Passat Alltrack
Elektronická uzávierka diferenciálu XDS

Elektronická uzávierka diferenciálu XDS kontroluje brzdný tlak na vnútorné predné koleso v zákrute a zabraňuje tak jeho pretáčaniu.1 Výhoda: zákruty môžete prechádzať športovejšie a presnejšie. V záujme vlastnej bezpečnosti si však uvedomte, že ani ten najlepší systém nedokáže prekonať fyzikálne limity. Elektronická uzávierka diferenciálu XDS je súčasťou elektronického stabilizačného programu a trakčnej kontroly ASR. Jednoducho povedané, tieto systémy znižujú riziko pretáčania kolies a šmyku.1

V rámci možností daných systémom.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky uvedené ceny/zľavy sú odporúčané maloobchodné ceny/zľavy v € s DPH a majú len informatívny a nezáväzný charakter. Ceny skladových vozidiel sa môžu líšiť v závislosti od doplnkového vybavenia. Podrobnosti o ponuke modelov, ich konečných cenách/zľavách, špecifikáciách, dostupnosti, dodacích podmienkach a uvedených doplnkových službách vám poskytne váš autorizovaný predajca Volkswagen. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch vybavenia.

Zavrieť
Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť
Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen
24px/magnifier Created with Sketch.
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.