modelov GTI nadväzuje na túto tradíciu.

DYNAUDIO Excite

Pre perfektný zážitok z hudby.

Viete si predstaviť to, že hudba vo vašom aute znie lepšie ako z vašej audio sústavy doma? Zvukový systém DYNAUDIO Excite, dodávaný na želanie, je vyladený na akustiku vozidla a prináša zvuk v takej kvalite, akú neočakávate, dokonca ani keď ste zvyknutý na špičkovú úroveň.

Kožená výbava

Vytvorte si vo vozidle svoju oddychovú zónu.

Vytvorte si svoju osobnú komfortnú zónu: Na želanie dodávaná kožená výbava "Vienna" s komfortnými sedadlami pre vodiča a spolujazdca vám ponúka exkluzívnu a príjemnú atmosféru v špičkovej kvalite.

Fakty & Ceny

Ďalšie kroky

Apple music

Volkswagen a Apple Music - intenzívny zážitok z hudby počas jazdy.

Start Video

Balík služieb Car-Net "Guide & Inform"

Balík služieb Car-Net "Guide & Inform" posiela najaktuálnejšie informácie o dopravnej situácii, počasí, čerpacích staniciach či dostupných parkovacích miestach priamo do vášho vozidla.

Start Video
Start Video

Balík služieb Car-Net "Security & Service"

Balík služieb Car-Net "Security & Service" ponúka prístup k správe o stave vozidla. Ak prišiel čas na servisnú prehliadku, služba Car-Net "Security & Service" pošle všetky dôležité údaje servisnému partnerovi.

Start Video