Stopercentná konektivita

Car-Net App-Connect

Voliteľný systém Car-Net App-Connect1 vám umožní jednoduché pripojenie vášho smartfónu s voliteľným rádiom "Composition Media" alebo na želanie dodávaným navigačným systémom "Discover Media" a "Discover Pro". Vybrané aplikácie z vášho mobilného telefónu tak môžete ovládať prostredníctvom dotykového displeja. Výhodou však nie je len jednoduché ovládanie: Mnohé aplikácie môžu spracovať informácie dostupné o vozidle, alebo vám ponúknu užitočné a zábavné funkcie.

Volkswagen vám ponúka hneď tri rozhrania pre pripojenie smartfónov s celou škálou možností: MirrorLink®, Android Auto™ od spoločnosti Google a Apple CarPlay™. Na stránke www.volkswagen.de/mobiltelefon môžete zistiť, s ktorou technológiou je kompatibilný váš smartfón. Zohľadnite, prosím, aj to, že niektoré aplikácie nie sú dostupné pre všetky tri technológie a dostupnosť týchto technológií sa môže v závislosti od krajiny líšiť.

 

1 Dodáva sa len v kombinácii s rádiom "Composition Media" alebo navigačným systémom "Discover Media". App-Connect zahŕňa technológie MirrorLink™, CarPlay™ a Android Auto™. Dostupnosť služieb App-Connect sa môže v závislosti od krajiny líšiť. Veľa mobilných telefónov podporuje už teraz služby App-Connect a spoločnosť Volkswagen úzko spolupracuje s veľkými výrobcami mobilných telefónov, aby sa široká podpora technológií App-Connect napredovala ďalej.
App-Connect "odzrkadlí" špeciálne aplikácie z vášho smartfónu na displej v stredovej konzole vášho modelu Volkswagen. Takže užitočné aplikácie Volkswagen môžete ovládaťprostredníctvom dotykového displeja navigačného systému. V závislosti od aplikácie a technológie môžete okrem toho využívať aj hlasové ovládanie.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky ceny sú uvedené v € s DPH. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy. Podrobnejšie informácie Vám poskytnú naši predajcovia Volkswagen.

Zavrieť
Zatvoriť menu
Zatvoriť