Dizajn, ktorý poteší.

Exteriér

Pri pohľade na Golf Variant si okamžite všimnete denné LED svetlá a smerovky, ktoré sú integrované do hlavných halogénových svetlometov, ale aj nárazníky lakované vo farbe karosérie. Ďalším neprehliadnuteľným prvkom je mriežka masky chladiča a otvorov pre prívod chladiaceho vzduchu v klasickej čiernej farbe.

Zadné partie sú rovnako pôsobivé: od zadných dverí s integrovaným spojlerom a dvojdielnym krytom nárazníka s delenými LED koncovými svetlami cez integrované odrazky až po čierny difúzor s drsnou štruktúrou povrchu. Štýlový dizajn dotvárajú výrazné strešné nosiče, ktoré ponúkajú pevné ukotvenie väčšieho nákladu a sériovo sa dodávajú v čiernom prevedení. Na želanie sú v ponuke strieborné eloxované strešné nosiče.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky ceny sú uvedené v € s DPH. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy. Podrobnejšie informácie Vám poskytnú naši predajcovia Volkswagen.

Zavrieť
Zatvoriť menu
Zatvoriť
Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen