Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť

Čo potrebujete na používanie služieb Car-Net¹⁾

Potrebujete toto

 

Aby ste mohli využívať Car-Net služby Guide & Inform, budete vo svojom vozidle Volkswagen potrebovať navigačný systém. K nemu patria "Discover Media" a "Discover Pro", ako aj Innovision Cockpit dostupný pre model Touareg.

Pre balík služieb Car-Net "Security & Service" budete potrebovať iba Službu núdzového volania a môžete ho neobmedzene využívať rovnako ako v prípade "App-Connect" už s rádiom "Composition Media".

V kombinácii s navigačným systémom "Discover Pro" vám navyše odporúčame mobilné telefónne rozhranie "Business,, ktoré vám poskytuje možnosť zriadiť vo vašom vozidle Volkswagen prístupový bod WLAN. Tak budete môcť vy aj vaši spolujazdci optimálne profitovať z pestrej ponuky Car-Net. CarStick LTE zasa zabezpečí rýchle a jednoduché internetové pripojenie pre váš navigačný systém "Discover Media" a tiež pripraví WLAN hotspot vo vašom vozidle Volkswagen.

Mnoho služieb môžete ovládať priamo vo svojom smartfóne pomocou aplikácie We Connect. Po prepojení s informačným systémom vozidla dokáže okrem toho poskytovať prístup na internet, ktorý budete potrebovať na využívanie služieb Car-Net. Pre jednotlivé funkcie sa navyše vyžadujú iné technické komponenty nachádzajúce sa vo vozidle, napr. alarm pre službu "Online alarm pri krádeži". 

V závislosti od vozidla máte k dispozícii rôzne balíky služieb, ktoré si môžete (ak sa tak ešte nestalo pri kúpe vášho vozidla Volkswagen) objednať na portáli We Connect. Ak sú splnené technické predpoklady, budete potrebovať už iba účet používateľa, ktorý si môžete zaregistrovať iba v niekoľkých krokoch.

  • Navigačný systém "Discover Media", "Discover Pro" a "Discover Premium"
  • Rádiový systém "Composition Media" (obmedzene)
  • Smartfón s operačným systémom Android™ alebo zariadenie iPhone™ s prístupom na internet
  • Balík služieb Car-Net
  • Používateľský účet Volkswagen

Na to, aby ste mobilné online služby mohli pohodlne používať odkiaľkoľvek, sa musíte najprv prihlásiť s vaším Volkswagen ID na portáli We Connect a následne zaregistrovať so svojím vozidlom. Ak ste si ešte nevytvorili Volkswagen ID, portál vás krok po kroku prevedie procesom registrácie.

K portálu We Connect

Používanie prostredníctvom aplikácie We Connect a portálu We Connect

Po registrácii budete môcť používať a ovládať funkcie Car-Net služieb na portáli Car-Net alebo v aplikácii We Connect vo svojom mobilnom koncovom zariadení. Tu prejdite na stránku stiahnutia aplikácie:

Stiahnuť z obchodu App Store

Stiahnuť z obchodu Google Play

Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen