Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť

Kolesá & pneumatiky

Špičková kvalita, vysoká bezpečnosť a moderný dizajn.

Špičková kvalita, vysoká bezpečnosť a moderný dizajn.

Kolesá & pneumatiky

Špičková kvalita, vysoká bezpečnosť a moderný dizajn.

Originálne kolesá a pneumatiky pre váš Volkswagen

Naše kompletné kolesá reprezentujú všetko, čo je typické pre príslušenstvo Volkswagen: vynikajúcu kvalitu a bezpečnosť, ako aj najmodernejší dizajn. Pokiaľ ide o bezpečnosť jazdy, ale tiež celkový vzhľad vozidla, takmer žiadny iný komponent vozidla nenesie toľko zodpovednosti ako práve kolesá a pneumatiky. Naša ponuka kompletných kolies zahŕňa sofistikovaný rad kompletne zmontovaných Originálnych kolies Volkswagen a značkových pneumatík.

Kompletné kolesá Volkswagen sú optimálne prispôsobené príslušnému modelu Volkswagen. Na základe dlhoročných skúseností zostavujú naši vývojoví inžinieri optimálnu kombináciu diskov a pneumatík pre každý model vozidla, aby zabezpečili, že každý dizajn bude spĺňať vysoké štandardy kvality a bezpečnosti Volkswagen. Pre bližšie informácie ohľadom kompletných kolies aktuálne dostupných pre váš Volkswagen sa informujte u svojho partnera Volkswagen.

Kompletné zimné kolesá 2023/2024

Žiadne kompromisy v chladných mesiacoch

Originálne zimné kompletné kolesá Volkswagen sú špeciálne vyvinuté pre nízke teploty, ľad a sneh. Objavte výhody zimných pneumatík a diskov, ako aj príslušné služby.

Viac informácií

Správny dezén pre leto aj zimu

Či už čelíte mokrej ceste alebo suchému asfaltu - vaše pneumatiky musia vydržať veľa. Koniec koncov, sú jediným kontaktom medzi vaším vozidlom a zemou. Preto je dôležité dbať na kvalitu pneumatík a prispôsobovať ich podľa ročného obdobia. Aby ste sa pripravili na zmenu sezóny, odporúčame naše letné a zimné pneumatiky.

Kolesá a pneumatiky (PDF)

Originálne pneumatiky Volkswagen (+) 

Naše pneumatiky Volkswagen (+) sú vyvinuté a testované v spolupráci s poprednými výrobcami pneumatík špeciálne pre modely Volkswagen. Výsledkom sú vysokokvalitné pneumatiky, ktoré ladia s individuálnymi charakteristikami daného modelu vozidla a zaisťujú tak optimálny výkon na ceste. 

Viac informácií

Detail, na ktorom záleží

Originálne dynamické stredové krytky kolies Volkswagen s trojrozmerným logom Volkswagen zapôsobia svojou dynamickou funkciou otáčania, vďaka ktorej je logo počas jazdy či pri parkovaní vždy v tej správnej polohe. Dostupné aj pre ID. modely. Podčiarknite váš imidž práve týmto štýlovým detailom na vašich nových kolesách.

AirStop®

Vaša najlepšia ochrana pred defektom pneumatík
Pri použití technológie AirStop® je vo vnútri pneumatiky špeciálna viskózna hmota, ktorá ju pri mechanickom poškodení ochráni pred stratou tlaku. A tak môžete bezpečne pokračovať v jazde k vášmu najbližšiemu servisnému partnerovi Volkswagen. 

Viac informácií

Pneumatiky pre váš Volkswagen


Hľadáte tie správne pneumatiky pre váš Volkswagen? U našich autorizovaných partnerov máte veľký výber pneumatík vhodných pre každý model vozidla Volkswagen.

Pneuservis


Naši špecialisti na pneumatiky a kolesá sú tu pre vás. Najmenej dvakrát ročne, vždy pred začatím sezóny, je nutné vymeniť letné resp. zimné pneumatiky. Samozrejmosťou je odborná montáž, kontrola geometrie vozidla či sezónne uskladnenie pneumatík. Spoľahnite sa na nás.  

Viac informácií

Bezpečnosť, pohodlie, spotreba energie - na toto všetko majú vplyv pneumatiky


Štítok EU vám poskytne prehľad o vlastnostiach vašej pneumatiky

Štítok EU je povinný pre všetky nové pneumatiky. Tu sa dozviete, ako môže trieda energetickej účinnosti ovplyvniť spotrebu paliva vášho vozidla. Vysvetlíme vám tiež, čo uvedené symboly prezrádzajú o vlastnostiach vašej pneumatiky, napríklad o priľnavosti za mokra či na ľade a snehu.

Viac informácií

Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen