Golf Variant Viacúčelový automobil.

Inžinierske umenie moderny.

Stopercentný Golf. Väčší kompliment sa verzii kombi urobiť nedá. A Variant si ho zaslúži. Najmä vo svojej najnovšej generácii. Lebo so svojím dynamickým dizajnom, športovými motorizáciami a množstvom asistenčných systémov prezrádza svoj pôvod v každom detaile. A v jednej oblasti svoj vzor dokonca prekonáva - v priestore.

Galéria

Golf Variant z rôznych perspektív.

Golf Variant z rôznych perspektív.

Infotainment

DYNAUDIO Excite

Pre perfektný zážitok z hudby.

Viete si predstaviť to, že hudba vo vašom aute znie lepšie ako z vašej audio sústavy doma? Zvukový systém DYNAUDIO Excite dodávaný na želanie je vyladený podľa akustiky vozidla a prináša vám zvuk, ktorý neočakávate, dokonca ani keď ste zvyknutý na špičkovú kvalitu.

Car-Net "Guide & Inform"

Jazdíte s pripojením na internet.

Internet môže byť užitočný v mnohých oblastiach života, dokonca aj v aute. S aktuálnymi údajmi budete mať prehľad o tom, čo sa deje v premávke. Vašu trasu si tak môžete dopredu naplánovať alebo zmeniť. Online služby "Car-Net Guide & Inform" dodávané na želanie vám vedia ponúknuť oveľa viac.

Rádio a navigácia

Je príjemné, môcť si sám vybrať kopilota.

Vo vašom vozidle určujete vy, aká hudba sa bude počúvať. Preto máte na výber dve rádiá: s vhodnými reproduktormi, technikou, ktorá sa jednoducho ovláda a rôznymi možnosťami pripojenia externých zdrojov. Alebo sa môžete rozhodnúť pre navigačný systém, ktorý splní všetky vaše multimediálne želania.

Telefonovanie

S oboma rukami na volante telefonujete bezpečnejšie.

Ak chcete, zostaňte aj počas jazdy dostupný na telefóne. S prípravou pre mobilný telefón "Comfort" a "Premium" dodávanou na želanie, budete mať obe ruky voľné a dopravu pod kontrolou.

Asistenčné systémy

Parkovací asistent "Park Assist"

Prenechajte parkovanie vášmu autu.

Parkovací asistent "Park Assist" vás nadchne, aj keď patríte k tým vodičom, ktorí dokážu aj pred publikom svoje vozidlo zaparkovať na najužšie parkovacie miesta s veľkou ľahkosťou. Pretože tento systém rozpozná nielen vhodné parkovacie miesto, ale vie vozidlo aj riadiť.

ACC & Front Assist

Aj v hustej premávke môžete jazdiť uvoľnene.

Aj vy si niekedy želáte asistenčný systém, ktorý bude sledovať vozidla pred vami namiesto vás? S na želanie dodávaným automatickým distančným radarom ACC a systémom sledovania okolia "Front Assist" vrátane funkcie City Break, ktoré sú súčasťou balíka môžete jazdiť uvoľnene.

Multikolízna brzda

Nehoda by nemala spôsobiť následné kolízie.

Sériovo dodávaná multikolízna brzda zabezpečuje to, aby sa po kolízii nestalo už nič nebezpečné. Systém je tu preto, aby po kolízii nedošlo k ďalším nehodám alebo sa zmiernili následky prípadných následných kolízií resp. aby vozidlo nedostalo šmyk.

Cúvacia kamera "Rear Assist"

Pretože vzadu nemáte oči.

Cúvacia kamera "Rear Assist" dodávaná na želanie vám umožňuje vidieť prekážky za vozidlom. Kamera integrovaná v zadnej časti vozidla prenáša obraz na displej informačného systému. Vďaka nej je parkovanie výrazne jednoduchšie a môžete lepšie vidieť prekážky za vozidlom.

Efektívnosť

TDI

Profitujete z vysokej hnacej sily pri nízkej spotrebe paliva.

Jazdíte radi a veľa a chceli by ste mať čo najnižšiu spotrebu paliva? Naše naftové motory TDI pracujú s modernou technológiou Common rail a sú optimalizované tak, aby boli úsporné.

TSI

Rozhodnite sa pre potešenie z jazdy s rozumom.

Benzínový motor TSI predstavuje perfektnú kombináciu výkonu a úspornosti. Z vysokého krútiaceho momentu profitujete totiž už pri nízkych otáčkach.

Komfort

Sedadlo ergoActive

Keď vám záleží na vašej chrbtici.

Integrovaná masážna funkcia na želanie dodávaného sedadla ergoActive (pre vodiča) vám zabezpečí vysoký komfort sedenia. Pomocou funkcie vyhrievania sedadla môžete svoje sedadlo príjemne temperovať a súčasne uvoľniť vašu chrbticu.

 

Panoramatické výklopné a posuvné strešné okno

Taký výhľad nadchne všetkých cestujúcich.

Predstavte si, že by ste strešné okno mohli vnímať ako slobodu. Panoramatické výklopné/posuvné strešné okno sa na želanie postará o viac svetla, vzduchu a dobrej nálady. Má takú veľkú plochu, že to prekvapí aj cestujúcich na zadných sedadlách.

Sklápateľné operadlo sedadla spolujazdca

Doprajte si ešte viac priestoru.

Operadlo sedadla spolujazdca vo vašom modeli Golf Variant sa na želanie dá nielen úplne sklopiť, ale aj jednoducho použiť ako stolík.

Vyhrievané čelné sklo

Vaša neviditeľná ochrana pred mrazom a horúčavou.

Vyhrievané čelné sklo dodávané na želanie vám pomáha celý rok: V zime zbaví sklo mrazu a v lete zníži prehrievanie interiéru.

Batožinový priestor

Jednoduché naloženie veľkých predmetov.

Batožinový priestor vášho modelu Golf Variant nie je len veľký, ale aj veľmi praktický. Takže profitujete z veľkorysého priestoru a výborného komfortu.

Fakty & Ceny

Ďalšie kroky