Veľké zadné dvere a veľa priestoru za nimi

Passat Alltrack Koncept batožinového priestoru

Vodiči modelu Passat Alltrack často tvrdia, že jeho batožinový priestor je ako hala. V poriadku, možno to nie je celkom pravda, ale jeho koncept batožinového priestoru ponúka naozaj veľa:

  • objem batožinového priestoru až 639 litrov
  • až 1 769 litrov pri sklopených operadlách zadného sedadla
  • variabilná podlaha v sériovej výbave
  • voliteľná výbava: napínací popruh na koľajnici, posuvná podlaha batožinového priestoru a ochrana nakladacej hrany z nehrdzavejúcej ocele
  • na želanie: zadné dvere s elektrickým otváraním a zatváraním a kryt batožinového priestoru ovládaný stlačením tlačidla

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky uvedené ceny/zľavy sú odporúčané maloobchodné ceny/zľavy v € s DPH a majú len informatívny a nezáväzný charakter. Ceny skladových vozidiel sa môžu líšiť v závislosti od doplnkového vybavenia. Podrobnosti o ponuke modelov, ich konečných cenách/zľavách, špecifikáciách, dostupnosti, dodacích podmienkach a uvedených doplnkových službách vám poskytne váš autorizovaný predajca Volkswagen. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch vybavenia.

Zavrieť
Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť
Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen
24px/magnifier Created with Sketch.
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.