S elektrinou sa dostanete ďalej

Výkon a dojazd

Ráno sa pohodlne dostať do kancelárie, predtým sa ešte odviezť do posilňovne a po práci vyraziť na víkend s celým vybavením - s ID.4 to zvládnete bez problémov1. ID.4 Pro dosahuje kombinovaný dojazd 395-545 km2 - meraný podľa WLTP - a maximálny výkon 210 kW.

Skutočný dojazd sa v praxi líši v závislosti od štýlu jazdy, rýchlosti, používania komfortných a prídavných spotrebičov, vonkajšej teploty, počtu spolujazdcov/zaťaženia a topografie. Ide o orientačnú hodnotu pre príslušné vozidlo, ktorá ponúka rozsah dojazdu, ktorý pravdepodobne dosiahne v ročnom priemere 80 % našich zákazníkov. Spodná hranica rozsahu zahŕňa aj jazdy na diaľnici pri miernych rýchlostiach a jazdy pri nízkych vonkajších teplotách v zime.

Dojazd stanovený na dynamometri podľa celosvetovo harmonizovaného testovacieho štandardu pre osobné automobily a ľahké úžitkové vozidlá (Worldwide Harmonized Light Vehicles Test Procedure, WLTP). Skutočný dojazd podľa WLTP pre sériové vozidlá sa môžu líšiť v závislosti od výbavy. Skutočný dojazd sa v praxi líši v závislosti od štýlu jazdy, rýchlosti, použitia komfortných/doplnkových zariadení, vonkajšej teploty, počtu cestujúcich/nákladu a topografie.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky uvedené ceny/zľavy sú odporúčané maloobchodné ceny/zľavy v € s DPH a majú len informatívny a nezáväzný charakter. Ceny skladových vozidiel sa môžu líšiť v závislosti od doplnkového vybavenia. Podrobnosti o ponuke modelov, ich konečných cenách/zľavách, špecifikáciách, dostupnosti, dodacích podmienkach a uvedených doplnkových službách vám poskytne váš autorizovaný predajca Volkswagen. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch vybavenia.

Zavrieť
Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť
Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.