Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť

Čo potrebujete na používanie služieb Car-Net¹⁾

Potrebujete toto

 

Aby ste mohli používať Car-Net služby Guide & Inform, budete vo svojom vozidle Volkswagen potrebovať navigačný systém. K nemu patria "Discover Media" a "Discover Pro", ako aj Innovision Cockpit dostupný pre model Touareg.

Pre balík služieb Car-Net "Security & Service" budete potrebovať iba službu núdzového volania a môžete ho neobmedzene používať rovnako ako v prípade "App-Connect" už s rádiom "Composition Media".

V kombinácii s navigačným systémom "Discover Pro" vám navyše odporúčame mobilné telefónne rozhranie "Business,, ktoré vám poskytuje možnosť zriadiť vo vašom vozidle Volkswagen prístupový bod WLAN. Tak budete môcť vy aj vaši spolujazdci optimálne ťažiť z pestrej ponuky Car-Net.

Mnoho služieb môžete ovládať priamo vo svojom smartfóne pomocou aplikácie Volkswagen App. Po prepojení so systémom Infotainment dokáže okrem toho poskytovať prístup na internet, ktorý budete potrebovať na využívanie Car-Net služieb. Pre jednotlivé funkcie sa navyše vyžadujú iné technické komponenty nachádzajúce sa vo vozidle, napr. alarm pre službu "Online alarm pri krádeži". 

V závislosti od vozidla máte k dispozícii rôzne balíky služieb, ktoré si môžete (ak sa tak ešte nestalo pri kúpe vášho vozidla Volkswagen) kúpiť prostredníctvom aplikácie Volkswagen App alebo vo vašej osobnej zákazníckej zóne myVolkswagen. Ak sú splnené technické predpoklady, budete potrebovať už iba používateľský účet Volkswagen ID, ktorý si môžete zaregistrovať iba v niekoľkých krokoch.

  • navigačný systém "Discover Media", "Discover Pro" a "Discover Premium"
  • rádiový systém "Composition Media" (obmedzene)
  • smartfón s operačným systémom Android™ alebo zariadenie iPhone® s prístupom na internet
  • balík služieb Car-Net
  • účet používateľa Volkswagen

Na to, aby ste mobilné online služby mohli pohodlne používať odkiaľkoľvek, sa musíte najprv prihlásiť s vaším Volkswagen ID do používateľskej zóny myVolkswagen alebo do aplikácie Volkswagen App a následne zaregistrovať so svojím vozidlom. Ak ste si ešte nevytvorili Volkswagen ID, aplikácia vás krok po kroku prevedie procesom registrácie.

Volkswagen App – digitálny spoločník vášho vozidla Volkswagen

Aplikácia Volkswagen App spája komplexnú ponuku konektivity VW Connect, We Connect a Car-Net. Ponúka prehľad všetkých dôležitých funkcií a služieb a poskytuje ešte väčšie pohodlie. Jednoducho si ju stiahnite teraz.

Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen