Športový a robustný s extra priestorom a komfortom

Passat Alltrack interiér

Čo sa vám vybaví ako prvé, keď si predstavíte Passat? Veľa priestoru a pohodlia. Jeho interiér zdôrazňuje jeho prémiový charakter a už na prvý pohľad pôsobí veľmi priestranne a luxusne. Exkluzívne dekóry na palubnej doske a dverách ešte viac zvýrazňujú rafinovaný vzhľad vnútorného priestoru. Pohodlné sedadlá s individuálne nastaviteľnými opierkami hlavy a veľkorysý priestor na nohy dotvára váš pocit z priestoru. Vitajte na palube.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky uvedené ceny/zľavy sú odporúčané maloobchodné ceny/zľavy v € s DPH a majú len informatívny a nezáväzný charakter. Ceny skladových vozidiel sa môžu líšiť v závislosti od doplnkovej výbavy. Podrobnosti o ponuke modelov, ich konečných cenách/zľavách, špecifikáciách, dostupnosti, dodacích podmienkach a uvedených doplnkových službách vám poskytne váš autorizovaný predajca Volkswagen. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy.

Zavrieť
Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť
Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen
24px/magnifier Created with Sketch.
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.