Lepší zážitok z hudby a zmysluplnejšie navigovanie

Infotainment

 

Rádio, s ktorým je každá cesta ešte zábavnejšia. Či už vďaka hudbe alebo zaujímavým informáciám. Všestranný voliteľný navigačný systém "Discover Pro" vám ponúka prístup k mobilným online službám VW Connect1 a dokonale čistý digitálny príjem signálu cez DAB+. Váš smartfón je perfektne uložený v integrovanej priehradke voliteľného rozhrania pre pripojenie mobilného telefónu "Comfort" s funkciou indukčného nabíjania.
Doplnenie navigácie pre vaše rádio: Samoučiaci sa navigačný systém si pamätá často navštevované ciele a preferované trasy. Systém monitoruje trasy na pozadí, informuje vás o komplikáciách v premávke a navrhuje alternatívne trasy bez toho, aby ste museli znova zadávať svoj cieľ.

Balíky infotainment

Voliteľný balík infotainment vám ponúka čistý digitálny rozhlasový príjem cez DAB+, ale aj prístup na internet a k mobilným online službám VW Connect2. Váš smartfón je perfektne uložený v integrovanej priehradke voliteľného rozhrania pre pripojenie mobilného telefónu "Comfort" s funkciou indukčného nabíjania. Systém hands-free môžete pohodlne ovládať napríklad prostredníctvom dotykového displeja navigačného systému.

Balík infotainment zahŕňa:

  • Navigačný systém "Discover Pro"
  • Rozhranie pre pripojenie mobilných telefónov "Comfort" s funkciou indukčného nabíjania

Chcete sa posunúť o krok ďalej smerom k digitálnej budúcnosti? Žiadny problém. S nami sa môžete naplno ponoriť do digitálneho sveta. Rozšírte klasický balík infotainment o ďalšie špeciálne funkcie.

Balík infotainment "Plus" rozširuje balík infotainment o nasledujúce vybavenie:

  • head-up displej s rozšírenou realitou
  • "Discover Max" s 30,5 cm (12-palcovým) displejom
  • zvukový systém so šiestimi reproduktormi a subwooferom s celkovým výkonom 450 W2

Ak chcete používať služby VW Connect a VW Connect Plus alebo We Connect a We Connect Plus pre modely ID., potrebujete účet používateľa Volkswagen a musíte sa prihlásiť do VW Connect/ VW Connect Plus alebo We Connect / We Connect Plus pomocou svojho používateľského mena a hesla. Okrem toho je potrebné uzatvoriť samostatnú zmluvu VW Connect / VW Connect Plus alebo We Connect / We Connect Plus online so spoločnosťou Volkswagen AG. Po odovzdaní vozidla máte 90 dní na registráciu vozidla na stránke myvolkswagen.net alebo prostredníctvom aplikácie "Volkswagen" (dostupnej v App Store a Google Play Store) a na používanie služieb VW Connect Plus / We Connect Plus počas celého dohodnutého počiatočného bezplatného obdobia. Pri neskoršej registrácii sa skracuje počiatočná doba platnosti. Presnú dobu platnosti si môžete pozrieť v rámci procesu aktivácie alebo po aktivácii na stránke myvolkswagen.net. Po uplynutí počiatočnej doby platnosti VW Connect Plus / We Connect Plus ich možno za poplatok predĺžiť.   

Niektoré mobilné online služby VW Connect / VW Connect Plus alebo We Connect / We Connect Plus je možné ovládať len prostredníctvom aplikácie "Volkswagen". Na používanie bezplatnej aplikácie potrebujete smartfón v vhodným operačným systémom iOS alebo Android a SIM kartu s dátovou možnosťou s platnou alebo samostatne uzavretou zmluvou o poskytovaní mobilných služieb medzi vami a vaším operátorom. Výmenou údajov z internetu môžu v závislosti od vašej tarify a zvlášť pri použití v zahraničí vzniknúť dodatočné náklady (napr. poplatky za roaming).  

Mobilné online služby sú k dispozícii počas dohodnutej doby platnosti zmluvy a počas tejto doby sa môžu obsahovo meniť. Služby zahrnuté v balíkoch VW Connect a VW Connect Plus alebo We Connect a We Connect Plus sa môžu v jednotlivých krajinách líšiť. Dostupnosť závisí aj od modelu vozidla, výbavy a nainštalovanej verzie softvéru. To platí aj pre služby poskytovateľov tretích strán. Ďalšie informácie nájdete na stránke connect.volkswagen.com a u svojho partnera spoločnosti Volkswagen. Upozorňujeme tiež na aktuálne všeobecné obchodné podmienky pre digitálne služby modelového radu ID.  

Do ponuky bude zaradené neskôr. 

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky uvedené ceny/zľavy sú odporúčané maloobchodné ceny/zľavy v € s DPH a majú len informatívny a nezáväzný charakter. Ceny skladových vozidiel sa môžu líšiť v závislosti od doplnkového vybavenia. Podrobnosti o ponuke modelov, ich konečných cenách/zľavách, špecifikáciách, dostupnosti, dodacích podmienkach a uvedených doplnkových službách vám poskytne váš autorizovaný predajca Volkswagen. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch vybavenia.

Zavrieť
Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť
Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.