Sila, nanovo definovaná

Motory

Pre Golf je k dispozícii bohatá ponuka motorov: TSI, TDI a plug-in hybrid pre silný výkon s mimoriadne nízkou spotrebou. Vďaka kombinácii malého zdvihového objemu, preplňovania turbodúchadlom a priameho vstrekovania paliva umožňujú tieto motory rovnomerné dávkovanie sily. Niektoré motory sú vybavené aj aktívnym vypínaním valcom, ku ktorému dôjde automaticky pri zníženej potrebe výkonu. Odpojenie valcov nemá negatívny vplyv na pokojný chod motora.

Úplne novú inováciu predstavuje pohon e-TSI s technológiou Mild-Hybrid. Štartovací generátor podporuje motor pri rozbehu a pomalej jazde. Energia uvoľnená pri brzdení a brzdení motorom sa využíva na dobíjanie lítium-iónovej batérie. To prispieva k značnému zníženiu spotreby paliva a emisií. Golf s pohonom eTSI s technológiou Mild-Hybrid je v ponuke s výbavou Life, Style a R-Line.

Golf Style je v ponuke aj ako eHybrid, teda plug-in hybrid s elektrickým a benzínovým motorom TSI. Pri nabitej batérii štartuje Golf eHybrid v e-režime lokálne s nulovými emisiami, v ktorom je v prevádzke len elektromotor. Na čisto elektrický pohon prekoná vzdialenosť až 80 kilometrov. V závislosti od rýchlosti, jazdného režimu a ďalších parametrov sa automaticky pripojí motor TSI.

Konfigurátor

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky uvedené ceny/zľavy sú odporúčané maloobchodné ceny/zľavy v € s DPH a majú len informatívny a nezáväzný charakter. Ceny skladových vozidiel sa môžu líšiť v závislosti od doplnkovej výbavy. Podrobnosti o ponuke modelov, ich konečných cenách/zľavách, špecifikáciách, dostupnosti, dodacích podmienkach a uvedených doplnkových službách vám poskytne váš autorizovaný predajca Volkswagen. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy.

Zavrieť
Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť
Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.