Šikovné nabíjanie. Väčší dojazd

Inteligentné nabíjanie ID.4

Ponúkame vám to, čo potrebujete na pohodlný a udržateľný manažment nabíjania: od Volkswagen Naturstrom1 až po našu službu nabíjania We Charge s tarifami spoločnosti Volkswagen Group Charging GmbH (Elli)1, s ktorou môžete počas cestovania využívať verejné nabíjacie stanice po celej Európe a tiež riadiť procesy nabíjania vášho ID. Charger Wallbox1 jednoducho prostredníctvom aplikácie. Najbližšia nabíjacia stanica je vzdialená len na jedno ťuknutie prstom.

Výpočet nabíjania a dojazdu

Nabíjanie elektromobilu je takmer také jednoduché ako nabíjanie smartfónu. Tu nájdete všetko dôležité na tému nabíjanie: napríklad kde a ako nabíjať elektromobil, ako najjednoduchšie zaplatiť a akú trasu môžete prejsť na jedno nabitie.

Nabíjanie a dojazd

S We Charge môžete nabíjať takmer kdekoľvek

So službou We Charge je teraz nabíjanie elektromobilu ešte jednoduchšie. Doma prostredníctvom domácej nabíjacej stanice s pripojením wallbox a na cestách na státisícoch verejných nabíjacích miest v Európe, ktoré ľahko nájdete v aplikácii Volkswagen2. Tarify od spoločnosti Volkswagen Group Charging GmbH (Elli) sú prispôsobené vašim individuálnym potrebám. Ako presne vám služba nabíjania uľahčuje management nabíjania, sa dozviete tu.

We Charge

Ponuka Volkswagen Group Charging GmbH (Elli). (Impressum & právne ustanovenia v nemčine)

Na používanie bezplatnej aplikácie potrebujete smartfón s vhodným operačným systémom iOS alebo Android a kartu SIM s možnosťou prenosu dát s existujúcou alebo samostatne uzavretou zmluvou medzi vami a mobilným operátorom. Spotreba dát cez internet môže byť spojená s ďalšími nákladmi (napr. roamingové poplatky) v závislosti od Vašej tarify a najmä pri používaní aplikácie v zahraničí.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky uvedené ceny/zľavy sú odporúčané maloobchodné ceny/zľavy v € s DPH a majú len informatívny a nezáväzný charakter. Ceny skladových vozidiel sa môžu líšiť v závislosti od doplnkového vybavenia. Podrobnosti o ponuke modelov, ich konečných cenách/zľavách, špecifikáciách, dostupnosti, dodacích podmienkach a uvedených doplnkových službách vám poskytne váš autorizovaný predajca Volkswagen. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch vybavenia.

Zavrieť
Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť
Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.