Vaše ID. Vás pozdraví "Hello!" – svetlami

Pozdrav

ID. vás vie identifikovať. Hneď ako sa k nemu priblížite s kľúčom od vozidla v spojení s voliteľným systémom bezkľúčového zamykania a štartovania "Keyless Access"1, vozidlo rozsvieti svoje voliteľné Matrix LED svetlomety IQ.LIGHT, aby vás privítalo. Aby ste ľahšie našli cestu k vozidlu a späť k vchodovým dverám, funkcie " Leaving home" a " Coming home" vám osvetlia cestu svetelnou projekciou.

Keyless Access Vás podporuje v rámci  možností daných systémom.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky uvedené ceny/zľavy sú odporúčané maloobchodné ceny/zľavy v € s DPH a majú len informatívny a nezáväzný charakter. Ceny skladových vozidiel sa môžu líšiť v závislosti od doplnkového vybavenia. Podrobnosti o ponuke modelov, ich konečných cenách/zľavách, špecifikáciách, dostupnosti, dodacích podmienkach a uvedených doplnkových službách vám poskytne váš autorizovaný predajca Volkswagen. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch vybavenia.

Zavrieť
Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť
Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.