Zatvoriť menu
Zatvoriť

Pripravený pre budúcnosť. Golf Variant

Bez ohľadu na to, čo máte v pláne, je Golf Variant pripravený na všetko a flexibilný ako nikdy predtým. Golf Variant vám ponúka priestor, dynamický dizajn, športové motory a širokú ponuku asistenčných systémov.

Varianty výbavy

Dizajn

Kvalitná výbava a čistý dizajnový jazyk charakterizujú každý automobil Volkswagen. Široká ponuka možností individualizácie vám ponúka šancu vytvoriť si váš osobný Golf. Budete prekvapený z akej širokej ponuky máte na výber.

Exteriér

Dizajn, ktorý poteší

To, že je Golf Variant viac ako len praktické vozidlo na každý deň, poznáte podľa jeho dynamického, no zároveň elegantného dizajnu a mnohých exkluzívnych detailoch. Svoj štýlový dizajn prezentuje maximálne sebavedomo.

Viac informácií

Interiér

Priestor v súlade s komfortom, kvalitou a novými technológiami

To všetko vám ponúka interiér modelu Golf Variant. S jediným cieľom: zaistiť, aby bola každá jazda mimoriadne pohodlná.

Viac informácií

Svetlá

S LED technológiou žiaria ešte intenzívnejšie

Cieľ budete mať vždy jasne pred očami - Golf Variant je vybavený modernou technológiou svetlometov a mnohými ďalšími vlastnosťami.

Viac informácií

 

Disky

Vytvorená pre vás: ponuka diskov

Ktorá kombinácia diskov a pneumatík sa dokonale hodí k vášmu modelu Golf Variant je čisto vec názoru. Disky z ľahkých zliatin jednoznačne podčiarknu športový charakter modelu Golf Variant.

Viac informácií

Voliteľná výbava R-Line

Podčiarknite sebavedomý vzhľad modelu Golf Variant. S výbavou R-Line dodáte exteriéru ešte väčšiu dávku dynamiky a interiéru športový charakter.

R-Line interiér a exteriér
R-Line exteriér

Väčšia dávka dynamiky pre váš Golf Variant. S voliteľnou výbavou R-Line interiér a exteriér

Pôsobivý dizajn: Prostredníctvom mnohých detailov výbavy v exteriéri a exkluzívnych materiálov v interiéri dodá výbava R-Line vášmu vozidlu rôzne športové akcenty.

Vo modeli Golf Variant sa ukrýva športový profík: voliteľná výbava R-Line exteriér

Výbava R-Line exteriér s výraznými nárazníkmi, športovým difúzorom, čiernymi lesklými otvormi pre prívod chladiaceho vzduchu a rozšírenými prahmi dverí dodáva modelu Golf Variant výrazný, športový dizajn.

Golf Variant z rôznych perspektív

Infotainment

Bez ohľadu na to, či musíte počas jazdy telefonovať, potrebujete mať k dispozícii aktuálne dopravné informácie, chcete sa nechať navigovať k cieľu vašej cesty alebo len chcete počúvať hudbu, vaše vozidlo vám ponúka rôzne možnosti pre pohodlné a jednoduché používanie modernej techniky.

Rádio a navigácia

Do cieľa prídete s dobrou náladou

Radi počúvate hudbu počas jazdy, pritom však chcete mať vždy aktuálne informácie a nechcete sa vzdať prvotriedneho komfortu? Potom vás určite nadchne ponuka našich rádií.
Dve na želanie dodávané navigácie vám ponúkajú širokú škálu inovatívnych funkcií a nenechajú nesplnené žiadne želanie. Vďaka ním získate prvotriedne informácie a správnu trasu do cieľa.

Viac informácií

DYNAUDIO Excite

Pre perfektný zážitok z hudby

Viete si predstaviť to, že hudba vo vašom aute znie lepšie ako z vašej audio sústavy doma? Zvukový systém DYNAUDIO Excite, dodávaný na želanie, je vyladený na akustiku vozidla a prináša zvuk v takej kvalite, akú neočakávate, dokonca ani keď ste zvyknutý na špičkovú úroveň.

Viac informácií

Telefonovanie

Uľahčí vám komunikáciu

Vyrozprávajte sa. Ale nechajte pritom, prosím, obidve ruky na volante. Golf Variant vám k tomu ponúka dve komfortné rozhrania pre pripojenie mobilného telefónu.

Viac informácií

 

Car-Net "Guide & Inform"

Aktuálne informácie počas jazdy

So službami Car-Net Guide & Inform nájdete zaujímavé ciele vo vašom okolí, najbližšie parkovacie miesta alebo čerpacie stanice. Okrem toho získate aktuálne dopravné informácie s odporúčaním obchádzky pri dopravných zápchach alebo správy z internetu.

Viac informácií

Car-Net "App Connect"

Stopercentná konektivita

Bez ohľadu na to, či musíte počas jazdy telefonovať, potrebujete mať k dispozícii aktuálne dopravné informácie, chcete sa nechať navigovať k cieľu vašej cesty alebo len chcete počúvať hudbu, vaše vozidlo vám ponúka rôzne možnosti pre pohodlné a jednoduché používanie modernej techniky.

Viac informácií

Asistenčné systémy

Inteligentné asistenčné systémy v modeli Golf prispievajú k väčšiemu pohodliu pri jazde a pomáhajú vám zvládnuť kritické situácie alebo sa im úplne vyhnúť. A aj keď si tieto systémy všimnete len zriedka, je príjemné vedieť, že existujú.

Asistenčné systémy

Front Assist a ACC

Späť na prehľad

Aj v hustej premávke budete jazdiť uvoľnene

Aj vy si niekedy želáte asistenčný systém, ktorý bude sledovať vozidla pred vami namiesto vás? S na želanie dodávaným automatickým distančným radarom ACC a systémom sledovania okolia "Front Assist" vrátane funkcie City Break a systémom rozpoznania chodcov, ktoré sú súčasťou balíka, môžete jazdiť uvoľnene.e.

Traffic Jam Assist a emergency assist

Späť na prehľad

Aby ste napredovali, aj keď všetko okolo stojí takmer na mieste

Traffic Jam Assist, dodávaný na želanie, podporuje vodiča pri jazde v dopravnej zápche, vďaka čomu predchádza dopravným nehodám. Na želanie dodávaný systém Emergency Assist dokáže v kritickom zdravotnom stave vodiča varovať pasažierov a ostatných účastníkov cestnej premávky a kontrolovane zastaviť vozidlo.

Trailer Assist

Späť na prehľad

Manévrovanie s prívesom je príjemnejšie

Váš Golf Variant môže prevziať riadenie vozidla pri manévrovaní s prívesom. Asistent manipulácie s prívesom "Trailer Assist" vás pri tom odbremení.

Blind Spot monitor s funkciou vyparkovania

Späť na prehľad

Prenechajte vyparkovanie jednoducho vášmu vozidlu

Blind Spot monitor dodávaný na želanie vás v rámci možností daných systémom upozorňuje počas jazdy na vozidlá, ktoré sa nachádzajú v mŕtvom uhle. A funkcia vyparkovania vozidla kontroluje pri cúvaní oblasť po bokoch vozidla.

Park Assist

Späť na prehľad

Parkovanie môže byť také jednoduché

Ešte stále sa pri parkovaní spoliehate len na seba? Na želanie dodávaný parkovací asistent "Park Assist" vám ušetrí nekonečné otáčanie volantom a uľahčí hľadanie parkovacieho miesta. Ultrazvukové senzory rozpoznajú, či sa váš Golf Variant vojde na parkovacie miesto.

Komfort

Urobte si pohodlie vo svojom vozidle Golf Variant. Široká ponuka sériovej výbavy, jednoduché ovládanie a veľa komfortných doplnkov prispievajú k tomu, aby ste si s ním užili každý deň.

Batožinový priestor
Panoramatické strešné okno
Kožená výbava
Active Info Display

Bez námahy do neho uložíte aj väčšie predmety

Batožinový priestor vášho modelu Golf Variant je nielen veľký, ale aj veľmi praktický. Výškovo nastaviteľné dno batožinového priestoru, kotviace oká a sklopné operadlá zadných sedadiel predstavujú len niekoľko príkladov praktickej sériovej výbavy.

Ten výhľad nadchne všetkých vašich spolucestujúcich

Chceli by ste mať počas jazdy v interiéri vozidla viac svetla, viac čerstvého vzduchu a dobrú náladu? Potom by ste sa mali rozhodnúť pre panoramatické výklopné a posuvné strešné okno. Jeho plocha je taká veľká, že aj cestujúci na zadných sedadlách budú žasnúť.

Stavte na nadčasovú eleganciu

Užite si pri každej jazde výnimočný pocit exkluzívnej atmosféry. Pretože na želanie získate pre váš Golf výbavu z najjemnejšej kože alebo čalúnenia "ArtVelours", okrem iného s vyhrievaním sedadiel a praktickým multifunkčným volantom.

Vidíte len tie informácie, ktoré chcete vidieť

Prostredníctvom niekoľkých informačných profilov vám na želanie dodávaný inovatívny združený prístroj Active Info Display ponúka presné informácie, ktoré sú prehľadne zobrazené a môžete si ich kedykoľvek pozrieť.

Technológie

Moderné motory modelu Golf sú charakteristické úspornosťou, ťažnou silou a výkonom. Tá správna kombinácia, ak cestujete radi a veľa, no napriek tomu chcete mať spotrebu pod kontrolou.

Profitujte z výraznej hnacej sily pri nízkej spotrebe paliva

Motory

Benzínové TSI a naftové TDI motory sú optimalizované na vysokú hnaciu silu pri nízkej spotrebe paliva, vďaka čomu vás úplne nadchnú. Ďalšou alternatívou je pohon TGI BlueMotion, ktorý je rovnako dynamický, no súčasne ekologický, pretože ho poháňa zemný plyn.

Viac informácií

Keď sa dva valce vypnú, šetríte palivo

Aktívne vypínanie valcov

Pri nízkom výkone takmer nepostrehnete, že motor beží len na dva valce. Umožňuje to systém aktívneho vypínania valcov. Prostredníctvom neho môžete výrazne znížiť spotrebu paliva.

Viac informácií

Zachovajte si optimálnu trakciu

4MOTION

Chcete mať aj na mokrom a nerovnom povrchu vynikajúcu trakciu? S inteligentným pohonom všetkých kolies 4MOTION, dodáva sa na želanie, je to možné takmer všade.

Viac informácií

Nový Golf Variant sa prispôsobí vášmu štýlu jazdy

Výber režimu jazdy

Jazdíte radšej úsporne alebo dynamicky? Alebo vám viac záleží na komforte? S výberom jazdného režimu dodávaného na želanie si jazdné vlastnosti vozidla prispôsobíte podľa vášho štýlu jazdy, charakteru vozovky a dopravnej situácie.

Viac informácií

Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen