Funkčnosť v svojej najkrajšej podobe

Exteriér ID.4

Mestské SUV so skvelým dizajnovým konceptom a priemerom otáčania malého vozidla: ID.4 prezentuje, aký atraktívny môže byť elektromobil. S dokonale tvarovanými 18" alebo voliteľnými 19" až 21" diskami z ľahkej zliatiny, strešnými lištami pre ďalšiu batožinu, zapustenými kľučkami dverí pre lepšiu aerodynamiku, voliteľnými 3D LED zadnými svetlami s dynamickými smerovkami a ďalším mimoriadnym detailom: voliteľnou svetelnou líniou, ktorá prechádza vpredu aj vzadu až k novému, prepracovanému logu Volkswagen.

Balíky vybavenia dizajn

ID.4 zaujme už svojím futuristickým vzhľadom. S dizajnovým balíkom môžete ísť ešte ďalej: Matrix LED svetlomety vám osvetlia svet bez toho, aby oslňovali ostatných účastníkov cestnej premávky1. Zadné LED svetlá s dynamickými smerovkami zabezpečia štýlové manévre pri odbočovaní a zatmavené zadné okná poskytnú trochu súkromia.

 Balík dizajn zahŕňa nasledujúce vybavenie:

  • LED podsvietená línia medzi prednými svetlami 
  • stmavené zadné okná, od B-stĺpika smerom dozadu
  • dynamická regulácia diaľkových svetiel "Dynamic Light Assist" pre Matrix LED svetlomety1 
  • Matrix LED svetlomety s automatickým zapínaním svetiel, osvetlením do zlých poveternostných podmienok a funkciou privítania  
  • 3D LED zadné svetlá s dynamickými smerovkami

Balík dizajn "Plus" vám poskytne úplne nový pocit priestoru v ID.4. Okrem vybavenia balíka dizajn získate veľkú sklenenú plochu, ktorá sa tiahne takmer po celej šírke strechy. Tónované sklo zároveň zabezpečí príjemnú teplotu. Slnečná clona vás ochráni nielen pred prílišným slnečným žiarením, ale dá sa aj pohodlne ovládať hlasovými pokynmi. Povedzte napríklad: "Hallo ID., ukáž mi hviezdy!" - a roleta sa zatiahne. 

Balík dizajn "Plus" rozširuje balík dizajn o nasledujúce vybavenie:

  • panoramatická sklenená strecha

V rámci možností daných systémom.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky uvedené ceny/zľavy sú odporúčané maloobchodné ceny/zľavy v € s DPH a majú len informatívny a nezáväzný charakter. Ceny skladových vozidiel sa môžu líšiť v závislosti od doplnkového vybavenia. Podrobnosti o ponuke modelov, ich konečných cenách/zľavách, špecifikáciách, dostupnosti, dodacích podmienkach a uvedených doplnkových službách vám poskytne váš autorizovaný predajca Volkswagen. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch vybavenia.

Zavrieť
Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť
Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.