Výbava s charakterom

Interiér

Passat Alltrack vás nadchne aj interiérom. Združený prístroj v modeli Alltrack lemuje chrómová lišta a víta vás animáciou. O väčší relax počas jazdy sa postarajú komfortné sedadlá, ktoré sú šetrné voči vašej chrbtici pri dlhej jazde autom. Sedadlá čalúnené Alcantarou a látkou "7 Summits" vpredu s nápisom "Alltrack" dodávajú interiéru väčšiu exkluzivitu.

Pri nastupovaní a vystupovaní vás upútajú masívne prahy z ušľachtilej ocele a textilné koberčeky. Potešia tiež pedále z leštenej ušľachtilej ocele a pri každej jazde si užijete exkluzívne, vzájomne prispôsobené detaily.

 

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky uvedené ceny/zľavy sú ceny odporúčané pre klienta v € s DPH a majú len informatívny a nezáväzný charakter. Ceny skladových vozidiel sa môžu líšiť v závislosti od doplnkovej výbavy. Podrobnosti o ponuke modelov, ich konečných cenách/zľavách, špecifikáciách, dostupnosti, dodacích podmienkach a uvedených doplnkových službách vám poskytne váš autorizovaný predajca Volkswagen. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy. 

Zavrieť
Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť
Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen