Dvojmotorový pohon všetkých kolies

4MOTION

ID.4 Pro 4MOTION posúva potešenie z jazdy s plne elektrickým pohonom na novú úroveň vďaka dvojmotorovému pohonu všetkých kolies. Žiadne radenie prevodových stupňov, takmer žiadne spomalenie - jednoducho sa rozbehnite a zažite čistú husiu kožu. Vďaka dojazdu 381-509 km1 - meranému podľa WLTP - uvoľnene zvládnete jazdu cez deň alebo výjazd do prírody.

Vyššie zaťaženie prívesu

Vyžaduje si vaše hoby alebo zamestnanie veľa vybavenia? Žiadny problém, pretože model ID sa dodáva s voliteľným elektricky sklopným ťažným zariadením. Vďaka dvojmotorovému pohonu všetkých kolies 4MOTION je určené pre pripojenie prívesu s hmotnosťou až 1 400 kg2. V prípade, že ťažné zariadenie práve nepotrebujete, môžete ho jednoducho sklopiť pod nárazník.

Pôsobivá priestrannosť

Či už ide o mestské vozidlo, SUV alebo priestranný 5-miestny automobil: modulárna platforma pre elektrické vozidlo (MEB) je základom mnohých modelov - vrátane ID.4 Pro 4MOTION. Inovatívna platforma vozidla je špeciálne navrhnutá pre elektromobily a optimálne využíva možnosti tejto technológie.

Dojazd stanovený na dynamometri podľa celosvetovo harmonizovaného testovacieho štandardu pre osobné automobily a ľahké úžitkové vozidlá (Worldwide Harmonized Light Vehicles Test Procedure, WLTP). Skutočný dojazd podľa WLTP pre sériové vozidlá sa môžu líšiť v závislosti od výbavy. Skutočný dojazd sa v praxi líši v závislosti od štýlu jazdy, rýchlosti, použitia komfortných/doplnkových zariadení, vonkajšej teploty, počtu cestujúcich/nákladu a topografie.

Brdený pri 8% stúpaní.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky uvedené ceny/zľavy sú odporúčané maloobchodné ceny/zľavy v € s DPH a majú len informatívny a nezáväzný charakter. Ceny skladových vozidiel sa môžu líšiť v závislosti od doplnkového vybavenia. Podrobnosti o ponuke modelov, ich konečných cenách/zľavách, špecifikáciách, dostupnosti, dodacích podmienkach a uvedených doplnkových službách vám poskytne váš autorizovaný predajca Volkswagen. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch vybavenia.

Zavrieť
Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť
Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.