Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť

Aktivácia Car-Net

Tu nájdete informácie o aktivácii mobilných online služieb prostredníctvom aplikácie Volkswagen App.

Takto si aktivujete Car-Net

So službou Car-Net môžete prežiť deň pokojnejšie. Tu nájdete návod na aktiváciu online služieb Car-Net vo vašom vozidle Volkswagen, ako aj na aktiváciu Car-Net e-Remote vo vašom modeli e-up!.

Chcete zistiť, či je váš model vozidla vybavený funkciami Car-Net, VW Connect alebo We Connect? Tu sa dostanete ku kontrole kompatibility.

Aktivácia s aplikáciou Volkswagen

Mobilné online služby spoločnosti Volkswagen si aktivujte pohodlne pomocou svojho smartfónu: Pomocou aplikácie Volkswagen si jednoducho a rýchlo vytvoríte používateľský účet a prenesiete mobilné online služby do svojho vozidla.

V tomto písomnom návode vám predstavíme jednotlivé kroky, ktoré sú na tento účel potrebné.

Stiahnutie návodu

Aktivácia e-Remote vo vašom vozidle e-up!

Car Net e-Remote vám poskytuje pohodlný prístup k najdôležitejším funkciám vášho vozidla e-up!. Ako si môžete aktivovať online služby e-Remote vo vašom vozidle e-up!, sa dozviete krok za krokom v našom návode.

Návod na stiahnutie

Vytvorenie pripojenia na internet

Aby bolo možné využiť všetky výhody mobilných online služieb, musíte mať okrem aktívnej licencie Car-Net vo svojom vozidle aj pripojenie na internet. Na tento účel máte k dispozícii rôzne možnosti v závislosti od vybavenia. Video vám ich predstaví a zároveň vás prevedie jednotlivými krokmi.

Ak si ich ešte raz budete chcieť prečítať, nižšie nájdete písomný návod na stiahnutie.

Stiahnutie návodu

Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen