Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť

Svet prepojených možností We Connect pre ID. modely

Svet prepojených možností We Connect pre ID. modely

Vitajte v online službách pre vaše ID.

We Connect znamená vyhnúť sa dopravným zápcham na ceste domov vďaka online dopravným správam. Vyhrievajte interiér počas raňajok, objavujte nové obľúbené stanice pomocou internetového rádia, ktoré je súčasťou vozidla, a počúvajte epizódy podcastov. Stručne povedané: We Connect posúva digitálne možnosti vášho modelu ID. na novú úroveň. Vďaka širokej palete inteligentných každodenných pomocníkov, ktorí sú vám od verzie ID. softvéru 3.0 k dispozícii v závislosti od výbavy.1

Či je váš ID. model pripravený na We Connect a We Connect Plus, môžete zistiť priamo tu pomocou našej kontroly kompatibility.

Inteligentná navigácia

Uvoľnene až do cieľa

Optimalizujte trasu a čas jazdy pomocou online aktualizácií máp a presných dopravných správ takmer v reálnom čase. Odosielajte navigačné ciele do vášho ID. prostredníctvom aplikácie. Online vyhľadávanie špeciálnych bodov záujmu vás môže nielen navigovať k výnimočným cieľom, napríklad historickým pamiatkam alebo reštauráciám, ale vďaka rozsiahlej databáze vám ponúka aj množstvo užitočných informácií. Takto si môžete nechať zobraziť aj nabíjacie stanice a bezplatné parkovacie miesta. Vďaka tomu bude váš každodenný mobilný život ešte jednoduchší. A jednoducho ešte lepší.

Viac informácií o navigácii

Osobný komfort

Na mieru pre vaše potreby

Aktualizujte softvér svojho ID. prostredníctvom bezdrôtových aktualizácií. Ovládajte rôzne funkcie systému infotainment a vozidla prostredníctvom online hlasového ovládania.2 Hneď po nastúpení vás privítajú vaše osobné komfortné nastavenia vrátane požadovanej teploty. Pohodlnejšie už to byť nemôže.

Viac informácií o komforte

Vrátane zábavy

Už sme tam dorazili?

Užite si komplexný príjem obľúbených staníc a podcastov v rámci pokrytia siete. Rozšírte si obzory a vydajte sa na cestu objavovania s nevyčerpateľnou ponukou internetových rádií. Prvotriedna zábava je jednoducho neoddeliteľnou súčasťou ID.

Viac informácií o zábave

Mobilná bezpečnosť

Vaše ID. vám pomôže

Jedným stlačením tlačidla aktivujete poruchovú službu v rámci pokrytia siete 2G/3G.3 Automatické tiesňové volanie vám v prípade núdze poskytne rýchlu pomoc s osobnou asistenciou. V oblasti bezpečnosti tak nenecháte nič na náhodu.

Viac informácií o bezpečnosti

ID. v skratke

Vedieť, čo je dôležité

Skontrolujte dojazd svojho elektromobilu a uistite sa, či sú dvere a okná zatvorené a parkovacie svetlá vypnuté - úplne jednoducho pomocou aplikácie We Connect ID. vo svojom smartfóne.4 Takto sa môžete sústrediť na iné dôležité veci.

Viac o ID. v skratke

Všetky služby

Prehľad

Vďaka službám We Connect a We Connect Plus môžete používať široké spektrum užitočných online služieb, ktoré vás podporia a zabavia, vo svojom ID. Tu si môžete pozrieť prehľad našej digitálnej ponuky a príslušné podmienky používania.

Prehľad všetkých služieb

Takto si aktivujete We Connect pre vaše vozidlo ID.

Postupujte podľa nášho návodu na aktiváciu, aby ste sa prostredníctvom aplikácie We Connect mohli spojiť s vaším vozidlom ID.

Pozrite si návod na aktiváciu

Aplikácia We Connect ID. na stiahnutie

Pripojte sa k svojmu elektromobilu pomocou vybraných diaľkových funkcií, relevantných informácií o vozidle a služby nabíjania We Charge. Naskenujte kód a stiahnite si aplikáciu4 priamo do svojho smartfónu.

Dodatočné funkcie v obchode In-Car Shop

Vaše ID. má dobré pripojenie. Vďaka tomu si môžete stiahnuť a aktivovať užitočné digitálne produkty alebo predĺžiť existujúce zmluvy priamo v aute. V internetovom obchode We Connect a v obchode In-car shop sa priamo v systéme infotainment zobrazia všetky produkty vhodné pre vaše vozidlo ID. Ak je produkt spoplatnený, aktivácia je možná hneď po prijatí platby. Jednoducho skontrolujte údaje a platobné údaje a dokončite objednávku. Nová funkcia bude k dispozícii pri ďalšom naštartovaní elektromobilu s online pripojením.

Konektivita pre ID. modely s ID. Software 2.4 alebo starší

Ak váš model ešte nemá aspoň ID. Software 3.0, môžete využívať online dopravné správy, zábavu a diaľkové funkcie z We Connect Start.

We Connect Start 

Ponuka We Connect Start5 vás spojí s vaším vozidlom ID. a poskytne vám mnoho užitočných výhod. Takto sa dozviete, ktorú verziu používate momentálne vo vašom ID.:
Otvorte bod ponuky "Nastavenia" v systéme infotainment vášho ID. Potom sa presuňte na "Informácie o systéme". Verzia vášho ID. softvéru sa zobrazí v časti "ID. softvér".

Viac informácií o We Connect Start

Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen