Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť

Passat Alltrack. Presvedčivo aktívny

Zvoľte si vašu vlastnú cestu. S modelom Passat Alltrack. Ak občas nadšene jazdíte aj mimo diaľnice a mesta, potom je pre vás Passat Alltrack dokonalým spoločníkom. Vďaka svojím schopnostiam jazdy v teréne je pripravený na takmer akúkoľvek akciu.

Dizajn

Moderný a sebavedomý dizajn nového modelu Passat Alltrack prezentuje eleganciu a úroveň. Vďaka svojmu čistému dizajnu a dynamickým proporciám urobí dojem nielen na ceste. A s ochranou proti podbehnutiu je vybavený aj pre jazdu v teréne.

Exteriér Všade vyzerá dobre

Prezentuje sa sebavedomo - aj mimo dobre spevnených ciest: Passat Alltrack vás mimo mesta nadchne podvozkom do zhoršených podmienok a urobí dojem vďaka svojej ochrane proti podbehnutiu z ušľachtilej ocele.

Interiér Výbava s charakterom

Športový a robustný vzhľad pokračuje v interiéri modelu Passat Alltrack. Exkluzívne dizajnové prvky z ušľachtilej ocele, chrómu a hliníka vás okamžite presvedčia.

Varianty výbavy

Alltrack
Od 48.890,-
Alltrack
Od 48.890,-

Alltrack

147 - 206 kW
(200 - 280 k)
Automatická prevodovka
Benzín / Nafta
Spotreba: 6,1 - 9 l/100km
 • Front Assist a City Brake
 • Lane Assist - Asistent zachovania jazdného pruhu
 • Emergency call service - tiesňové volanie
 • Adaptívny tempomat ACC do 210 km/h s prediktívnou funkciou
 • Traffic Jam Assist - asistent jazdy v dopravnej zápche
 • Emergency Assist - asistent zastavenia vozidla v núdzových situáciach (len pre DSG)
 • LED predné svetlomety
 • Hmlové svetlá s odbočovacou funkciou
 • Alarm s kontrolou vnútorného priestoru
 • Automatická 3-zónová klimatizácia Climatronic
 • Rádionavigačný systém Discover Media
 • Bluetooth hands-free
 • WE Connect Plus (3 roky)
 • Digitálny rádiopríjem DAB+
 • Multifunkčný 3-ramenný kožený volant
 • Parkovacie senzory vpredu a vzadu
 • Strešný nosič strieborný
 • Disky z ľahkej zliatiny Ancona 8Jx17, pneu 225/55 R17 AirStop®
Konfigurovať

Pre pocit bezpečia a pohodlia. Dokonca aj v náročnom teréne

Nový Passat Alltrack sa dobre prispôsobí takmer akémukoľvek povrchu. Či už na ceste alebo mimo nej: Vďaka inteligentnej technológii zažijete zážitok z jazdy plný dynamiky a skvelej trakcie.

Agilná jazda v zákrutách

XDS

Elektronická uzávierka diferenciálu XDS podporuje športovú jazdu v zákrutách a zvyšuje bezpečnosť jazdy.

Viac informácií

4MOTION Stabilita vďaka priľnavosti pneumatík

Sériový pohon všetkých kolies 4MOTION zvyšuje bezpečnosť na mokrom a klzkom povrchu. Passat Alltrack zvládne vďaka nemu aj pre náročné povrchy.

Viac informácií

Head-up displej všetky dôležité informácie priamo vo vašom výhľade

Na želanie dodávaný head-up displej zobrazuje dôležité informácie v bezprostrednom zornom poli vodiča priamo pred čelným sklom.

Viac informácií

Adaptívna regulácia podvozka DCC Záležitosť správneho nastavenia

Adaptívna regulácia podvozka DCC permanentne prispôsobuje podvozok aktuálnej jazdnej situácii pomocou elektronicky ovládaných tlmičov. S výberom jazdného režimu môžete zmeniť charakter tlmičov a riadenia, pričom si môžete vybrať z rôznymi režimov.

Infotainment

Model Passat Alltrack ponúka skvelé možnosti zábavy a pripojenia na internet vám aj vašim spolucestujúcim. Užite si skvelý zvuk, intuitívnu navigáciu a komfort hlasového ovládania, ktorý počúva vaše príkazy.

Bezproblémový prístup k streamovacím službám

Streamovanie médií

Počas jazdy v modeli Passat Alltrack sa nemusíte vzdať vašich obľúbených služieb. Prostredníctvom systému Infotainment máte vo vozidle k dispozícii vybrané streamovacie služby, napríklad: Apple Music.

Viac informácií

Čaká na vaše príkazy: Hlasové ovládanie

Porozprávajte sa s hlasovým ovládaním bez toho, aby ste museli klopiť oči z cesty. Či už si prostredníctvom hlasového ovládania vyberiete obľúbenú hudbu alebo naplánujete trasu - tento systém čaká na vaše pokyny.

Viac informácií

Rádio "Composition" Doprajte si dobrú zábavu

Vo vašom modeli Passat Alltrack ste programovým riaditeľom vy. So sériovým rádiom "Composition" nemá nuda šancu.

Viac informácií

Do cieľa prídete s dobrou náladou

Navigácia

Voliteľný navigačný systém "Discover Pro" vám pomôže dostať sa do cieľa. Nadchne vás všestranným systémom infotainment a mimoriadne komfortnými funkciami, ako je streamovanie a internetový balík alebo online služby We Connect Plus2.

Viac informácií

IQ.DRIVE

IQ.DRIVE zastupuje všetky inteligentné asistenčné systémy od spoločnosti Volkswagen. Všetky, ktoré už existujú, ktoré vyvíjame pre blízku budúcnosť a ktoré skúmame pre budúcnosť. IQ.DRIVE zároveň zahŕňa inovatívne nápady s jasným zameraním: Vaše pohodlie a bezpečnosť.

IQ.DRIVE funkcie

Travel Assist

Späť na prehľad

Užite si komfort stlačením tlačidla

Predstavte si, že určitú časť jazdy za vás preberú asistenčné systémy modelu Passat Alltrack. Pre vás to znamená, že vďaka asistenčným systémom "Travel Assist" jazdíte už dnes pohodlnejšie a uvoľnenejšie.

Area View

Späť na prehľad

Priestorový kamerový systém "Area View"

Priestorový kamerový systém "Area View" ponúka prostredníctvom štyroch kamier množstvo pohľadov na okolie vozidla, čo vám výrazne uľahčuje manévrovanie. Takto si môžete nechať zobraziť pohľad na okolie celého vozidla z vtáčej perspektívy. Alebo sa na displeji infotainment systému vidíte priestor "za rohom": Kamery umiestnené vpredu a vzadu umožňujú vodičovi s obmedzeným výhľadom nazrieť na cestu.

Elektromechanický posilňovač bŕzd

Späť na prehľad

Optimalizovaný pre krátke brzdné dráhy

So sériovým elektromechanickým posilňovačom bŕzd a v spojení so systémom sledovania okolia "Front Assist" so systémom rozpoznania chodcov sa môže brzdná dráha vášho modelu Passat Alltrack skrátiť.1 Systém môže znížiť napríklad riziko kolízie s chodcami.

Trailer Assist

Späť na prehľad

Asistent manipulácie s prívesom"Trailer Assist"

Každý, kto sa už raz pokúsil manévrovať so prívesom, vie, aké to môže byť komplikované. Pomôcť tu môže asistent manipulácie s prívesom "Trailer Assist". Po nastavení želaného smeru jazdy môže pomôcť pohodlne zacúvať príves na miesto určenia. Jediné, čo musíte urobiť, je ovládať pedál akcelerátora, brzdiť a sledovať okolie.

Proaktívny systém ochrany pasažierov

Späť na prehľad

Takto ste chránený zo všetkých strán

Proaktívny systém ochrany pasažierov vás v kritických situáciách a v rámci svojich možností chráni pri potencionálnych kolíziách.

Zostaňte v spojení so svetom

V modeli Passat Alltrack ste online. A síce tak, ako ste na to zvyknutý vo vašom každodennom živote - vždy a všade, s priateľmi, rodinou a obchodnými partnermi. Vstavaná karta eSIM vám umožňuje priamy prístup k mobilným online službám a službám We Connect. Jednoducho a v sériovej výbave. Zostaňte aj na cestách dobre informovaný a dobre sa bavte.

We Connect
We Connect Plus
Mobilný kľúč
We Connect
We Connect Plus
Mobilný kľúč

We Connect. Komfortné pripojenie s vašim vozidlom Passat Alltrack

Váš vstup do digitálnych služieb a systémov od spoločnosti Volkswagen a priame pripojenie s vaším vozidlom: S balíkom We Connect2 je váš Volkswagen vybavený integrovanou konektivitou a po jednorazovej aktivácii môžete zadarmo využívať veľa užitočných a inovatívnych online služieb a systémov.

We Connect Plus. Zdokonalená konektivita

Celý svet digitálnych služieb a systémov od spoločnosti Volkswagen posúva konektivitu na novú úroveň: We Connect Plus2 vám ponúka ďalšie inteligentné funkcie od inteligentnej navigácie s informáciami v reálnom čase prostredníctvom mediálneho streamingu a webového rádia až po používanie vášho smartfónu ako diaľkového ovládania pre praktické funkcie vozidla - pre ešte väčšiu dávku pohodlia a zábavy.

Zdieľajte vaše vozidlo Passat Alltrack s inými

Praktický a inteligentný systém: Otvorte a naštartujte na želanie váš Passat pohodlne a rýchlo pomocou vášho smartfónu3 ako kľúč. Mobilný kľúč môžete poslať aj priateľom a rodinným príslušníkom, aby ste im umožnili jednoduché používanie vášho vozidla.

Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen