Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť

ID.3 Pure s bonusom 2 000 € už od 33 990 €.

ID.3 Pro s výbavou LIMITED v hodnote 6 360 € zadarmo a s bonusom 2 000 €. Už od 36 990 €.

Viac informácií | Cenník | Konfigurátor

Evolúcia elektromobility

S modelom ID.3 naberá e-mobilita v spoločnosti Volkswagen naďalej na obrátkach: Čisté línie dodávajú modelu ID.3 zrelšiu tvár z exteriéru, v interiéri sa môže pochváliť vysokokvalitnými materiálmi a mnohými asistenčnými systémami v štandardnom vybavení. Toto je čistá elektromobilita na špičkovej úrovni.

Inovácie, ktoré uľahčujú život

Druhá generácia ID.3 založená na modulárnej platforme elektrického pohonu (MEB) sa stala v mnohých ohľadoch vyspelejšou vďaka novému ID. softvéru: Či už vďaka komfortným funkciám nabíjania, ako je Plug & Charge, alebo praktickým aplikáciám, ktoré sa ako aktualizácie dajú z časti pridať aj po kúpe vozidla.

Detaily modelu ID.3

Aktualizácie

Či už je to navigácia alebo inteligentná klimatizácia - s VW Connect1 môžete svoje ID.3 jednoducho vylepšiť o nové funkcie aj po kúpe vozidla2.

Pamäťová funkcia pre Park Assist

Svoj ID.3 teraz môžete naučiť opakované parkovacie manévre. Pamäťová funkcia pre voliteľného parkovacieho asistenta "Park Assist Plus" dokáže uložiť až päť jednotlivých parkovacích manévrov a pod vaším dohľadom ich potom samostatne opakovať3.

Head-up displej s rozšírenou realitou

Špičkové technológie sa tu stretávajú s realitou: digitálne pokyny - napríklad smerové šípky voliteľného navigačného systému - sa môžu premietať na časť čelného skla a ukazovať vám cestu priamo vo vašom zornom poli.

IQ.Drive

Nakonfigurujte si svoje ID.3

Svoje vysnívané vozidlo si môžete nakonfigurovať podľa svojich želaní a potrieb. V prvom kroku si vyberte stupeň výbavy, lakovanie a disky. V druhom kroku môžete svojmu modelu ID.3 dodať vhodný interiér, dizajnové prvky, asistenčné systémy a príslušenstvo.

Vytvorte si z modelu ID.3 svoje jedinečné ID.3.

Špecifické vlastnosti

Aktualizácie

Dodatočne individualizovateľné

Praktické aplikácie sa vo vašom ID.3 dajú aktivovať ako aktualizácie2. V závislosti od vybavenia je možné aktivovať napríklad tieto voliteľné funkcie:

- navigácia pre rádio "Ready 2 Discover Max"
- regulácia diaľkových svetiel Light Assist
- ambientné osvetlenie (viacfarebné)
- klimatizácia "Air Care Climatronic"
- adaptívny tempomat ACC

Viac informácií o aktualizáciách

Parkovací asistent

Pamäťová funkcia pre Park Assist

IQ.DRIVE zastupuje v spoločnosti Volkswagen všetky inteligentné asistenčné systémy.

Ak sa rozhodnete pre parkovací asistent "Park Assist" s pamäťovou funkciou, dokáže ID.3 počas jazdy rozpoznať vhodné pozdĺžne parkovacie miesta do rýchlosti 40 km/h a priečne parkovacie miesta do rýchlosti 20 km/h. Okrem toho ho teraz môžete naučiť až päť jednotlivých parkovacích manévrov. Pamäťová funkcia si zapamätá parkovacie manévre do rýchlosti 40 km/h so vzdialenosťou do 50 metrov. Napríklad na zaparkovanie na parkovacie miesto alebo v garáži. Pritom stačí, keď svoj Volkswagen raz zaparkujete sami a uložíte si proces parkovania. Následne môže vaše ID.3 naučený parkovací manéver samostatne zopakovať. Vy musíte proces len sledovať a v prípade potreby zasiahnuť3.

Head-up displej s rozšírenou realitou

Revolučná navigácia

Vo vašom ID.3 máte prehľad o tom, čo je dôležité. Head-up displej s rozšírenou realitou ako súčasť voliteľných balíkov výbavy pre interiér premieta dôležité informácie na čelné sklo priamo do zorného poľa, napríklad vašu aktuálnu rýchlosť alebo dopravné značky, na ktoré si máte dávať pozor.

Ak si zvolíte voliteľnú navigáciu, vďaka technológii rozšírenej reality uvidíte na ceste aj virtuálne smerové šípky. Tie sú teraz ešte lepšie integrované do prostredia a zobrazujú sa presne tam, kde potrebujete ísť alebo odbočiť. Vďaka tomu sa do cieľa dostanete pokojnejšie bez toho, aby ste spustili oči z cesty.

Okrem ukazovateľa voliteľnej asistovanej zmeny jazdného pruhu funkcie Travel Assist zobrazuje head-up displej s rozšírenou realitou aj nové symboly, ako sú kruhové objazdy, informácie o vzdialenosti do cieľa a stav nabitia (SOC) batérie.

 

Dizajn

Exteriér

Aj dobré sa dá ešte zlepšiť

Bude zrejmé, že jazdíte na elektrický pohon. Konštrukcia na plne elektrickej platforme vytvára nevídaný, svojský dizajn so športovým vzhľadom: mimoriadne dlhý rázvor s krátkymi prevismi a veľkými kolesami (minimálne 18 palcov). Charakteristické dizajnové detaily, ako napríklad predný nárazník a zadný spojler, zdôrazňujú optimálnu aerodynamiku, rovnako ako aerodynamická karoséria.

Panoramatická sklenená strecha

Nebeské výhľady

Vďaka obrovskej sklenenej ploche, ktorá siaha takmer cez celú šírku strechy, je voliteľná panoramatická sklenená strecha sama o sebe dizajnovým prvkom, ktorý priťahuje pozornosť. Ešte krajší je výhľad z vozidla na nebo. Tónované sklo sa postará o príjemnú teplotu v interiéri. Slnečná roleta, ktorú môžete ovládať pohodlne pomocou hlasových pokynov, vás chráni pred ostrými slnečnými lúčmi. Alebo stačí povedať: ("Hi ID. Show me the stars.") a roleta sa otvorí.

Disky

Skvelá: ponuka kolies pre ID.3

To, s akou kombináciou kolies a pneumatík vyzerá váš model ID.3 najlepšie, je čisto vecou vkusu. Ako sa vám napríklad páčia voliteľné 20-palcové disky z ľahkej zliatiny "Sanya"?*

*Naše vozidlá sú štandardne vybavené letnými pneumatikami.

Interiér

Vitajte v mimoriadne výnimočnom priestore

ID.3 je veľkopriestorová limuzína v kompaktnom formáte: dlhý rázvor - typický pre čisto elektrické vozidlá - zabezpečuje nielen stabilitu vozidla na ceste, ale predovšetkým umožňuje mimoriadne variabilné a flexibilné používanie inteligentne navrhnutého interiéru. V ID.3 sa pohodlne a komfortne posadí až päť osôb.

O exkluzívnu atmosféru v modeli ID.3 sa postará nielen priestrannosť, ale aj nové povrchy, napríklad na prístrojovej doske alebo obkladoch dverí. To všetko vám umožní užiť si každý okamih vašej cesty.

Sedadlá

Urobte si pohodlie!

Hladký chod je podstatným prvkom elektromobilov. Voliteľné elektrické sedadlá v modeli ID.3 dodatočne podporujú uvoľnenú jazdu pomocou masážnej funkcie. A nové, exkluzívne látky, dokážu zabezpečiť želanú dlhú životnosť.

Materiály

Udržateľné

Interiér modelu ID.3 je plný recyklovaných materiálov. Napríklad strop strechy a koberčeky sú zhotovené z polyétersulfónu (PES), plastu vyrobeného z recyklovaných PET fliaš. Poťahy sedadiel alebo čalúnenie dverí sú tiež vyrobené prevažne z recyklovaného materiálu. Okrem toho sa nový model ID.3 dodáva, rovnako ako jeho predchodca, s neutrálnou bilanciou emisií CO25.

Ambientné osvetlenie

Svetlo pre takmer každú náladu

Dodajte vášmu ID viac individuality. Vyberte si z desiatich sériových farieb (ponuku farieb je na želanie možné rozšíriť na 30) a ponorte interiér do jemného svetla. Osvetlenie je integrované v palubnej doske, priehradke na mobilný telefón a vo dverách. Bez ohľadu na to, či sa rozhodnete pre chladnejšie alebo teplé svetlo - máte to vo svojich rukách.

Technické funkcie

IQ.Light

Pripravené takmer na všetko

Model ID.3 sa voliteľne už na prvý pohľad prezentuje so skutočne exkluzívnym systémom: inovatívnymi svetlometmi IQ.LIGHT. Technológia Matrix umožňuje dlhodobú jazdu s diaľkovými svetlami bez oslňovania ostatných účastníkov cestnej premávky⁠3. Medzi dizajnovými Matrix LED svetlometmi a logom Volkswagen prechádza elegantný svetelný pás. Keď sa priblížite k vášmu vozidlu, svetlomety sa nakrátko rozsvietia, akoby na vás žmurkli, vďaka čomu pôsobí takmer ľudsky.6

To, čo robí dojem v predných partiách, nemôže chýbať ani vzadu: Súčasťou balíka sú voliteľné zadné 3D LED svetlá s animovanými brzdovými svetlami a integrovanými dynamickými smerovými svetlami, ktoré naznačujú smer plynulým dynamickým signálom.

IQ.Drive

Udržuje odstup. A dodržiava rýchlostné obmedzenia

Voliteľný automatický distančný radar ACC vám pomáha udržiavať vami vopred nastavenú maximálnu rýchlosť8, ako aj prednastavený odstup od vozidla idúceho pred vami.3 Okrem toho disponuje aj funkciou prediktívneho tempomatu a asistenta pre jazdu v zákrutách.

Viac informácií o asistenčných systémoch

Plug & Charge

Komfortné nabíjanie

Teraz je nabíjanie vášho Volkswagen ID. modelu ešte pohodlnejšie: s funkciou Plug & Charge, novým štandardom pre pohodlné nabíjanie. Všetko, čo potrebujete, je ID. softvér 3.1 alebo vyšší, aplikácia We Connect ID. App1 a nabíjacia tarifa We Charge s podporou Plug & Charge7. Stačí prísť k nabíjacej stanici Plug & Charge, aktivovať Plug & Charge v aplikácii a vo vozidle a pripojiť nabíjací kábel. Prihlásenie, nabíjanie a fakturácia sú automatické. Môžete pokojne pokračovať v jazde.

Viac informácií o Plug and Charge

Infotainment

Vaše digitálne ihrisko

Nový, sériový 32,8-centimetrový (12,9-palcový) displej v modeli ID.3 stanovuje štandardy v kompaktnej triede vozidiel. Je to vaše intuitívne riadiace centrum pre všetky aplikácie infotainment, ako aj mnohé digitálne služby Volkswagen6. Okrem iného môžete prostredníctvom displeja spustiť vylepšenia alebo aktualizácie cez internet2. Alebo si skráťte čakanie s jednou z klasických digitálnych hier v novej In-Car aplikácii "Hry".

Hlasový asistent

Povedzte svojmu ID. „Hello!“

Nenechajte sa počas jazdy rozptyľovať tlačidlami alebo prepínačmi. Sledujte cestu a jednoducho ovládajte rádio, navigačný systém alebo telefón pomocou intuitívnych hlasových pokynov. Stačí povedať "Hello ID.!" - a systém vám bude rozumieť.

U vášho predajcu Volkswagen Otestujte ID.3

Elektromobilitu musíte zažiť na vlastnej koži, aby ste si mohli urobiť vlastný obraz o jazde. Otestujte model ID.3 počas predvádzacej jazdy a sami sa presvedčte o našich ID. modeloch.

5 hviezdičiek pre vašu bezpečnosť

Vaša bezpečnosť na cestách je pre spoločnosť Volkswagen dôležitá. Odráža sa to v 5-hviezdičkovom hodnotení modelu ID.3 v testoch Euro NCAP. Tu sa testuje bezpečnosť nových vozidiel. Tie sú založené na štyroch dôležitých oblastiach: ochrana dospelých cestujúcich, ochrana detí, ochrana zraniteľných účastníkov cestnej premávky a asistenčné systémy. So svojimi 5 hviezdičkami, teda najvyšším hodnotením*, patrí ID.3 najbezpečnejším vozidlám vo svojej triede.
* Zdroj: Euro NCAP, 2020. Ďalšie informácie nájdete http://www.euroncap.com

Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.