Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť

VW Connect a We Connect pre ID. modely

VW Connect a We Connect pre ID. modely

Vitajte v online službách pre vaše ID.

VW Connect alebo We Connect znamená vyhnúť sa dopravným zápcham na ceste domov vďaka online dopravným informáciám. Vyhrievajte interiér počas raňajok, objavujte nové obľúbené stanice pomocou internetového rádia, ktoré je súčasťou vozidla, a počúvajte epizódy podcastov. Stručne povedané: Digitálne možnosti vášho ID. posúvame na novú úroveň. Vďaka množstvu inteligentných každodenných pomocníkov, ktoré máte k dispozícii navyše od verzie ID. Software 3.0 s We Connect a od ID. Software 4.0 s VW Connect v závislosti od výbavy.1 Pomocou aplikácie Volkswagen App môžete bez námahy prepojiť svoje vozidlo so smartfónom a získať prístup k určitým funkciám vozidla a stavu vozidla - aj keď nie ste vo svojom Volkswagene.

Či je váš ID. model pripravený na VW Connect/VW Connect Plus alebo We Connect/We Connect Plus, môžete zistiť priamo tu pomocou našej kontroly kompatibility.

Prehľad všetkých online služieb pre vaše ID.

Každý hrdina má svojich pomocníkov. A vďaka online službám VW Connect alebo We Connect pre vaše ID. ich máte celý rad na dosah ruky. Zistite, ktoré služby sa najviac hodia k vášmu každodennému životu a aké podmienky musia byť splnené. Tu sa nachádza prehľad všetkých služieb a možností pre vaše ID.

Takto si aktivujete VW Connect alebo We Connect pre vaše vozidlo ID.

Tu sa dozviete, ako si môžete aktivovať mobilné online služby pre vaše ID. prostredníctvom Volkswagen App.

Zaregistrujte sa teraz a využívajte výhody

Aby ste mohli pripojiť svoje vozidlo k službám VW Connect a We Connect pre vaše ID, musíte sa prihlásiť pomocou svojho účtu používateľa Volkswagen. Stačí použiť nižšie uvedené prepojenie a potom kliknúť na "Prihlásiť sa alebo zaregistrovať".

Volkswagen Apps Volkswagen App – digitálny spoločník vášho vozidla Volkswagen

Aplikácia Volkswagen App spája komplexnú ponuku konektivity VW Connect, We Connect a Car-Net. Ponúka prehľad všetkých dôležitých funkcií a služieb a poskytuje ešte väčšie pohodlie. Jednoducho si ju stiahnite teraz.

We Connect Start – konektivita pre ID. modely s ID. Softvér 2.4 alebo starší

Ak váš model ešte nemá minimálne verziu ID. softvéru 3.0, môžete využívať online dopravné informácie, zábavu a funkcie remote z We Connect Start. Pretože ponuka We Connect Start2 vás spojí s vaším vozidlom ID. a poskytne vám mnoho užitočných výhod. Takto sa dozviete, ktorú verziu používate momentálne vo vašom ID.:

  1. Otvorte bod ponuky "Setup" v systéme Infotainment vášho ID.
  2. Potom sa presuňte na "Informácie o systéme".
  3. Verzia vášho ID. softvéru sa zobrazí v časti "ID. softvér". 

Dodatočné funkcie v obchode In-Car Shop

Vaše ID. je dobre pripojené. Týmto spôsobom si môžete stiahnuť a aktivovať užitočné digitálne produkty alebo predĺžiť existujúce zmluvy priamo v aute. V obchodoch Volkswagen Connect Shop a In-Car Shop sa priamo v systéme Infotainment zobrazia všetky produkty vhodné pre vaše vozidlo ID. Ak je produkt spoplatnený, aktivácia je možná okamžite po prijatí platby. Jednoducho skontrolujte údaje a platobné údaje a dokončite objednávku. Nová funkcia bude k dispozícii pri ďalšom naštartovaní elektromobilu s online pripojením.

Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen