Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť

App Connect. Takto dostanete do vozidla viac aplikácií

App Connect. Takto dostanete do vozidla viac aplikácií

Chcete vo vozidle bezpečne a pohodlne používať aplikácie zo smartfónu? Funkcia App Connect1 vám umožňuje pohodlné ovládanie vybraných aplikácií a obsahu priamo vo vašom vozidle Volkswagen.

Takto to funguje

Aplikácie vášho smartfónu sa prenesú na displej systému Infotainment, a tak ich môžete pohodlne a prehľadne ovládať vo svojom zornom poli. Prístup napr. k hudbe, správam, mapám a audioknihám bude veľmi jednoduchý. Volkswagen ponúka dve rozhrania na pripojenie smartfónov s mnohými možnosťami: Apple CarPlay a Android Auto od spoločnosti Google. Vďaka možnosti bezdrôtového pripojenia pre navigačné systémy "Discover Media" a "Discover Pro", ako aj pre "Ready 2 Discover" je používanie mimoriadne pohodlné. Počas jazdy sa dajú spustiť len certifikované aplikácie, aby sa zabránilo rozptyľovaniu. 

Spoločnosť Volkswagen AG umožňuje používať Apple CarPlay a Android Auto, ale za dostupnosť oboch technológií v jednotlivých krajinách zodpovedajú spoločnosti Apple a Google.

Vaše možnosti spojenia App Connect

Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen