Športový charakter

Balíky Sport

Bez ohľadu na to, či máte radi športovú alebo pohodlnú jazdu: Adaptívna regulácia podvozka DCC, ktorá je súčasťou balíka Sport "Plus", vám umožní prispôsobiť podvozok vašim potrebám.

Elektronicky regulované tlmiče reagujú na povrch vozovky a jazdnú situáciu v priebehu milisekúnd a automaticky upravujú tlmenie. Môžete si vybrať z rôznych jazdných režimov, napríklad Comfort, Sport alebo Individual. V jazdnom režime Individual si môžete pomocou posúvacieho ovládača vytvoriť vlastné individuálne nastavenia. Manažér jazdnej dynamiky, ktorý je súčasťou výberu jazdného režimu, dodatočne zlepšuje jazdné vlastnosti, a tým zabezpečuje väčšie potešenie z jazdy a presnosť.

Balík Sport "Plus" obsahuje nasledujúce vybavenie:

  • adaptívna regulácia podvozka DCC vrátane výberu jazdného režimu
  • tlmenie vpredu, športová verzia
  • tlmenie vzadu, športová verzia
  • progresívne riadenie

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky uvedené ceny/zľavy sú odporúčané maloobchodné ceny/zľavy v € s DPH a majú len informatívny a nezáväzný charakter. Ceny skladových vozidiel sa môžu líšiť v závislosti od doplnkového vybavenia. Podrobnosti o ponuke modelov, ich konečných cenách/zľavách, špecifikáciách, dostupnosti, dodacích podmienkach a uvedených doplnkových službách vám poskytne váš autorizovaný predajca Volkswagen. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch vybavenia.

Zavrieť
Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť
Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.