Jednoducho jedinečný

Farebný dizajn

Model ID.4 vám s voliteľným balíkom Exterior Style ponúka možnosť, aby zažiaril aj exteriér, napríklad vašou obľúbenou farbou. Špecialitou je, že voliteľný metalický lak podľa vášho výberu môžete kombinovať s čiernou strechou, strieborným rámom strechy a C stĺpikom. Farebný podpis, ktorý sa hrá s kontrastom. Rovnako ako samotné ID.4.

Balík Exteriér Style

Dodajte svojmu ID.4 ešte väčšiu dávku štýlu. S balíkom vybavenia štýlovým Exteriér Style "Silver":

  • dvojfarebné puklice kolies
  • strešné lišty a strešné stĺpiky v striebornej farbe, nasávanie vzduchu a prahy dverí v sivej metalíze "Tech"

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky uvedené ceny/zľavy sú odporúčané maloobchodné ceny/zľavy v € s DPH a majú len informatívny a nezáväzný charakter. Ceny skladových vozidiel sa môžu líšiť v závislosti od doplnkového vybavenia. Podrobnosti o ponuke modelov, ich konečných cenách/zľavách, špecifikáciách, dostupnosti, dodacích podmienkach a uvedených doplnkových službách vám poskytne váš autorizovaný predajca Volkswagen. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch vybavenia.

Zavrieť
Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť
Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.