Kolesá & pneumatiky

Špičková kvalita, vysoká bezpečnosť a moderný dizajn. Vyberte si z našej širokej ponuky diskov a kompletných kolies, ktoré sú optimálne prispôsobené pre konkrétny model vášho vozidla. 

Start Video

Originálne kompletné kolesá

Máloktorý komponent vozidla nesie takú zodpovednosť ako práve koleso. Tak z hľadiska bezpečnosti jazdy, ako aj celkového vzhľadu vozidla. Naši vývojoví pracovníci na základe dlhoročných skúseností pre vás pripravili optimálne kombinácie diskov a pneumatík, ktoré zodpovedajú tým najvyšším nárokom na kvalitu a bezpečnosť.

Jazdite aj v zime s ľahkosťou leta.

Zima pomaly, ale isto prichádza - a s ňou sneh, ľad a vlhkosť. Najbližšie mesiace budú predstavovať pre vás a vaše vozidlo výzvu. S Originálnymi kompletnými zimnými kolesami Volkswagen to však zvládnete hravo, pretože sme stavili na tú najvyššiu kvalitu materiálu a maximálnu bezpečnosť.

» Prezujte na zimné pneumatiky.

Kompletné zimné kolesá 2017/2018

Správny štýl nepozná sezónu.

Špičková kvalita, maximálna bezpečnosť a moderný dizajn.

Vyberte si z našej širokej ponuky Originálnych kompletných zimných kolies, ktoré sú optimálne prispôsobené pre konkrétny model vášho vozidla. Jednoducho sa čistia a sú veľmi odolné, najmä voči soli a posypu.

» Kompletné zimné kolesá (PDF)

 

Pre bližšie informácie ohľadom cien a dostupnosti Originálneho príslušenstva kontaktujte vášho » servisného partnera Volkswagen.