Sila, nanovo definovaná

Motory

Pri výbere pohonnej jednotky si môžete vyberať z bohatej ponuky, zahŕňajúcej motory TSI, TDI a TGI. Ich spoločným znakom je vysoký výkon pri mimoriadne nízkej spotrebe paliva a tiež rovnomerné dávkovanie sily. Motory majú malý objem, sú preplňované turbodúchadlom s priamym vstrekovaním paliva. Niektoré motory sú vybavené aj aktívnym vypínaním valcom, ku ktorému dôjde automaticky pri zníženej potrebe výkonu. Odpojenie valcov nemá negatívny vplyv na kľudný chod motora.

Úplne novú inováciu predstavuje pohon e-TSI1 s technológiou Mild-Hybrid. Štartovací generátor podporuje motor pri rozbehu a pomalej jazde. Energia uvolnená pri brzdení a brzdení motorom sa využíva na dobíjanie li-ion batérie. To prispieva k značnému zníženiu spotreby paliva a emisií.

Uvedený motor zatiaľ nie je v ponuke.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky uvedené ceny sú ceny odporúčané pre klienta v € s DPH a majú len informatívny a nezáväzný charakter. Podrobnosti o ponuke modelov, ich konečných cenách, špecifikáciách, dostupnosti, dodacích podmienkach a uvedených doplnkových službách vám poskytne váš autorizovaný predajca Volkswagen. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy. 

Zavrieť
Zatvoriť menu
Zatvoriť
Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen