Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť

Vždy pripravený. Passat Alltrack

Skaut na kolesách: Vďaka terénnym schopnostiam podvozka určeného pre voľný terén je Passat Alltrack ideálne vybavený na takmer akúkoľvek akciu, dokonca aj mimo diaľnice a mesta. No nielen to. Vďaka intuitívne ovládaným funkciám je jazda v novom modeli Passat Alltrack mimoriadne komfortná. Na ceste aj mimo nej.

Nový Passat Alltrack má množstvo unikátnych vlastností. Tu sú tri z nich:

Adaptívna regulácia podvozka DCC

Jazdí podľa vašich preferencií.

Ďalšie technológie

4MOTION

Komfortné prekonávanie kopcov a šotoliny: pohon všetkých kolies 4MOTION

Ďalšie technológie

Automatický distančný radar ACC

Udržuje si odstup. A rýchlostné limity.

Ďalšie asistenčné systémy

IQ.DRIVE

Travel Assist

Vás udržiava v jazdnom pruhu. A od ostatných odstup.

S voliteľným systémom "Travel Assist" máte na palube mimoriadne užitočný asistenčný systém. Pretože stlačením tlačidla zabezpečuje vysokú úroveň komfortu jazdy1,2 tým, že vás podporuje v monotónnych a únavných jazdných situáciách:

  • hlavne na diaľniciach a cestách 1. triedy udržiava systém "Travel Assist" vozidlo v jazdnom pruhu a zároveň udržiava nastavenú rýchlosť, pričom zohľadňuje odstup od vozidla pred vami
  • v kombinácii s dvojspojkovou prevodovkou DSG zabezpečuje uvoľnenú jazdu v dopravných zápchach a v spomalenej premávke

 

Automatický dištančný radar ACC

Udržiava odstup. A rýchlostné limity

Automatický dištančný radar ACC pomáha udržiavať vopred nastavenú maximálnu rýchlosť3 ako aj odstup od vozidla vpredu. V kombinácii s voliteľným navigačným systémom je ACC rozšírený o funkciu prediktívnej regulácie rýchlosti a asistenciu pri jazde v zákrutách. Systém rešpektuje maximálnu povolenú rýchlosť a vy sa tak vyhnete jej prekročeniu.1 ACC navyše na základe údajov z navigačného systému prispôsobuje rýchlosť pri prejazde zákrutami, križovatkami (odbočovanie) a kruhovými objazdami.1

Front Assist

Okamih hrôzy? Váš Passat Alltrack ho nemá

Systém sledovania okolia "Front Assist" s asistentom núdzového brzdenia a systémom rozpoznania chodcov dokáže znížiť následky nehody alebo sa jej, v ideálnom prípade, vyhnúť.1 Systém rozpoznáva chodcov a vozidlá na ceste a upozorní na to vodiča. V prípade, že vodič nereaguje, začne systém núdzovo brzdiť.1

Asistované parkovanie

Odvaha parkovať na malom mieste. S parkovacími senzormi

Ťažké a komplikované parkovanie je minulosťou. Vďaka sériovým parkovacím senzorom s funkciou manévrovacej brzdy a voliteľným parkovacím asistentom "Park Assist" si ušetríte veľa námahy pri parkovaní a manévrovaní. Napriek tomu si vždy zachováte kontrolu nad vozidlom.

Viac informácií o parkovacích senzoroch

Urobte si obraz o modeli Passat Alltrack

Technológie

4MOTION

Komfortné prekonávanie terénu: s pohonom všetkých kolies 4MOTION

Vďaka sériovému pohonu všetkých kolies 4MOTION je váš Passat Alltrack vhodný aj do toho najnáročnejšieho terénu. Vozidlo tak dokáže takmer bez námahy prekonať piesčitý, nerovný a strmý terén, pretože pohon všetkých štyroch kolies rozdeľuje hnaciu silu podľa potreby na všetky štyri kolesá. Okrem toho zvyšuje komfort jazdy aj na mokrom a klzkom povrchu.

Elektronická uzávierka diferenciálu XDS

Milujete kľukaté cesty? Presne ako Passat Alltrack

Voliteľná elektronická uzávierka diferenciálu XDS znižuje tendenciu k nedotáčavosti. Športovému prejazdu zákrut nestojí nič v ceste.

Viac informácií o uzávierke diferenciálu

Head-up displej

Všetky informácie priamo vo vašom výhľade

Stlačením tlačidla sa z prístrojovej dosky zdvihne voliteľný head-up displej a prinesie všetky dôležité informácie priamo do vášho zorného poľa: rýchlosť, navigačné údaje a dopravné značky. Všetko je ľahko čitateľné, dokonca aj proti svetlu. Aby ste boli dobre informovaný a nemuseli ani na sekundu spustiť oči z cesty.

Adaptívna regulácia podvozka DCC

Jazdí presne podľa vašich preferencií

Pri mnohých iných vozidlách sa môžete rozhodnúť o konštrukcii podvozku iba raz: pred kúpou. S modelom Passat Alltrack si môžete vybrať pri každej jazde nanovo: Voliteľná adaptívna regulácia podvozka DCC zmení vaše bežné odpruženie na športové alebo komfortné stlačením tlačidla. Funguje to prostredníctvom elektricky nastaviteľných tlmičov. Systém neustále reaguje na rôzne jazdné situácie a zohľadňuje brzdenie a zrýchľovanie.

Ďalšie informácie o modeli Passat Alltrack:

Passat Alltrack zaujme výkonným a efektívnym pohonom, modernými technológiami a veľmi komfortnou výbavou.

Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen
24px/magnifier Created with Sketch.
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.