Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť

Zostaňte jednoducho v spojení.
S VW Connect a We Connect

Objavte výhody VW Connect a We Connect

Váš Volkswagen je online a na požiadanie pripravený využívať rozsiahlu ponuku konektivity VW Connect alebo We Connect. Využívajte rôzne užitočné funkcie a online služby v týchto oblastiach:

  • navigácia
  • komfort
  • zábava
  • bezpečnosť
  • stav vozidla    

Pomocou aplikácie Volkswagen App môžete bez námahy prepojiť svoje vozidlo so smartfónom a mať prehľad o všetkých dôležitých službách a funkciách, aj keď nie ste vo svojom vozidle Volkswagen.

Tu môžete získať prvý prehľad o tom, ktoré mobilné služby online sú vo vašom Volkswagene k dispozícii.

Overenie dostupnosti

Prehľad všetkých online služieb

Každý hrdina má svojich pomocníkov. A vďaka online službám VW Connect alebo We Connect ich máte na dosah ruky celý rad. Zistite, ktoré služby sa najviac hodia k vášmu každodennému životu a aké podmienky musia byť splnené. Tu sa nachádza prehľad všetkých služieb a možností.

Prehľad všetkých online služieb

Takto si môžete aktivovať a používať VW Connect alebo We Connect

Tu sa dozviete, ako si môžete aktivovať mobilné online služby cez Volkswagen App.

Pozrite si návod na aktiváciu

Zaregistrujte sa teraz a využívajte výhody

Ak chcete svoje vozidlo pripojiť k službám VW Connect alebo We Connect, musíte sa prihlásiť pomocou svojho účtu používateľa Volkswagen. Stačí použiť nižšie uvedený odkaz a potom kliknúť na „Prihlásiť sa alebo zaregistrovať".

Zaregistrujte sa a prihláste sa tu

Volkswagen App – digitálny spoločník vášho vozidla Volkswagen

Aplikácia Volkswagen App spája komplexnú ponuku konektivity VW Connect, We Connect a Car-Net. Ponúka prehľad všetkých dôležitých funkcií a služieb a poskytuje ešte väčšie pohodlie. Jednoducho si ju stiahnite teraz.

In-Car Shop a In-Car Apps - Takto to funguje

Nakupujte a sťahujte praktické funkcie a služby priamo z obchodu In-Car Shop vášho systému Infotainment - rovnako ako z vášho smartfónu. Balíky služieb VW Connect Plus alebo We Connect Plus pre vaše vozidlo si môžete dokonca jednoducho predĺžiť prostredníctvom obchodu In-Car Shop alebo v obchode Volkswagen Connect Shop a využívať celý rozsah mobilných online služieb VW Connect a We Connect na ďalší rok alebo dva roky. Zmluvu si môžete pohodlne predĺžiť online alebo si nechať poradiť u miestneho predajcu Volkswagen. Môžete si tam tiež zakúpiť pouklážku, ktorá sa dá použiť aj na nákup dostupných digitálnych produktov v obchode.

VW Connect a We Connect pre vaše ID.

Plne elektrický, pripojený do siete

S VW Connect a We Connect pre vaše ID. môžete zjednodušiť riadenie nabíjania, ovládať vybrané funkcie vozidla prostredníctvom smartfónu a využívať dopravné informácie v takmer reálnom čase, aby ste mohli pokojnejšie prežiť deň. 

Viac informácií

Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen