Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť

100% SUV 100% elektrické ID.4

 

Elektrické SUV ID.4 s bonusom 3 000 €4 a VW Finance bonusom 1 000 €5 už od 38 990 €6.
Ušetriť tak môžete až 4 000 €!


viac informácií

Volkswagen ID.4 je World Car of the Year 2021

 

Prvé SUV na báze modulárnej stavebnice elektromobility MEB získalo najviac hlasov od 93-člennej medzinárodnej poroty.

Stvorené pre veľké veci

Úplne nový koncept priestoru, ktorý vám ponúka veľa slobody. Elektrický výkon, ktorý inšpiruje. A komfort intuitívneho ovládania, vďaka ktorému je všetko jednoduché. ID.4: silné ako SUV, ekologické ako ID.

Podporuje vás, je pripojený na internet a otvorený novým možnostiam

S elektrinou sa dostanete ďalej

Ráno sa pohodlne sa dostať do kancelárie, predtým ešte rýchlo odviezť deti do školy a večer sa vrátiť späť - bez problémov, na jednom nabitie batérie¹⁾. Na výber máte batériu s čistou kapacitou 52 kWh pri výbave Pure a 77 kWh pri výbave Pro s výkonom 125 kW (výbava Pure) a až 150 kW (výbava Pro).

e-Technológie

Ťažné zariadenie

Vybavené pre vašu výbavu

Vyžaduje si vaše hoby veľa výbavy? Potrebujete prepraviť väčší firemný náklad? Žiadny problém pre ID.4: Voliteľné ťažné je určené pre pripojenie prívesu s hmotnosťou až 750 kg (nebrzdený) alebo 1 000 kg (brzdený)2). V prípade, že ťažné zariadenie práve nepotrebujete, môžete ho jednoducho sklopiť pod nárazník tak, aby ho nebolo vidieť.

Komfort

Panoramatické strešné okno

Nebeské výhľady

Vďaka obrovskej sklenenej ploche, ktorá siaha takmer cez celú šírku strechy, je voliteľná panoramatická sklenená strecha sama o sebe dizajnovým prvkom, ktorý priťahuje pozornosť. Ešte krajší je výhľad z vozidla na nebo. Tónované sklo sa postará o príjemnú teplotu v interiéri. Slnečná roleta, ktorú môžete ovládať pohodlne pomocou hlasových pokynov, vás chráni pred ostrými slnečnými lúčmi. Alebo stačí povedať: ("Hi ID. Show me the stars.") a roleta sa otvorí.

Komfort

 

e-Technológie

Výkon & dojazd

S elektrinou sa dostanete ďalej

Ráno sa pohodlne dostať do kancelárie, predtým si ešte zájsť zašportovať a po práci vyraziť s kompletnou výbavou na víkendový výlet - žiadny problém pre ID.4¹⁾. Pri ID.4 Pro Performance je k dispozícii batéria s čistou energetickou kapacitou 77 kW, rozsahom dojazdu 360-520 km¹⁾ a systémovým výkonom 150 kW s možnosťou upgradu. ID.4 s výbavou Pure a Pure Performance disponuje batériou s čistou energetickou kapacitou 52 kW. Maximálny dojazd (WLTP) dosahuje 345 km (52 kW batéria) alebo 522km (77 kW batéria)¹⁾.

Nabíjanie

Všade nájdete zdroje pre nabíjanie

Výhodou elektrických vozidiel je, že ich môžete nabíjať takmer všade. Doma môžete nabíjať vozidlo striedavým prúdom z bežnej elektrickej zásuvky alebo prostredníctvom voliteľnej nabíjacej stanice wallbox. Mnoho verejných nabíjacích staníc na čerpacích staniciach a diaľniciach ponúka aj rýchle nabíjanie jednosmerným prúdom. Model s výbavou Pro môžete nabíjať s výkonom až 125 kW.

Pohon

Plnou silou vpred

Odteraz sa každé zastavenie na červenú zmení na nový štart, pri ktorom zažijete úplne nové potešenie z jazdy. Pretože elektromotor modelu ID.4 akceleruje od začiatku dynamicky a s maximálnym krútiacim momentom. S modelmi odvodenými od verzie Pro Performance so systémovým výkonom 125 kW akcelerujete z 0 na 100 km/h len za 9 sekúnd. S modelmi odvodenými od verzie Pro Performance so systémovým výkonom 150 kW akcelerujete z 0 na 100 km/h len za 8,5 sekundy. Žiadne radenie, žiadne prerušenie prenosu hnacej sily - stačí len vyraziť a zažiť zrýchlenie, pri ktorom vám naskočí husia koža.

e-Sound

Toto auto má nový zvuk

Aký tichý je elektrický automobil, závisí výlučne od neho. Pre vyššiu bezpečnosť dopravnej premávky je vaše ID.4 až do rýchlosti 30 km/h v interiéri tichšie a zvonka o niečo hlučnejšie. Vďaka tomu ho chodci ľahšie zaregistrujú. Futuristická zvuková kompozícia podčiarkuje jeho vizionársku identitu a súčasne slúži ako umelo generovaný zvuk vozidla, vďaka ktorému sú takmer tiché elektrické pohony akusticky rozpoznateľné pre chodcov a cyklistov.

Tepelné čerpadlo

Pôsobivý dojazd: tepelné čerpadlo v modeli ID.4

Voliteľné tepelné čerpadlo zabezpečuje v novom, čisto elektrickom ID.4 energeticky efektívne vykurovanie interiéru. To znamená, že spotrebuje menej energie a nezaťažuje tak batériu. 

Viac informácií

Dizajn

Exteriér

Funkčnosť v svojej najkrajšej podobe

Mestské SUV so skvelým dizajnovým konceptom a priemerom otáčania malého vozidla: ID.4 prezentuje, aký atraktívny môže byť elektromobil. S dokonale tvarovanými 18" alebo voliteľnými 19" až 21" diskami z ľahkej zliatiny, strešnými lištami pre ďalšiu batožinu, zapustenými kľučkami dverí pre lepšiu aerodynamiku, voliteľnými 3D LED zadnými svetlami s dynamickými smerovkami a ďalším mimoriadnym detailom: voliteľnou svetelnou líniou, ktorá prechádza vpredu aj vzadu až k novému, prepracovanému logu Volkswagen.

Interiér

Vitajte v Open Space

Interiér modelu ID.4 je navrhnutý tak inteligentne a veľkoryso, aby mohol vám a vašej rodine ponúknuť pôsobivý pocit z veľkého priestoru. Všimnete si to už pri nastupovaní: veľa priestoru pre nohy, variabilná stredová konzola a pohodlné sedadlá, voliteľne s elektrickým nastavením a pamäťovou funkciou. K dispozícii máte tiež centrálny dotykový displej s uhlopriečkou až 12 palcov (30,5 cm), ako aj multifunkčný volant s dotykovým ovládaním a spätnou väzbou pomocou vibrácie. Ambientné osvetlenie vo vami zvolenej farbe podčiarkuje exkluzívny charakter. Spolu s voliteľným panoramatickým strešným oknom si užijete pohodovú jazdu.

Ambientné osvetlenie

Svetlo pre takmer každú náladu

Dodajte vášmu ID.4 viac individuality. Vyberte si z desiatich sériových farieb (ponuku farieb je na želanie možné rozšíriť na 30) a ponorte interiér do jemného svetla. Osvetlenie je integrované v palubnej doske, priehradke na mobilný telefón a vo dverách. Bez ohľadu na to, či sa rozhodnete pre chladnejšie alebo teplé svetlo - máte to vo svojich rukách.

Privítanie

Osobne vás pozdraví

ID.4 vás určite spozná. Akonáhle sa k nemu priblížite s kľúčom od vozidla a v prípade, že je vozidlo vybavené s voliteľným bezkľúčovým a štartovacím systémom "Keyless Access", auto vás pozdraví rozsvietením svojich voliteľných IQ.LIGHT - Matrix LED svetlometov. Funkcia "Leaving home" a "Coming home" vám svetelnou projekciou osvetlí cestu k vozidlu alebo k vaším domovým dverám. V interiéri vás privíta interaktívne svetlo ID. Light ešte skôr, ako vo vás decentný zvuk pri naštartovaní prebudí túžbu okamžite vyraziť na cestu. Keď potom vaše ID.4 opäť opustíte, vaše ID.4 sa s vami rozlúči svetelným signálom a zvukom.

Farebný dizajn

Jednoducho jedinečný

Model ID.4 vám s voliteľným balíkom Exterior Style ponúka možnosť, aby zažiaril aj exteriér, napríklad vašou obľúbenou farbou. Špecialitou je, že voliteľný metalický lak podľa vášho výberu môžete kombinovať s čiernou strechou, strieborným rámom strechy a C stĺpikom. Farebný podpis, ktorý sa hrá s kontrastom. Rovnako ako samotné ID.4.

Komfort

Panoramatické strešné sklo

Nebeské výhľady

Vďaka obrovskej sklenenej ploche, ktorá siaha takmer cez celú šírku strechy, je voliteľná panoramatická sklenená strecha sama o sebe dizajnovým prvkom, ktorý priťahuje pozornosť. Ešte krajší je výhľad z vozidla na nebo. Tónované sklo sa postará o príjemnú teplotu v interiéri. Slnečná roleta, ktorú môžete ovládať pohodlne pomocou hlasových pokynov, vás chráni pred ostrými slnečnými lúčmi. Alebo stačí povedať: ("Hi ID. Show me the stars.") a roleta sa otvorí.

Head-up displej s rozšírenou realitou

Progresívna navigácia

V modeli ID.4 máte všetko dôležité stále vo vašom zornom poli. Voliteľný head-up displej s rozšírenou realitou premieta dôležité informácie priamo do vášho zorného poľa na čelné sklo. Vďaka rozšírenej realite vnímate navigačné symboly na ceste v jazdnom pruhu presne tam, kde máte ísť alebo odbočiť. Do cieľa sa tak dostanete uvoľnenejšie, bez toho, aby ste museli odvrátiť pohľad z cesty.

Keyless Access

Komfortné nastupovanie

Vďaka voliteľnému bezkľúčovému prístupu a štartovaciemu systému "Keyless Access" rozpozná ID.4 aj kľúč od vozidla vo vašom vrecku a otvorí vozidlo hneď, ako sa vaša ruka priblíži ku kľučke dverí. A vďaka voliteľnej funkcii "Easy Open & Close" stačí malý pohyb nohy pod zadným nárazníkom a dvere batožinového priestoru s elektrickým otváraním sa hneď otvoria alebo zatvoria. Ako vidíte, s inovatívnymi technológiami je všetko ľahšie.

Ťažné zariadenie

Vybavené pre vašu výbavu

Vyžaduje si vaše hoby veľa výbavy? Potrebujete prepraviť väčší firemný náklad? Žiadny problém pre ID.4: Voliteľné ťažné je určené pre pripojenie prívesu s hmotnosťou až 750 kg (nebrzdený) alebo 1 000 kg (brzdený)2). V prípade, že ťažné zariadenie práve nepotrebujete, môžete ho jednoducho sklopiť pod nárazník tak, aby ho nebolo vidieť.

Viac o modeli ID.4

Model ID.4 urobí dojem inteligentným a odvážnym vzhľadom. Platí to pre vodičov, cestujúcich a okoloidúcich.

ID.4 funkcie

IQ.DRIVE

Späť na prehľad

Konektivita

Späť na prehľad

Infotainment

Ste pripravený na elektrickú mobilitu?

Stiahnuť z Google Play Store

Stiahnuť z App Store

 

S novou aplikáciou Volkswagen EV Check môžete analyzovať svoj jazdný štýl a zistiť, či ste pripravený na elektrickú mobilitu - a ktorý elektromobil Volkswagen je pre vás najvhodnejší.

Váš osobný profil vám ukáže, aké by to bolo, keby ste riadili ID.4. Napríklad, ako ďaleko vás dovezie, koľko vás to bude stáť, kde je najbližšia nabíjacia stanica a ako dlho bude trvať nabitie vozidla.

S modelom ID.4 sa môžete zoznámiť aj prostredníctvom aplikácie cez rozšírenú realitu. Znie to ako sci-fi. No už dnes je to realita. Jednoducho to vyskúšajte.

Batérie dobijete kdekoľvek - so službou We Charge

So službou We Charge nabijete váš elektrický automobil Volkswagen ešte pohodlnejšie. Doma prostredníctvom domácej výkonnej nabíjacej stanice Wallbox a na cestách na viac ako 150 000 verejných nabíjacích staniciach v Európe. Jednoducho s jednou kartou. So všetkým v jednej aplikácii.

Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen