Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť

Volkswagen Apps

Získajte celý svet značky Volkswagen vo svojom mobilnom zariadení a spojte sa s našou širokou ponukou tém týkajúcich sa vašej mobility. Naše bezplatné aplikácie vás informujú, zabávajú a podporujú vo vašom každodennom živote. To je Volkswagen na cesty.  

Poznámka: Ak budete sledovať odkazy na tu uvedené aplikácie, opustíte stránky spoločnosti Volkswagen AG. Volkswagen AG neprijíma stránky tretích strán prístupné prostredníctvom odkazov za svoje vlastné a nezodpovedá za ich obsah. V takom prípade platia podmienky používania tretej strany.

Konektivita

Naše aplikácie týkajúce sa konektivity spájajú váš smartfón s vaším Volkswagenom a poskytujú vám viac pohodlia a prehľad o mnohých dôležitých službách a funkciách. Jednoducho si vezmite so sebou mobilné online služby a do cieľa sa dostanete uvoľnenejším spôsobom.

Volkswagen App – digitálny spoločník vášho vozidla Volkswagen

Aplikácia Volkswagen App spája komplexnú ponuku konektivity VW Connect, We Connect und Car-Net. Ponúka prehľad všetkých dôležitých funkcií a služieb a poskytuje ešte väčšie pohodlie. Jednoducho si ju stiahnite teraz.

Volkswagen Media Control

Plné ovládanie na každom sedadle: s aplikáciou VW Media Control sa váš tablet alebo smartfón stane diaľkovým ovládačom pre váš infotainment systém Volkswagen "Discover Pro" alebo "Discover Media". Ovládajte hudbu, importujte adresy z diára alebo miesta z vyhľadávača Google® a zobrazte aktuálnu polohu, vzdialenosť do cieľa alebo zostávajúci čas jazdy.

Stiahnutie z App Store

Stiahnutie z Google Play

Služby

Servisné aplikácie Volkswagen vás podporia na všetkých vašich cestách. Či už hľadáte nové vozidlo, snažíte sa poskladať denné stretnutia do čo najefektívnejšej cesty, keď ste na cestách, alebo jednoducho hľadáte cestu k najbližšiemu predajcovi Volkswagen.

EV Check App

Pomocou našej novej aplikácie Volkswagen EV Check môžete analyzovať svoje jazdné návyky a zistiť, či ste pripravení na elektrickú mobilitu a ktoré elektrické vozidlo Volkswagen je pre vás najvhodnejšie. 

Váš osobný profil vám napríklad ukáže, aké by to bolo jazdiť na novom modeli ID.3, ako ďaleko vás zavezie, koľko to bude stáť, kde je najbližšia nabíjacia stanica a ako dlho bude trvať nabíjanie.

Môžete tiež riadiť ID. 3 pomocou aplikácie s rozšírenou realitou. Znie to ako sci-fi. Ale už dnes je to realita. Stačí si to vyskúšať.

Stiahnuť z App Store

Stiahnuť z Google Play

Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen