Športový, temperamentný, výrazný: Golf GTI

Dizajn modelu Golf GTI je inšpirovaný automobilovým športom. Jeho predná časť s ešte subtílnejšími svetlometmi, typickou šesťuholníkovou mriežkou chladiča a čiernymi lesklými otvormi pre prívod chladiaceho vzduchu dáva najavo, že je dôstojným nástupcom pôvodného modelu GTI. Klasická dekoratívna lišta prechádza maskou chladiča s logom GTI až ponad subtílne svetlomety a zvýrazňuje celkový dynamický dojem vozidla, ktorý ešte umocňuje výrazný špecifický nárazník.

Športový vzhľad bočných línií dotvárajú nielen rozšírené prahy dverí, ktoré už dosť nízko položenú karosériu modelu Golf GTI opticky ešte viac znižujú a približujú k vozovke, ale aj nápis GTI s logom na obidvoch predných blatníkoch.

Zadná časť nadchne matným čiernym difúzorom so zdrsnenou štruktúrou povrchu, chrómovými koncovkami výfukovej sústavy, ktoré sú umiestnené na pravej a ľavej strane a zadným spojlerom, ktorý je lakovaný vo farbe karosérie. Zatmavené zadné LED svetlá a LED osvetlenie poznávacej značky vozidla sa prejavia hlavne v noci.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky ceny sú uvedené v € s DPH. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy. Podrobnejšie informácie Vám poskytnú naši predajcovia Volkswagen.

Zavrieť
Zatvoriť menu
Zatvoriť