Perfektne osvetlená cesta aj napriek vozidlám v opačnom smere

Už vás niekedy oslepili diaľkové svetlá vozidla v protismere? Vaše videnie je vtedy na krátky čas obmedzené, pretože oči sú vystavené extrémnym prechodom medzi svetlom a tmou. S na želanie dodávanou dynamickou reguláciou diaľkových svetiel "Dynamic Light Assist" svetlá viac nemusíte zapínať a vypínať. Pretože v tme a od rýchlosti 60 km/h systém diaľkové svetlá automaticky nielen zapne, ale pri vozidlách jazdiacich v opačnom smere ich aj čiastočne zacloní. Preto môžete jazdiť s trvalo zapnutými diaľkovými svetlami a cestu máte vždy perfektne osvetlenú.

Kamera integrovaná vo vnútornom spätnom zrkadle registruje ostatných účastníkov premávky a okolité osvetlenie a informácie posiela systému. Následne je svetelný lúč zaclonený prostredníctvom tienenia na určitom mieste vo svetlomete.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky ceny sú uvedené v € s DPH. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy. Podrobnejšie informácie Vám poskytnú naši predajcovia Volkswagen.

Zavrieť
Zatvoriť menu
Zatvoriť