Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť

Aktivácia Car-Net

Tu sa dozviete, ako si môžete aktivovať mobilné online služby cez aplikáciu We Connect. Ďalšími možnosťami je aktivácia cez informačný systém vozidla vo vašom vozidle Volkswagen alebo cez portál We Connect.

Takto si aktivujete Car-Net

Aktivácia s aplikáciou We Connect App

Mobilné online služby spoločnosti Volkswagen si aktivujte pohodlne pomocou svojho smartfónu: Pomocou We Connect App si jednoducho a rýchlo vytvoríte používateľský účet a prenesiete mobilné online služby do svojho vozidla.

V tomto písomnom návode vám predstavíme jednotlivé kroky, ktoré sú na tento účel potrebné.

Stiahnutie návodu

Aktivácia cez portál

Chceli by ste Car-Net nastaviť z domu? Žiadny problém! Použite svoj domáci počítač alebo tablet a získajte prístup k rozmanitému svetu Car-Net služieb.

Zaregistrujte sa

Vytvorenie pripojenia na internet

Aby bolo možné využiť všetky výhody mobilných online služieb, musíte mať okrem aktívnej licencie Car-Net vo svojom vozidle aj pripojenie na internet. Na tento účel máte k dispozícii rôzne možnosti v závislosti od vybavenia. Video vám ich predstaví a zároveň vás prevedie jednotlivými krokmi.

Ak si ich ešte raz budete chcieť prečítať, nižšie nájdete písomný návod na stiahnutie.

Stiahnutie návodu

Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen