Objavujte exkluzívny štýl automobilového športu

V oblasti štýlu vnútorného priestoru stojí na prvom mieste štartovacieho poľa. Už pri otvorení dverí vás nadchnú červené osvetlenie prahových líšt. Hneď ako sa posadíte na výškovo nastaviteľné športové sedadlo čalúnené károvanou látkou "Clark" a s odkladacou kapsou na zadnej strane operadla, pocítite vo svojich rukách čistý výkon, ktorý vám sprostredkuje multifunkčný športový kožený, dole zrezaný volant so sponou s logom GTI a hlavicu radiacej páky v charakteristickom dizajne golfovej loptičky.

Počas jazdy máte vďaka animovanému farebnému displeju združeného displeja dokonalý prehľad o výkone svojho vozidla. Alebo si môžete užívať pohľad na palubnú dosku s prístrojmi, ktoré sú špecifické pre model GTI a stredovú konzolu s jej športovými dekoratívnymi prvkami. Športový charakter interiéru dotvárajú tiež kryty pedálov z česanej ušľachtilej ocele, ktoré sú charakteristické vyznačenou plochou kontaktu s nohou - detail, ktorý môžete inak vidieť len pri závodných vozidlách.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky ceny sú uvedené v € s DPH. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy. Podrobnejšie informácie Vám poskytnú naši predajcovia Volkswagen.

Zavrieť
Zatvoriť menu
Zatvoriť