Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť

ID.5 Pro s výbavou LIMITED v hodnote 8 140 € zadarmo a s bonusom 3 000 €. Už od 49 390 €.

Viac informácií | Cenník | Konfigurátor

Elegantná forma efektivity

S výkonným elektrickým pohonom a plynulou siluetou tvorí ID.5 modernú symbiózu SUV a kupé. S možnosťou bezdrôtových aktualizácií je pripravené predefinovať elektrickú mobilitu.

Nakonfigurujte si ID.5

Svoje vysnívané vozidlo si môžete nakonfigurovať podľa svojich želaní a potrieb. V prvom kroku si vyberte stupeň vybavenia, lakovanie a disky. V druhom kroku môžete svojmu modelu ID.5 dodať vhodný interiér, dizajnové prvky, asistenčné systémy a príslušenstvo.

Urobte z modelu ID.5 svoje ID.5.

Konektivita: Digitálne pripojenie k vášmu ID.

Ponuka konektivity od spoločnosti Volkswagen vám poskytne viac pohodlia a zábavy. Pripojenie vášho ID. k internetu a smartfónu vám pomôže uvoľnene sa dostať do cieľa - len riadiť vozidlo musíte ešte sami.

Chceli by ste zažiť ID.5 zblízka?

Elektromobilitu si musíte zažiť na vlastnej koži, aby ste získali vlastný dojem z jazdy. Dohodnite si termín skúšobnej jazdy u vášho partnera Volkswagen. 

Jeho 5 hviezdičiek vám poskytne bezpečnosť

Vaša bezpečnosť na cestách je pre Volkswagen dôležitá. Odráža to aj päťhviezdičkové hodnotenie modelu ID.5 v testoch Euro NCAP. Nové vozidlá sú pritom testované z hľadiska ich bezpečnosti. Testy sú založené na štyroch dôležitých oblastiach: ochrana cestujúcich dospelých, ochrana cestujúcich detí, ochrana zraniteľných účastníkov cestnej premávky a asistenčné systémy vodiča. So svojimi 5 hviezdičkami, teda najvyšším hodnotením*, patrí ID.5 k najbezpečnejším vozidlám vo svojej triede.
* Zdroj: Euro NCAP, stav 2021. Ďalšie informácie http://www.euroncap.com

Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.