Rádio

Lepší zážitok z počúvania hudby

Rádio, s ktorým je každá cesta ešte zábavnejšia. Či už vďaka hudbe alebo zaujímavým informáciám. Všestranný voliteľný navigačný systém "Discover Pro" vám ponúka prístup k mobilným online službám We Connect Start a dokonale čistý digitálny príjem signálu cez DAB+. Váš smartphone je perfektne uložený v integrovanej priehradke rozhrania pre pripojenie mobilného telefónu "Comfort" s funkciou indukčného nabíjania.

Prediktívna navigácia

Rádio sa zmení na navigáciu

Doplnenie navigácie pre vaše rádio: Samoučiaci sa navigačný systém si pamätá často navštevované ciele a preferované trasy. Systém monitoruje trasy na pozadí, informuje vás o komplikáciách v premávke a navrhuje alternatívne trasy bez toho, aby ste museli znova zadávať svoj cieľ.

Aktualizácia máp

Online aktualizácia navigačných máp - vždy aktuálne

V novom ID.4 je aktualizácia navigačných máp veľmi jednoduchá: najnovšie aktualizácie nájdete v našej databáze niekoľkokrát ročne. Bezplatne a s aktualizovanými časťami mapy z regiónov, po ktorých často cestujete. Infotainment systém vozidla aktualizuje navigačné mapy automaticky a v pravidelných intervaloch. Pri jazde v nových oblastiach sú v predstihu identifikované nové aktualizácie, ktoré sa nainštalujú na pozadí. Všetko, čo potrebujete je len zmluva na služby We Connect Start1), aby ste mali pripojenie na internet.

 1) Aby ste mohli využívať služby aplikácie We Connect, potrebujete užívateľský účet s Volkswagen ID a musíte sa prihlásiť s menom a heslom. Okrem toho musíte uzatvoriť so spoločnosťou Volkswagen AG online samostatnú zmluvu We Connect alebo We Connect Plus. Pri We Connect Plus máte po prevzatí vozidla 90 dní na to, aby ste zaregistrovali vozidlo na adrese www.portal.volkswagen-we.com a služby využívali počas celej dohodnutej bezplatnej doby platnosti. Mobilné online služby z We Connect môžete využívať prostredníctvom integrovaného internetového pripojenia. S tým spojené náklady na dáta v rámci Európy znáša v rámci sieťového pokrytia, s výnimkou služieb "Streamovanie a internet" a jednotlivých In-Car aplikácií, spoločnosť Volkswagen AG. Na využívanie služieb "Streamovanie a internet", jednotlivých In-Car aplikácií, ako aj prístupového bodu WLAN si môžete predplatiť spoplatnené balíky dát od externého mobilného partnera "Cubic Telecom" a využívať ich v oblasti pokrytia jeho siete v rámci mnohých európskych krajín. Informácie o cenách a podporovaných štátoch nájdete na stránke https://vw.cubictelecom.com. Alternatívne môžete využívať služby internetového rádia a streamovania médií prostredníctvom vlastného mobilného koncového zariadenia (napr. smartfónu) s funkciou mobilného prístupového bodu (WLAN hotspot). V tomto prípade sú príslušné služby k dispozícii iba cez existujúcu alebo samostatne uzavretú zmluvu o poskytovaní mobilných služieb medzi vami a vaším poskytovateľom mobilných služieb a iba v rámci pokrytia danej mobilnej siete. Prijímaním balíkov dát z internetu môžu v závislosti od vašej príslušnej mobilnej tarify a zvlášť pri použití v zahraničí vzniknúť dodatočné náklady (napr. poplatky za roaming). Na využívanie bezplatnej aplikácie We Connect potrebujete smartfón v vhodným operačným systémom iOS alebo Android a SIM kartu s dátovou možnosťou s platnou alebo samostatne uzavretou zmluvou o poskytovaní mobilných služieb medzi vami a vaším poskytovateľom mobilných služieb.

Zavrieť
Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť

100% SUV 100% elektrické ID.4

 

Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen