Golf Variant Vyniká priestorom.

Pripravený pre budúcnosť.

Bez ohľadu na to, čo máte v pláne, je Golf Variant pripravený na všetko a flexibilný ako nikdy predtým. Golf Variant vám ponúka priestor, dynamický dizajn, športové motory a širokú ponuku asistenčných systémov.

 

Galéria

Golf Variant z rôznych perspektív.

Golf Variant z rôznych perspektív.

Dizajn

Exteriér

Dizajn, ktorý poteší.

To, že je Golf Variant viac ako len praktické vozidlo na každý deň, poznáte podľa jeho dynamického, no zároveň elegantného dizajnu a mnohých exkluzívnych detailoch. Svoj štýlový dizajn prezentuje maximálne sebavedomo.

Interiér

Priestor v súlade s komfortom, kvalitou a novými technológiami.

To všetko vám ponúka interiér modelu Golf Variant. S jediným cieľom: zaistiť, aby bola každá jazda mimoriadne pohodlná.

Svetlá

S LED technológiou žiaria ešte intenzívnejšie.

Cieľ budete mať vždy jasne pred očami - Golf Variant je vybavený modernou technológiou svetlometov a mnohými ďalšími vlastnosťami.

Disky

Vytvorená pre vás: ponuka diskov.

Ktorá kombinácia diskov a pneumatík sa dokonale hodí k vášmu modelu Golf Variant je čisto vec názoru. Disky z ľahkých zliatin jednoznačne podčiarknu športový charakter modelu Golf Variant.

Voliteľná výbava R-Line Podčiarknite sebavedomý vzhľad modelu Golf Variant. S výbavou R-Line dodáte exteriéru ešte väčšiu dávku dynamiky a interiéru športový charakter.

R-Line exteriér
R-Line interiér a exteriér

Vo modeli Golf Variant sa ukrýva športový profík: voliteľná výbava R-Line exteriér.

Výbava R-Line exteriér s výraznými nárazníkmi, športovým difúzorom, čiernymi lesklými otvormi pre prívod chladiaceho vzduchu a rozšírenými prahmi dverí dodáva modelu Golf Variant výrazný, športový dizajn.

Väčšia dávka dynamiky pre váš Golf Variant. S voliteľnou výbavou R-Line interiér a exteriér.

Pôsobivý dizajn: Prostredníctvom mnohých detailov výbavy v exteriéri a exkluzívnych materiálov v interiéri dodá výbava R-Line vášmu vozidlu rôzne športové akcenty.

Efektivita

Motory

Profitujte z výraznej hnacej sily pri nízkej spotrebe paliva.

Benzínové TSI a naftové TDI motory sú optimalizované na vysokú hnaciu silu pri nízkej spotrebe paliva, vďaka čomu vás úplne nadchnú. Ďalšou alternatívou je pohon TGI BlueMotion, ktorý je rovnako dynamický, no súčasne ekologický, pretože ho poháňa zemný plyn.

4MOTION

Zachovajte si optimálnu trakciu.

Chcete mať aj na mokrom a nerovnom povrchu vynikajúcu trakciu? S inteligentným pohonom všetkých kolies 4MOTION, dodáva sa na želanie, je to možné takmer všade.

Aktívne vypínanie valcov

Keď sa dva valce vypnú, šetríte palivo.

Pri nízkom výkone takmer nepostrehnete, že motor beží len na dva valce. Umožňuje to systém aktívneho vypínania valcov. Prostredníctvom neho môžete výrazne znížiť spotrebu paliva.

Výber režimu jazdy

Nový Golf Variant sa prispôsobí vášmu štýlu jazdy.

Jazdíte radšej úsporne alebo dynamicky? Alebo vám viac záleží na komforte? S výberom jazdného režimu dodávaného na želanie si jazdné vlastnosti vozidla prispôsobíte podľa vášho štýlu jazdy, charakteru vozovky a dopravnej situácie.

Infotainment Bez ohľadu na to, či musíte počas jazdy telefonovať, potrebujete mať k dispozícii aktuálne dopravné informácie, chcete sa nechať navigovať k cieľu vašej cesty alebo len chcete počúvať hudbu, vaše vozidlo vám ponúka rôzne možnosti pre pohodlné a jednoduché používanie modernej techniky.

Rádiá
Navigácia
Car-Net Guide & Inform
Car-Net App-Connect
Telefonovanie

Keď chcete, môžete ich používať len na počúvanie hudby.

Radi počúvate hudbu počas jazdy, pritom však chcete mať vždy aktuálne informácie a nechcete sa vzdať prvotriedneho komfortu? Potom vás určite nadchne ponuka našich rádií.

Do cieľa prídete s dobrou náladou.

Dve na želanie dodávané navigácie vám ponúkajú širokú škálu inovatívnych funkcií a nenechajú nesplnené žiadne želanie. Vďaka ním získate prvotriedne informácie a správnu trasu do cieľa.

Aktuálne informácie počas jazdy.

So službami Car-Net Guide & Inform nájdete zaujímavé ciele vo vašom okolí, najbližšie parkovacie miesta alebo čerpacie stanice. Okrem toho získate aktuálne dopravné informácie s odporúčaním obchádzky pri dopravných zápchach alebo správy z internetu.

Stopercentná konektivita.

Bez ohľadu na to, či musíte počas jazdy telefonovať, potrebujete mať k dispozícii aktuálne dopravné informácie, chcete sa nechať navigovať k cieľu vašej cesty alebo len chcete počúvať hudbu, vaše vozidlo vám ponúka rôzne možnosti pre pohodlné a jednoduché používanie modernej techniky.

Uľahčí vám komunikáciu.

Vyrozprávajte sa. Ale nechajte pritom, prosím, obidve ruky na volante. Golf Variant vám k tomu ponúka dve komfortné rozhrania pre pripojenie mobilného telefónu.

DYNAUDIO Excite

Pre perfektný zážitok z hudby.

Viete si predstaviť to, že hudba vo vašom aute znie lepšie ako z vašej audio sústavy doma? Zvukový systém DYNAUDIO Excite, dodávaný na želanie, je vyladený na akustiku vozidla a prináša zvuk v takej kvalite, akú neočakávate, dokonca ani keď ste zvyknutý na špičkovú úroveň.

Asistenčné systémy

ACC & Front Assist

Aj v hustej premávke budete jazdiť uvoľnene.

Aj vy si niekedy želáte asistenčný systém, ktorý bude sledovať vozidla pred vami namiesto vás? S na želanie dodávaným automatickým distančným radarom ACC a systémom sledovania okolia "Front Assist" vrátane funkcie City Break a systémom rozpoznania chodcov, ktoré sú súčasťou balíka, môžete jazdiť uvoľnene.

Trailer Assist

Manévrovanie s prívesom je príjemnejšie.

Váš Golf Variant môže prevziať riadenie vozidla pri manévrovaní s prívesom. Asistent manipulácie s prívesom "Trailer Assist" vás pri tom odbremení.

Parkovací asistent "Park Assist"

Parkovanie môže byť také jednoduché.

Ešte stále sa pri parkovaní spoliehate len na seba? Na želanie dodávaný parkovací asistent "Park Assist" vám ušetrí nekonečné otáčanie volantom a uľahčí hľadanie parkovacieho miesta. Ultrazvukové senzory rozpoznajú, či sa váš Golf Variant vojde na parkovacie miesto.

Traffic Jam Assist a emergency assist

Aby ste napredovali, aj keď všetko okolo stojí takmer na mieste.

Traffic Jam Assist, dodávaný na želanie, podporuje vodiča pri jazde v dopravnej zápche, vďaka čomu predchádza dopravným nehodám. Na želanie dodávaný systém Emergency Assist dokáže v kritickom zdravotnom stave vodiča varovať pasažierov a ostatných účastníkov cestnej premávky a kontrolovane zastaviť vozidlo.

Blind Spot monitor s funkciou vyparkovania

Prenechajte vyparkovanie jednoducho vášmu vozidlu.

Blind Spot monitor dodávaný na želanie vás v rámci možností daných systémom upozorňuje počas jazdy na vozidlá, ktoré sa nachádzajú v mŕtvom uhle. A funkcia vyparkovania vozidla kontroluje pri cúvaní oblasť po bokoch vozidla.

Komfort

Active Info Display

Vidíte len tie informácie, ktoré chcete vidieť.

Prostredníctvom niekoľkých informačných profilov vám na želanie dodávaný inovatívny združený prístroj Active Info Display ponúka presné informácie, ktoré sú prehľadne zobrazené a môžete si ich kedykoľvek pozrieť.

Panoramatické výklopné a posuvné strešné okno

Ten výhľad nadchne všetkých vašich spolucestujúcich.

Chceli by ste mať počas jazdy v interiéri vozidla viac svetla, viac čerstvého vzduchu a dobrú náladu? Potom by ste sa mali rozhodnúť pre panoramatické výklopné a posuvné strešné okno. Jeho plocha je taká veľká, že aj cestujúci na zadných sedadlách budú žasnúť.

Kožená výbava

Stavte na nadčasovú eleganciu.

Užite si pri každej jazde výnimočný pocit exkluzívnej atmosféry. Pretože na želanie získate pre váš Golf výbavu z najjemnejšej kože alebo čalúnenia "ArtVelours", okrem iného s vyhrievaním sedadiel a praktickým multifunkčným volantom.

Batožinový priestor

Bez námahy do neho uložíte aj väčšie predmety.

Batožinový priestor vášho modelu Golf Variant je nielen veľký, ale aj veľmi praktický. Výškovo nastaviteľné dno batožinového priestoru, kotviace oká a sklopné operadlá zadných sedadiel predstavujú len niekoľko príkladov praktickej sériovej výbavy.

Fakty & Ceny

Ďalšie kroky

Apple music

Volkswagen a Apple Music - intenzívny zážitok z hudby počas jazdy.

Start Video

Balík služieb Car-Net "Guide & Inform"

Balík služieb Car-Net "Guide & Inform" posiela najaktuálnejšie informácie o dopravnej situácii, počasí, čerpacích staniciach či dostupných parkovacích miestach priamo do vášho vozidla.

Start Video
Start Video

Balík služieb Car-Net "Security & Service"

Balík služieb Car-Net "Security & Service" ponúka prístup k správe o stave vozidla. Ak prišiel čas na servisnú prehliadku, služba Car-Net "Security & Service" pošle všetky dôležité údaje servisnému partnerovi.

Start Video