Do cieľa prídete s dobrou náladou

Rádio a navigácia

K výnimočným prvkom sériovo dodávaného rádia "Colour" patrí dotykový farebný displej s uhlopriečkou 16,5 cm (6,5 palca). Rádio FM a hudbu vo formáte MP3 a WMA budete počúvať z ôsmich reproduktorov. Zdrojom vašej hudby môže byť pamäťová SD karta, CD prehrávač alebo externý zdroj pomocou rozhrania AUX-IN.
Rádio "Media" disponuje ôsmimi reproduktormi. Okrem toho je vybavený CD prehrávačom a možnosťami pripojenia, ktoré sú uvedené pri rádiu "Colour", ale aj USB slotom a rozhraním Bluetooth pre pripojenie mobilných telefónov. Ovládanie je mimoriadne komfortné, pretože farebný displej má uhlopriečku 20,3 cm (8 palcov).
Obidve rádiá sú vybavené diverzitnou anténou, ktorá zabezpečuje dobrý príjem aj v náročných podmienkach.

Pri modeli Golf Variant si môžete vybrať z dvoch na želanie dodávaných navigačných systémov. Systém Discover Media je vybavený veľkým farebným dotykovým displejom s uhlopriečkou 20,3 cm (8 palcov), ôsmimi reproduktormi, rádiom FM, CD prehrávačom, dvomi slotmi na SD kartu, rozhraním AUX-IN a USB, rozhraním Bluetooth pre pripojenie mobilných telefónov a bezplatnými aktualizáciami softvéru.
Ak chcete viac: Na želanie dodávaný navigačný systém "Discover Pro" vám ponúka inovatívne ovládanie gestami. Pohybom ruky tak môžete meniť rádiové stanice alebo systémové nastavenia vozidla, ako napríklad intenzitu osvetlenia interiéru. Systém okrem toho disponuje veľkým displejom s uhlopriečkou 23,4 cm (9,2 palca), na ktorom sú prehľadne zobrazené navigačné mapy v 3D formáte. Okrem toho je vybavený ôsmimi reproduktormi, rádiom FM, CD prehrávač, prehrávaním hudobných formátov MP3, AAC a WMA, dvomi slotmi na SD kartu, rozhraním AUX-IN a USB, ale aj rozhraním Bluetooth pre pripojenie mobilných telefónov.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky ceny sú uvedené v € s DPH. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy. Podrobnejšie informácie Vám poskytnú naši predajcovia Volkswagen.

Zavrieť
Zatvoriť menu
Zatvoriť
Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen