Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť

Zostaňte jednoducho v spojení.
So službami a produktmi z We Connect.

 

Objavte We Connect

Pripravení na novú generáciu mobilných online služieb: od modelového roku 2021 bude väčšina aktuálne nových vozidiel Volkswagen pripravených pre vás s možnosťou pripojenia We Connect. Vďaka nainštalovanej eSIM karte bude mať váš Volkswagen od začiatku možnosť online pripojenia. Prostredníctvom "aplikácie We Connect" budete môcť spárovať váš smartfón s vaším vozidlom Volkswagen a získať prístup k určitým funkciám vozidla a stavu vozidla. Objavte ponuky konektivity We Connect.

Navigácia

Dorazte do cieľa bez stresu

Informujte sa v reálnom čase o doprave a spoľahnite sa na najlepšiu trasu. S našimi inteligentnými asistentmi dorazíte bez stresu do cieľa.

Viac informácií

Komfort

Urobte si pohodlie

Odošlite váš kľúč od vozidla prostredníctvom smartfónu. Personalizujte si svoj Volkswagen. Ovládajte nezávislé kúrenie a iné praktické funkcie vozidla pohodlne prostredníctvom aplikácie We Connect alebo využite vylepšené hlasové ovládanie. Celkom jednoducho. S We Connect.

Viac informácií

Zábava

Zostaňte v obraze

Počúvajte živé vysielania a podcasty prostredníctvom internetového rádia. Streamujte svoju obľúbenú hudbu. A užívajte si všetky výhody WLAN hotspotu. Prostredníctvom aplikácie We Connect vo vašom informačnom systéme vozidla posuniete faktor zábavy na úplne novú úroveň.

Viac informácií

Bezpečnosť

Neprenechajte nič náhode

Vo vážnych prípadoch sa môžete spoľahnúť na automatickú pomoc a osobnú starostlivosť. Tlačidlami môžete navigovať poruchovú službu na miesto, kde sa nachádzate. A v noci môžete pokojnejšie spávať - vďaka online alarmu pri krádeži. Na We Connect sa môžete spoľahnúť.

Viac informácií

Vozidlo v skratke

Zachovajte si prehľad

Skontrolujte dvere a svetlá vo vašom Volkswagene prostredníctvom smartfónu. Nechajte si ukázať, kde stojí vaše vozidlo. Optimalizujte svoj spôsob jazdy. A skontrolujte si najdôležitejšie údaje o vozidle - zovšadiaľ. Takto budete mať vždy všetko dôležité na očiach.

Viac informácií

Všetky služby

Jedna registrácia, mnoho výhod

Každý hrdina má svojich pomocníkov. A so službami We Connect ich budete mať hneď celý rad. Zistite, ktoré služby sa najviac hodia k vášmu každodennému životu a aké podmienky musia byť splnené. Tu sa nachádza prehľad všetkých služieb a možností.

Viac informácií

Ako aktivovať a používať We Connect

Tu nájdete informácie o tom, ako aktivovať svoje mobilné online služby pomocou aplikácie We Connect.

Zobraziť postup aktivácie

Stiahnite si aplikáciu We Connect

Stiahnite si bezplatnú aplikáciu We Connect do vášho smartfónu. V závislosti od vášho operačného systému si vyhľadajte v obchodoch App Store alebo Google Play Store aplikáciu We Connect pre Android alebo iOS.

Stiahnuť z App Store 

Stiahnuť z Google Play Store 

We Connect pre vaše vozidlo ID.

Plne elektrický, pripojený do siete

S We Connect pre vaše ID. môžete zjednodušiť riadenie nabíjania, ovládať vybrané funkcie vozidla prostredníctvom smartfónu a využívať informácie o stave a informácie v reálnom čase, aby ste mohli pokojnejšie prežiť deň. 

Viac informácií

In-Car Shop a In-Car Apps - Takto to funguje

Ako zákazník We Connect si môžete zakúpiť a stiahnuť praktické funkcie a služby priamo v In-Car Shope vášho systému Infotainment. Presne tak, ako ste na to zvyknutí pri vašom smartfóne.

Dokonca aj licenciu We Connect Plus pre vaše vozidlo si môžete jednoducho predĺžiť prostredníctvom In-Car Shopu alebo We Connect web shopu a ďalší rok alebo dva profitovať z celej ponuky mobilných online-služieb We Connect. Predĺžte si ju pohodlne online alebo si nechajte poradiť u miestneho partnera spoločnosti Volkswagen, kde si môžete zakúpiť aj poukážku, ktorá sa dá použiť aj na nákup dostupných digitálnych produktov v obchode.

Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen