Myslite ekonomicky

Ekonomicky výhodné diely Volkswagen.

Jazda autom je dnes prirodzenou súčasťou nášho života. Pre zachovanie bezpečnosti a spoľahlivosti vozidla je však nevyhnutná pravidelná údržba. Aby hodnota vášho vozidla zostala zachovaná, je v tomto prípade najlepším riešením rozhodnúť sa pre originál. Použitie Originálnych dielov je však pri niektorých opravách finančne náročnejšie. Čo s tým?


Pre vozidlá v najlepších rokoch

Hlavne majitelia starších vozidiel sú vo väčšej miere citliví na ceny. Pri údržbe resp. oprave svojho vozidla požadujú okrem kvalitných a spoľahlivých dielov a profesionálne odvedenej práce aj jasnú a záväznú informáciu o cene. Ak aj vy patríte do tejto skupiny, máme pre váš riešenie s názvom Ekonomicky výhodné diely Volkswagen.


Ekonomicky výhodné diely Volkswagen sú pravé Volkswagen diely

Zatiaľ, čo Originálne diely Volkswagen® a Originálne výmenné diely Volkswagen sú identické s dielmi použitými pri výrobe vozidiel, Ekonomicky výhodné diely Volkswagen boli vyvinuté špeciálne pre opravy vozidiel starších ako päť rokov. Aj napriek tomu si môžete byť istí, že tieto diely boli vytvorené s rovnakou technologickou kompetenciou spoločnosti Volkswagen AG.

Špecifické normatívy pre výrobu Ekonomicky výhodných dielov Volkswagen sa vypracovávajú spolu s technickým vývojom a koncernovou kontrolou kvality v náročnom vývojovom procese a aktuálne sa modifikujú. Pri ich výrobe sa menia stavebno-konštrukčné znaky, prispôsobujú sa použité materiály a zároveň sa redukuje aj rozmanitosť variantov. Takýmto spôsobom je možné realizovať výrazné cenové zvýhodnenia, pričom cena takýchto dielov môže byť v priemere až o 25% nižšia ako pri Originálnych dieloch Volkswagen®.

Zníženie nákladov pri výrobe Ekonomicky výhodných dielov vyplýva z inteligentnej modifikácie dielu a zo znižovania počtu modelových variantov. V porovnaní s Originálnymi dielmi napriek tomu nevznikajú žiadne nevýhody vzhľadom na funkčnosť a kvalitu. Napríklad pri výfukových systémoch v Ekonomicky výhodnom variante sa používa pohliníkovaná oceľ namiesto akostnej ocele, čo je bežné na trhu s dielmi určenými pre staršie vozidlá. Tým sa umožňuje veľmi atraktívny pomer ceny a výkonu.

Ekonomicky výhodné diely Volkswagen zahŕňajú celý rad štandardných dielov použiteľných v rámci údržby vozidla alebo v prípade opotrebenia, ako sú brzdové kotúče a obloženia, štartovacie batérie, alternátory, tlmiče pruženia, atď. Tento sortiment sa neustále zlepšuje a rozširuje. Samozrejme, aj na tieto diely sa poskytuje štandardná dvojročná záruka.

 

Viac informácií o aktuálnych ponukách a akciách získate u vášho » Volkswagen partnera.

 

Šetrite na správnom mieste.

Ekonomicky výhodné diely Volkswagen.

Pre vozidlá v najlepších rokoch.
Majitelia starších vozidiel sú oveľa viac citliví na ceny. Pri údržbe resp. oprave svojho vozidla požadujú okrem kvalitných a spoľahlivých dielov a profesionálne odvedenej práce aj jasnú a záväznú informáciu o cene. Ak aj vy patríte do tejto skupiny, máme pre váš riešenie s názvom Ekonomicky výhodné diely Volkswagen.

Skutočne rozumne ušetrené.

Ekonomické balíky Volkswagen®.

Ekonomické balíky Volkswagen® sú zostavené špeciálne pre vozidlá staršie ako 5 rokov. Ich cena vždy zahŕňa aj cenu práce. S odbornými znalosťami autorizovaného servisu a s originálnymi dielmi Volkswagen zachováme vašu mobilitu a postaráme sa o bezpečnosť vás i vašich spolujazdcov.

Cena sa počíta.

Ekonomické diely + montáž = Ekonomický balík s cenovým zvýhodnením

Všetko čo Váš starší Volkswagen potrebuje.

Volkswagen Ekonomicky výhodné diely - vaše plus.
  • Prispôsobené potrebám starších vozidiel
  • Kontrolovaná kvalita
  • Atraktívne ceny
  • Kompletné balíky vrátane montáže
  • Široký sortiment