Mali by ste si ho vypočuť


Zvukový systém "Harman Kardon"

Nový, na želanie dodávaný audiosystém Harman Kardon okúzli svojim dokonalým zvukom a premysleným elegantným dizajnom. Je vytvorený pre milovníkov akustiky, ktorí nechcú len za jazdy počúvať hudbu, ale chcú si užívať jej najjemnejšie nuansy. Čakajú na vás vyvážené výšky a hĺbky a presné basy. Harman Kardon je zárukou neslýchaného zvuku na ceste aj vo vašom vozidle Golf. Systém zahŕňa:

  •   8 reproduktorov
  •   Subwoofer
  •   centrálny reproduktor
  •   12-kanálový zosilňovač
  •   celkový výkon 480 W

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky uvedené ceny/zľavy sú odporúčané maloobchodné ceny/zľavy v € s DPH a majú len informatívny a nezáväzný charakter. Ceny skladových vozidiel sa môžu líšiť v závislosti od doplnkovej výbavy. Podrobnosti o ponuke modelov, ich konečných cenách/zľavách, špecifikáciách, dostupnosti, dodacích podmienkach a uvedených doplnkových službách vám poskytne váš autorizovaný predajca Volkswagen. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy.

Zavrieť
Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť
Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.