Informácie a zábava pre každý okamih

Passat Alltrack App Connect

App Connect2 poskytuje pohodlný spôsob používania aplikácií a obsahu. Hudba, správy, mapy alebo audioknihy sa prenášajú na displej systému infotainment a dajú sa tak ovládať vo vašom zornom poli. Pripojenie smartfónov umožňujú tri rozhrania: Apple CarPlayTM, Android AutoTM od spoločnosti Google a MirrorLink®. Mimoriadne pohodlné: je používanie Apple CarPlayTM a Android AutoTM prostredníctvom možnosti bezdrôtového pripojenia pre voliteľné navigačné systémy "Discover Media" a "Discover Pro".

Viac informácií o App Connect

Obrázok prezentuje model Tiguan.

App Connect združuje tri technológie: Apple CarPlay™, Android Auto™ od Google a MirrorLink®. Aby nedochádzalo k odvádzaniu pozornosti od diania na ceste, je možné počas jazdy spustiť len certifikované aplikácie. Na adrese www.volkswagen.de/mobiltelefon môžete zistiť, s ktorou z uvedených technológií je kompatibilný váš mobilný telefón. Vezmi prosím na vedomie, že niektoré aplikácie nemusia byť kompatibilné so všetkými troma technológiami a ich podpora sa môže líšiť aj v závislosti od krajiny kde sa využívajú. Aktuálne informácie o kompatibilite nových, ako aj už predávaných telefónov nájdete na adrese www.volkswagen.de/mobiltelefon. Ďaľšie informácie o rozhraní Apple CarPlay™ nájdete na adrese https://apple.com/de/ios/carplay/, pre rozhranie Android Auto™ na adrese https://android.com/intl/de_de/auto/ a pre rozhranie MirrorLink® na adrese https://mirrorlink.com/.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky uvedené ceny/zľavy sú odporúčané maloobchodné ceny/zľavy v € s DPH a majú len informatívny a nezáväzný charakter. Ceny skladových vozidiel sa môžu líšiť v závislosti od doplnkového vybavenia. Podrobnosti o ponuke modelov, ich konečných cenách/zľavách, špecifikáciách, dostupnosti, dodacích podmienkach a uvedených doplnkových službách vám poskytne váš autorizovaný predajca Volkswagen. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch vybavenia.

Zavrieť
Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť
Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen
24px/magnifier Created with Sketch.
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.