Originálne diely

Osvedčená kvalita Originálu.


Originálne diely Volkswagen®

V nich spočíva celá kompetencia značky Volkswagen. Poskytujú bezpečnosť bez kompromisov a sú stelesnením optimálnej funkčnosti, rozmerovej presnosti, dlhej životnosti a zachovania hodnoty vozidla.

Originálne diely Volkswagen® vznikajú už v procese vývoja vozidla, a preto sú optimálne prispôsobené na každý príslušný model. V rámci celého sortimentu produktov ich kvalita a funkčnosť spĺňa najvyššie štandardy. A v neposlednom rade majú Originálne diely Volkswagen® ešte jednu výhodu: každé vylepšenie na našich sériových vozidlách prenášame okamžite aj na Originálne diely.


Zachovanie hodnoty

Originálne diely Volkswagen® presviedčajú vďaka svojej stopercentnej rozmerovej presnosti a maximálnej kvalite. Napríklad pri modeli Tiguan je ich až 10 000 a vďaka ich perfektnej "tímovej práci" z neho robia víťaza testov* v sériovej výrobe. Bez ohľadu na to, na ktorom modeli Volkswagen jazdíte, ak by ste skutočne niekedy potrebovali výmenu dielov, mali by ste sa vždy rozhodnúť pre Originál.

* V roku 2007 získal Tiguan ocenenie "Zlatý volant 2007" ako najlepšie terénne vozidlo roka. V roku 2008 získal Tiguan ocenenie "Auto roka 2008 s pohonom všetkých kolies" v kategórii "Terénnych vozidiel a SUV do 40 000 €" (ocenenie odborného časopisu "AutoBild Allrad"). V roku 2008 Tiguan vyhráva tiež cenu žiadaného auta 1 v kategórii "Off-Roader a SUV".


Výhody Originálnych dielov Volkswagen®:
  • Najnovšia úroveň techniky
  • Najvyšší štandard kvality
  • Bezpečnosť bez kompromisov
  • Optimálna rozmerová presnosť
  • Kompletný sortiment s viac ako 180 000 Originálnymi dielmi pre modely Volkswagen
  • Výhodný pomer medzi cenou a kvalitou 

Bezpečnosť bez kompromisov

Je úplne jedno, aký diel pre svoj Volkswagen potrebujete. Originálne diely sú vždy čo najrýchlejšie tam, kde je to potrebné. O to sa staráme v rámci nášho 24-hodinového dodacieho servisu. Aj vďaka 15-ročnej záruke na dodanie potrebných dielov aj po ukončení sériovej výroby modelu zostávate mobilní.


S Originálnymi výmennými dielmi ušetríte až 50%

Originálne výmenné diely sú výhodnou alternatívou k Originálnym dielom Volkswagen®. Vymontované diely znova upravené podľa špecifikácií sériovej výroby môžu byť až o polovicu lacnejšie a vyhovujú rovnako vysokým požiadavkám kvality ako Originálne diely, preto je aj záruka na tieto diely identická. A okrem toho sú aj ekologické - takouto recykláciou sa šetria cenné prírodné zdroje a energia. Informujte sa u svojho Volkswagen servisného partnera.

Všetko o Originálnych dieloch Volkswagen® sa dozviete u svojho » autorizovaného servisného partnera Volkswagen.