Priestor pre zážitky

Priestranný interiér ID.4

Interiér vozidla ID.4 je navrhnutý tak dômyselne a veľkoryso, že vám a vašej rodine ponúka pôsobivý pocit z priestoru. Všimnete si to hneď po nastúpení: veľa miesta na nohy, variabilne nastaviteľná stredová konzola a pohodlné sedadlá, voliteľne s elektrickým nastavením a pamäťovou funkciou. K tomu centrálny dotykový displej s uhlopriečkou až 32,8 cm (12,9 palca) s podsvietenými posúvateľnými ovládačmi a multifunkčný volant s dotykovým ovládaním a vibračnou spätnou väzbou. Ambientné osvetlenie vo vami zvolených farbách podčiarkuje výnimočný charakter interiéru. Spolu s voliteľnou panoramatickou sklenenou strechou si môžete užiť uvoľnenú jazdu.

Balíky interiér Style

Vyzerá a pôsobí skvele: Vďaka balíku vybavenia interiér Style sa vám nebude chcieť vystúpiť z ID.4. Posaďte sa na predné sedadlá a ako spolucestujúci na zadných sedadlách sa môžete tešiť na stredovú lakťovú opierku a dva držiaky na poháre. Chcete prevážať niečo objmnejšie? Operadlo zadných sedadiel sa dá sklopiť a ponúka praktický otvor pre náklad. Medzi 30 farebnými odtieňmi ambientného osvetlenia sa určite nájde taký, ktorý vyhovuje vašej osobnosti a nálade. ID.4 riadite pomocou vyhrievaného multifunkčného volantu v koži.

Balík interiér Style zahŕňa nasledujúce vybavenie:

 • palubná doska Komfort
 • stredné časti predných sedadiel a krajné zadné sedadlá z mikrovlákna "ArtVelours"
 • ambientné osvetlenie 30 farebných odtieňov
 • prístrojová doska v sivom platinovom prevedení s pravým prešívaním
 • asymetricky sklápateľné operadlo zadného sedadla, so stredovou lakťovou opierkou, 
 • nakladacím otvorom pre dlhé predmety, 2 držiakmi na poháre

Jazda s ID.4 s balíkom interiér "Plus" je ako vznášať sa na oblaku. Obe sedadlá ergoActive vpredu sa dajú presne nastaviť viacerými spôsobmi presne pre vás tak, že mámte  pocit akoby ste s nim splynuli. Kokpit je ešte príjemnejší vďaka vyhrievaným predným sedadlám a pneumaticky nastaviteľným bedrovým opierkam. Samozrejmosťou je masážna funkcia predných sedadiel, ako aj prvky vybavenia balíka interiér Style.

Balík interiér Style "Plus" rozširuje balík interiér Style o nasledujúce vybavenie:

 • pneumaticky nastaviteľné bedrové opierky vpredu s 
 • masážnou funkciou
 • vyhrievané predné sedadlá
 • predné sedadlá ergoAktive s elektrickým nastavením, pamäťovou funkciou a nastaviteľnou dĺžkou sedáka
 • špičkové športové sedadlá v špecifickom dizajne ID. s integrovanými hlavovými opierkami vám ponúka skvelý komfort sedenia so športovým nádychom.

Balík interiér Top Sport "Plus" rozširuje balík interiér Style "Plus" a balík interiér Style o nasledujúce vybavenie:

 • integrované hlavové opierky pre špičkové športové predné sedadlá

Balíky Komfort

Nedovoľte, aby vám nepríjemné počasie pokazilo radosť z jazdy v ID.4: Vyhrievané predné sedadlá a vyhrievaný multifunkčný volant v koži v balíku Komfort sa postarajú o to, aby ste sa cítili príjemne aj počas chladných dní. Automaticky vyhrievané trysky ostrekovačov čelného skla a automatická clona vnútorného spätného zrkadla prispievajú k čistému výhľadu. Rozhranie USB-C vám poskytne pokoj v prípade vašich zariadení a stavu nabitia ich batérie: môžete ich nabíjať pomocou dvoch sériových nabíjacích slotov v osvetlenej priehradke pre smartfón v stredovej konzole; vzadu sú ďalšie dva porty USB-C.

Balík Komfort zahŕňa nasledujúce vybavenie:

 • klimatizácia "Air Care Climatronic" s aktívnym kombinovaným filtrom, nezávislou klimatizáciou a 2-zónovou reguláciou teploty 
 • 2 sloty USB-C vpredu, nabíjacie zásuvky USB-C (45 W) v stredovej konzole vzadu
 • kožený multifunkčný volant, vyhrievaný, s dotykovým ovládaním (s/bez detekcie rúk)
 • variabilná stredová konzola s meniteľnými vložkami pre držiaky nápojov a odkladacie priestory
 • predné sedadlá s funkciou vyhrievania
 • čelné sklo z bezpečnostného skla, bezdrôtovo vyhrievané a odrážajúce infračervené žiarenie, izolujúce hluk
 • senzor dažďa
 • automatické vyhrievanie trysiek ostrekovačov predného skla

Útulnejšie to už nejde. Okrem všetkých prvkov balíka Komfort obsahuje balík Komfort Plus aj klimatizáciu "Air Care Climatronic" s aktívnym kombinovaným filtrom, nezávislou klimatizáciou a 3-zónovou reguláciou teploty. Klimatizácia "Air Care Climatronic" má menu "Smart Climate", pomocou ktorého možno ovládať jednotlivé funkcie, ako napríklad "teplé nohy" alebo "jasný výhľad" - nielen stlačením tlačidla, ale aj hlasovým ovládaním prirodzenou rečou. S aktivovaním funkcie "Air Care", prejde vzduch vo vozidle niekoľkokrát cez filter v režime recirkulácie, čím sa ešte viac zlepší kvalita vzduchu. Okrem toho je predné sedadlo spolujazdca klimatizované len vtedy, keď je obsadené. Tým sa šetrí energia, čo má pozitívny vplyv na dojazd vozidla. Integrovaná nezávislá klimatizácia umožňuje začať jazdu s príjemnou teplotou v interiéri. 

Balík Komfort "Plus" rozširuje balík Komfort o nasledujúce vybavenie:

 • podlaha batožinového priestoru
 • deliaca sieť
 • Sieť v batožinovom priestore
 • klimatizácia "Air Care Climatronic" s aktívnym kombinovaným filtrom, nezávislou klimatizáciou a 3-zónovou reguláciou teploty 

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky uvedené ceny/zľavy sú odporúčané maloobchodné ceny/zľavy v € s DPH a majú len informatívny a nezáväzný charakter. Ceny skladových vozidiel sa môžu líšiť v závislosti od doplnkového vybavenia. Podrobnosti o ponuke modelov, ich konečných cenách/zľavách, špecifikáciách, dostupnosti, dodacích podmienkach a uvedených doplnkových službách vám poskytne váš autorizovaný predajca Volkswagen. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch vybavenia.

Zavrieť
Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť
Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.