Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť

Lifestyle

Vytvorte si svoj vlastný osobitý štýl

Vytvorte si svoj vlastný osobitý štýl

Lifestyle

Vytvorte si svoj vlastný osobitý štýl

Modely áut, produkty pre deti a tiež naše kolekcie GTI, New Volkswagen, ID., Heritage a R – naše príslušenstvo zaručene rozbúcha srdce každého fanúšika značky Volkswagen. Objavte širokú ponuku moderných a inovatívnych lifestyle produktov.

Tri písmená, jeden prísľub

Opojná, drzá a sebavedomá. V našej kolekcii GTI nájdete doplnky a oblečenie s pretekárskym nádychom. Čo tak štýlové tričko s logom GTI alebo praktická indukčná nabíjačka s typickým károvaným GTI vzhľadom? Od plaviek až po tašky - pripravili sme pre vás výber produktov, aby ste mohli naplno užiť svoju športovú vášeň. Objavte svoj obľúbený produkt GTI!

Viac o GTI kolekcii

Začiatok novej éry

Vstupujeme do budúcnosti. A môžete to nielen vidieť, ale aj nosiť: s našou kolekciou New Volkswagen môžete cestovať štýlovo a zároveň vždy mať so sebou všetko, čo potrebujete. Ukážte sa! V trendy tričkách a mikinách či s našou športovou cestovnou taškou v štýle Golf 8 upútate už na prvý pohľad.

Viac o New Volkswagen kolekcii

Zažite elektrizujúci pocit s ID. kolekciou

Rovnako inovatívna, dynamická a výkonná ako plne elektrické vozidlá z ID. rodiny Volkswagen - to je naša exkluzívna ID. kolekcia! Zostavili sme pre vás výber originálnych produktov, ktoré vás doslova zelektrizujú. Tešte sa na športové funkčné oblečenie, štýlové fľaše na pitie či originálne ponožky a osušky v žiarivom kamuflážovom vzhľade prvého modelu ID.3.

Viac o ID kolekcii

Fanúšikovia motoristického športu, pozor!

Rovnako ako táto silná značka od Volkswagen, aj naša kolekcia R prekvapuje výnimočným dizajnom a výrazným športovým charakterom. Inšpirujte sa našimi exkluzívnymi produktmi R a ukážte naplno svojho športového ducha.

Viac o R kolekcii

Čistá nostalgia: pocta dvom ikonám

Nadčasové, nezabudnuteľné a legendárne - také sú modely Volkswagen Bulli a Chrobák. Naša kolekcia s príznačným názvom Heritage im vdychuje nový život. Objavte štýlové oblečenie a ďalšie vzrušujúce produkty súvisiace s našimi ikonami.

Viac o Heritage kolekcii

Naše produkty pre deti vyvolávajú v každom túžbu zostať dieťaťom

Nespútaná zvedavosť, otvorená a bláznivá, pestrá ako život. To je to, čo robí deti výnimočnými a čo platí rovnako aj pre naše produkty. Od plyšového Volkswagen Bulli až po deku na hranie - všetko určené pre našich najmenších fanúšikov.

Skvelá zábava s našimi zmenšenými modelmi vozidiel

Pri našich modeloch je venovaná náležitá pozornosť práve detailom. Svoju lásku k obľúbenému modelu Volkswagen môžete vyjadriť až v troch mierkach: 1:18, 1:43 alebo 1:87. Či už si vyberiete Passat, Chrobák alebo ID.4⁠ - všetky sú presne také, ako ich reálne predlohy. Na svoje si tak prídu nielen zberatelia.

Katalóg Volkswagen Lifestyle

Páčia sa vám naše kolekcie? Potom si prezrite náš kompletný katalóg originálneho lifestyle príslušenstva, v ktorom nájdete všetky aktuálne kolekcie Volkswagen.

Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen