Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť

Objav svoj štýl. Lifestyle

Objav svoj štýl. Lifestyle

Pre osobitý pocit. U nás si nájde svoj obľúbený produkt zaručene každý, a to bez ohľadu na vek. Od štýlového oblečenia až po rafinované doplnky. Prezrite si naše kolekcie a nechajte sa inšpirovať.

 

ID. 
Si pripravený?

Inteligencia, inovatívnosť, výkonnosť: ID. rodina pôsobivo demonštruje, čoho všetkého je elektrická mobilita schopná. A ešte oveľa viac. ID. znamená úplne nový spôsob života a premieňa špičkovú technológiu na zábavný zážitok. 

Objav nový životný štýl. Teraz môžeš.

ID. kolekcia (PDF)

Nová éra začína

Volkswagen vstupuje do budúcnosti. Je to zrejmé už na prvý pohľad. Život beží s Volkswagenom. A to viac ako kedykoľvek predtým. Kolekcia New Volkswagen stelesňuje úplne nový pocit zo značky a vnáša optimizmus do nášho každodenného života.

Kolekcia New Volkswagen (PDF)

Volkswagen Lifestyle

Náš svet je v pohybe.
Vo svete, v ktorom sa neustále niečo mení, sa oplatí pozerať na veci aj z inej perspektívy. Zaujať nové polohy. Zostať zvedavý. Stále nanovo definovať svoj vlastný štýl. Sedem kolekcií Volkswagen Lifestyle na to poskytuje množstvo inšpirácie - tak poďme na to!

NAŠE KOLEKCIE:
VOLKSWAGEN • MOTORSPORT • KLASSIK • GTI • R • ÚŽITKOVÉ VOZIDLÁ • DETI

Volkswagen Lifestyle (PDF)

Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen