Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť

Online služby Car-Net pre váš mobilný bežný život

Objavte Car-Net

Prostredníctvom mobilných online služieb Car-Net budete najlepšie informovaný, pretože mnoho starších modelov vozidiel Volkswagen má pred modelovým rokom 2021 sériovú prípravu na Car-Net. Objavte ponuky konektivity Car-Net.¹⁾

Guide & Inform

Cieľ na zreteli v reálnom čase

So  službami "Guide & Inform" od Car-Net budete na cestách lepšie informovaní. Nájdete zaujímavé ciele vo vašom okolí, dostanete vysoko aktuálne dopravné informácie priamo z internetu a ešte omnoho viac.

Viac informácií

Security & Service

Mobilná bezpečnosť

Balík služieb "Security & Service" od Car-Net vám zabezpečí mobilný prístup k dôležitým funkciám vozidla. Vozidlo môžete zamykať a odomykať prostredníctvom aplikácie Volkswagen alebo kontrolovať stav vozidla. Patrí sem aj automatické hlásenie nehody, volanie pri poruche alebo online alarm pri krádeži.

e-Manager poskytuje dodatočné služby pre e-modely a hybridné vozidlá ako kontrolované nabíjanie alebo klimatizácia.

Viac informácií

e-Remote

Toto je e-Remote

Car-Net "e-Remote" vám ponúka pohodlný prístup k najdôležitejším funkciám vášho elektromobilu, resp. vášho hybridného vozidla Volkswagen. Celkom prakticky cez počítač, prípadne pohodlne z vášho smartfónu cez aplikáciu Volkswagen. Tu nájdete viac informácií o množstve možností, ktoré vám ponúka služba "e-Remote". 

Viac informácií

Car-Net pre Touareg

Pripojený do siete. Touareg.

Vďaka trvalo nainštalovanej eSIM karte vo vozidle Touareg sú po aktivácii štandardne k dispozícii mobilné online služby Car-Net. Vychutnajte si extra zábavu a pohodlie so službou Guide & Inform Premium: Do cieľa dorazíte napríklad bez stresu vďaka online dopravným informáciám, môžete si nechať zobraziť voľné parkoviská alebo počúvať svoju obľúbenú rozhlasovú stanicu prostredníctvom internetového rádia takmer zovšadiaľ na ceste.

Takto si môžete aktivovať a používať Car-Net

Tu sa dozviete, ako si môžete aktivovať mobilné online služby prostredníctvom aplikácie Volkswagen App a čo budete na to potrebovať.

Pozrite si návody na aktiváciu

Overte si podmienky

Praktické služby pre váš každodenný život

Bezpečnosť

Ste v dobrých rukách

Dobre, že je niekto vždy k dispozícii: S alternatívnou službou núdzového volania zastihnete centrálu núdzových volaní spoločnosti Volkswagen 24 hodín denne stlačením červeného tlačidla SOS. Pri nehodách s aktiváciou airbagov je pomoc privolaná automaticky.

Kontrola

Je dobré, ak sa vozidlo kontroluje samo

Či už obsah palivovej nádrže, počet kilometrov alebo informácie o ďalšej servisnej prehliadke: So "Security & Service" budete mať stály prehľad o dôležitých údajoch vozidla.

Navigácia

Nejazdite už nikdy bez internetu

Majte vždy prehľady o doprave vďaka údajom v reálnom čase alebo zverte na Car-Net vyhľadanie možností na občerstvenie. Či už hotel, najbližšia čerpacia stanica alebo novo otvorené kino.

Komfort

Máte všetko vo vlastných rukách

Postarajte sa už pred cestou o príjemnú teplotu v interiéri alebo sa presvedčte, či sú dvere vášho vozidla Volkswagen zamknuté a svetlá vypnuté. Pomocou služby Car-Net "e-Remote" môžete na diaľku ovládať množstvo funkcií svojho elektrického, resp. hybridného vozidla značky Volkswagen.

Balíky, doby platnosti, ceny a podmienky

Uvedené balíky služieb a licencie si môžete pohodlne predĺžiť v obchode Volkswagen Connect Shop. Prípadne vám poradí aj váš miestny partner spoločnosti Volkswagen. Tam si tiež môžete zakúpiť poukážku, ktorá sa dá použiť aj na nákup predĺženia licencie v našich obchodoch.

Guide & Inform Basic. 1 rok² Guide & Inform Plus, 1 rok² Security & Service Basic Security & Service Plus² vr. služby e-Manager¹ e-Remote²
Predĺženie o 1 rok (ceny vrátane DPH) 79 € 79 € - 60 € 99 € (60 €)⁴⁾
Náklady na mobilný telefón/ SIM ⁵⁾ Zákazník Zákazník Volkswagen Volkswagen Volkswagen
Technické podmienky Discover Media Discover Pro Služba núdzového volania Služba núdzového volania -
Aktívna po registrácii po registrácii po registrácii po registrácii po registrácii

Prezentácia zobrazuje aktuálny predajný program.
1) e-Manager dostupný iba pre elektromobily a plug-in hybridné vozidlá
2) Pre nové vozidlá platí: Ak zákazník objednávku nezrealizuje v priebehu 90 dní po prevzatí vozidla zákazníkom ("prvotná lehota objednania"), skráti sa bezplatná doba služieb o počet dní, ktoré uplynuli medzi prvotnou lehotou objednania a skutočnou objednávkou.
4) Hodnota v zátvorke platí pre plug-in hybridné vozidlá.
5) Platí pre dátové spojenie medzi vozidlom a dátovým serverom spoločnosti Volkswagen AG. Vytvorenie dátového spojenia medzi koncovým zariadením zákazníka a dátovým serverom pri používaní mobilných online služieb prostredníctvom používateľskej časti myVolkswagen alebo aplikácie Volkswagen App nie je súčasťou služieb poskytovaných spoločnosťou Volkswagen AG.

Volkswagen App – digitálny spoločník vášho vozidla Volkswagen

Aplikácia Volkswagen App spája komplexnú ponuku konektivity VW Connect, We Connect a Car-Net. Ponúka prehľad všetkých dôležitých funkcií a služieb a poskytuje ešte väčšie pohodlie. Jednoducho si ju stiahnite teraz.

Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen