Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť

Čisto elektrické ID.4 GTX 4MOTION s pohonom všetkých kolies

 

Racionalita v súlade s potešením z jazdy
ID.4 GTX 4MOTION s pohonom všetkých kolies

Z 0 na 100 km/h za 6,2 sekundy, lokálne s nulovými emisiami CO2 - s ID.4 GTX už nemusíte robiť kompromisy, keď chcete jazdiť udržateľne. Zažite športový výkon ID.4 s pohonom všetkých kolies, s čisto elektrickým pohonom a veľkým dojazdom. ID.4 GTX: športový ako GTI, komfortný ako SUV a ekologický ako ID.

ID.4 GTX 4MOTION má množstvo unikátnych vlastností. Tu sú tri z nich:

Pohon všetkých kolies

Pohon všetkých kolies pre každého, kto miluje športovú jazdu takmer v každom počasí.

Viac o pohone všetkých kolies

Dizajn

Exkluzívne, štandardné 20-palcové disky z ľahkej zliatiny, čierna vysoko lesklá mriežka, výrazný svetelný podpis vo vzduchových clonách - elektromobilita môže vyzerať tak športovo.

Viac o dizajne

Výkon

Dva motory ID.4 GTX vás dostanú z 0 na 100 km/h za približne 6,2 sekundy.

Viac o výkone

Technológie

Pohon všetkých kolies

Potešenie z jazdy v SUV

Na mnohých trasách: Športový pohon všetkých kolies modelu ID.4 GTX vám pomôže dostať sa do cieľa. Výkon motora je podľa potreby rozdelený medzi všetky štyri kolesá. Nastavenia aktivované exkluzívnym jazdným režimom "Traction"1) sa postarajú o dobrú trakciu a lepšie držanie stopy aj na voľnom alebo klzkom povrchu v teréne.

Výkon

Čisto elektrický výkon

Model ID.4 GTX posúva čisto elektrické potešenie z jazdy na novú úroveň vďaka zrýchleniu z 0 na 60 km/h len za 3,2 s a z 0 na 100 km/h za 6,2 s. Žiadne radenie, takmer žiadne spomalenie - jednoducho vyraziť na cestu a zažiť čistú radosť z jazdy. Vďaka dojazdu až 496 km2) uvoľnene zvládnete každodenné jazdy alebo výjazd do prírody. A s maximálnou rýchlosťou 180 km/h nenecháte za sebou len všedný deň.

Progresívne riadenie & športový podvozok

Vyladené na potešenie z jazdy

ID.4 GTX prezentuje skrz na skrz športového ducha. Aby ste to aj cítili, je vybavený športovým podvozkom s tuhým nastavením pružín, tlmičov a stabilizátorov. Optimalizované vlastnosti progresívneho riadenia navyše zvyšujú jazdnú dynamiku. Pri športovom štýle jazdy alebo na cestách bohatých na zákruty sa postará o priamejšie reakcie a ešte väčšiu zábavu.

Vyššie zaťaženie prívesu

Jednoduché nakladanie

Vyžaduje si vaše hobby alebo zamestnanie veľa výbavy? Žiadny problém, pretože ID.4 GTX sa na želanie dodáva s elektricky sklopným ťažným zariadením. Vďaka pohonu všetkých kolies je určený pre zaťaženie do 1 200 kg3). Ak ťažné zariadenie práve nepotrebujete, môžete ho jednoducho sklopiť pod nárazník.

MEB - modulárna platforma elektrického pohonu

Exkluzívna priestrannosť

Mestské vozidlo, SUV alebo priestranný 5-miestny automobil: modulárna platforma elektrického pohonu, MEB, je základom pre mnohé modely - vrátane ID.4 GTX. Inovatívna platforma je špeciálne navrhnutá pre elektromobily a optimálne využíva možnosti tejto technológie. Tak sa dal napríklad zrealizovať extra dlhý rázvor s krátkymi prevismi. Vďaka čomu urobí ID.4 GTX dojem svojou exkluzívnou priestrannosťou.

Dizajn

Exteriér

Extrémne športový

ID.4 GTX ukazuje, aká úchvatná môže byť elektromobilita: s futuristickými 20-palcovými diskami z ľahkej zliatiny v exkluzívnom dizajne GTX, typickou čiernou strechou ID.4, strešnými lištami a čiernou vysoko lesklou vzduchovou mriežkou. Lišta rámu strechy a stĺpiky C sú vytvorené v exkluzívnom antracitovom prevedení. Ďalší unikát: elegantný svetelný pás medzi svetlometmi a logom Volkswagen. Nápis "GTX" vpredu na blatníku a vzadu na priečke difúzora v metalickom sivom odtieni Galvano prezentuje športového ducha ID.4. Všetko v sériovej výbave.

Exteriér – ambientné osvetlenie

Svetlo je nový chróm

ID.4 GTX nadchne vlastným svetelným podpisom. Unikátom je elegantný svetelný pás medzi dizajnovými LED Matrix svetlometmi a logom Volkswagen. LED Matrix svetlomety vás pozdravia, keď ID.4 GTX odomknete alebo sa k nemu priblížite. Vysoko lesklé predné nárazníky GTX disponujú vlastným svetelným podpisom vo vzduchových clonách. Osvetlené kľučky dverí a sériové zadné 3D svetlá s dynamickými smerovými svetlami a voliteľnými animáciami posúvajú športový dizajn do nového svetla. Svetelný dizajn dotvárajú zapustené, sériovo osvetlené kľučky dverí.

Exteriér – farebný dizajn

Vytvára silné akcenty

ID.4 GTX vám ponúka možnosť, aby zažiaril aj exteriér, napríklad vašou obľúbenou farbou. ID.4 GTX s voliteľným lakom karosérie v červenom odtieni "Kings Red" vyzerá mimoriadne športovo a červené dekoračné prešívanie dokonale ladí s výrazným dizajnom interiéru. Špecialitou je, že lak podľa vášho výberu môžete kombinovať s čiernou strechou a čiernymi strešnými lištami, ako aj s C stĺpikom a rámom strechy v antracitovom lesklom prevedení, vytvorenom exkluzívne pre ID.4 GTX - pre skvelé kontrasty.

Interiér

Farba s exkluzívnym kódom

ID.4 GTX kombinuje veľkorysý priestor s mnohými športovými detailmi. Červené dekoračné prešívanie textilných poťahov sedadiel GTX nájdete aj na palubnej doske a čalúnení predných dverí. Nástupné lišty vpredu a spona volantu vrátane nápisu GTX vizuálne prezentujú váš vstup do novej, športovej generácie elektromobility. Viditeľný výkon, ktorý signalizuje jedno: štart!

Urobte si predstavu o ID.4 GTX 4MOTION

Nabíjanie & dojazd

Dojazd

Dostane vás ďalej

Ráno sa pohodlne odviezť do kancelárie, predtým si ešte ísť zašportovať a po práci vyraziť s kompletnou výbavou na víkend - pre ID.4 GTX to nie je žiadny problém4). K dispozícii máte batériu s čistou kapacitou 77 kWh, dojazd v rozsahu až 496 km4) a maximálny menovitý výkon 220 kW10).

Nabíjanie na cestách

Mimoriadne jednoduché

Odteraz sa o mnohé záležitosti nemusíte starať. Služba We Charge vás prostredníctvom We Connect ID. App6) všade spojí s nabíjacími stanicami a majiteľom Volkswagen ID. ponúka exkluzívne zvýhodnené ceny, už od 0,- EUR mesačne. Informácie o tom, ako vám služba We Charge uľahčuje nabíjanie, nájdete tu a v našej digitálnej príručke.

  • Možnosť vyhľadať a využiť viac ako 200 000 verejných nabíjacích staníc

  • Možnosť nabíjania po celej Európe len s jednou kartou

  • Pre každú požiadavku nájde tú správnu tarifu We Charge

  • Exkluzívne zvýhodnené ceny v sieti rýchlonabíjacích staníc spoločnosti IONITY

  • Komfortné nabíjanie doma s inteligentnými nabíjacími funkciami vašej súkromnej nabíjacej stanice Wallbox

Viac informácií o službe We Charge

Nabíjanie doma

Wallbox pre váš domov: ID. Charger

S našou nabíjacou stanicou ID. Charger energized od Elli7)8) máte čerpaciu stanicu priamo doma. Ráno teda môžete nastúpiť do vášho nabitého ID.4 GTX a deň začať s plnou kapacitou batérie. Tankujte takpovediac v noci počas spánku. Nabíjacia stanica ID. Charger je k dispozícii v troch verziách s pribúdajúcimi funkciami konektivity a inteligencie. Pretože v prípade potreby je k dispozícii aj s Wi-Fi, 4G a zabudovaným elektromerom. Inteligentné funkcie nabíjacej stanice ID. Charger sa ovládajú prostredníctvom We Charge cez aplikáciu We Connect ID.

Komfort

Hlasový asistent & pozdrav

Pozdravte ID.4 GTX 4MOTION „Hallo“

Nenechajte sa počas jazdy rozptyľovať tlačidlami alebo spínačmi. Sledujte cestu a pomocou intuitívneho hlasového ovládania ovládajte napríklad rádio, voliteľný navigačný systém alebo telefón. Jednoducho povedzte "Hello ID." - a systém vám bude rozumieť.

Potešenie z jazdy

Znie to ako zábava

Zažite nový pôžitok z jazdy. Naštartujte ID.4 GTX a voliacu páku dajte do polohy "D", potom zaznie tón a ID. LIGHT pod čelným sklom vám signalizuje, že vaše vozidlo je pripravené na jazdu. Zvuk špeciálne navrhnutý pre modely ID. dáva až do rýchlosti 30 km/h ostatným účastníkom cestnej premávky vedieť, že ste nablízku. S výkonným elektronickým motorom zvládne šprint z nuly na sto (km/h) iba za 6,2 sekundy.

Head-up displej s rozšírenou realitou

Progresívna navigácia

V ID.4 GTX máte všetko dôležité stále vo vašom zornom poli. Voliteľný head-up displej s rozšírenou realitou premieta dôležité informácie priamo do vášho zorného poľa na čelné sklo. Vďaka rozšírenej realite vnímate navigačné symboly na ceste v jazdnom pruhu presne tam, kam máte ísť alebo odbočiť. Do cieľa sa tak dostanete uvoľnenejšie, bez toho, aby ste museli odvrátiť pohľad z cesty.

Keyless Access

Komfortné nastupovanie

Vďaka voliteľnému bezkľúčovému prístupu a štartovaciemu systému "Keyless Access"9) rozpozná ID.4 GTX aj kľúč od vozidla vo vašom vrecku a otvorí vozidlo hneď, ako sa vaša ruka priblíži ku kľučke dverí. A vďaka voliteľnej funkcii "Easy Open & Close" stačí malý pohyb nohy pod zadným nárazníkom a dvere batožinového priestoru s elektrickým otváraním sa hneď otvoria alebo zatvoria. Ako vidíte, s inovatívnymi technológiami je všetko ľahšie.

Panoramatické strešné okno

Nebeské výhľady

Vďaka obrovskej sklenenej ploche, ktorá siaha takmer cez celú šírku strechy, je voliteľná panoramatická sklenená strecha sama o sebe dizajnovým prvkom, ktorý priťahuje pozornosť. Ešte krajší je výhľad z vozidla na nebo. Tónované sklo sa postará o príjemnú teplotu v interiéri. Slnečná roleta, ktorú môžete ovládať pohodlne pomocou hlasových pokynov, vás chráni pred ostrými slnečnými lúčmi. Stačí povedať: ("Hi ID. Show me the stars.") a roleta sa otvorí.

Ďalšie informácie o ID.4 GTX 4MOTION

Model ID.4 GTX urobí dojem inteligentným a odvážnym vzhľadom. Platí to pre vodičov, cestujúcich a okoloidúcich.

ID.4 GTX funkcie

IQ.DRIVE

Späť na prehľad

Rádio & Navigácia

Späť na prehľad

Konektivita

Späť na prehľad

Aplikácia We Connect ID.

Aplikácia We Connect ID. spojí váš Volkswagen ID. model so smartfónom. S praktickými funkciami s ovládaním na diaľku a službami We Charge. Vďaka tomu máte stále kontrolu na vaším vozidlom ID. a kedykoľvek si môžete pozrieť napríklad stav nabitia batérie, vozidlo pred jazdou vychladiť alebo vyhľadať voľné nabíjacie stanice v okolí. Jednoducho a pohodlne dotykom prsta.

Stiahnuť v App Store

Stiahnuť v Google Play

Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen